Adresy (2)

Ordinace ortopedického lékaře
Štefánikova 537, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil
Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Nikdy víc! Nelidský doktor. Vyšetření kolene bylo tak bolestivé, že ještě v 19h večer měla dcera vyryté jeho nehty na koleni. A nezapomněl nás seřvat že dcera (15let) měla pouze roušku. Po rentgenu nemohla dcera jít do ordinace kvůli roušce, pouze matka s respirátorem. A diagnózu mi líčil bez respirátoru na ústech. A dodal, kolena je potřeba operovat, ale já nemám čas, jděte do fakulty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Velmi děkuji MUDr. Lipenskému CSc., který je opravdu špičkový operatér. V pondělí 28.11.2016 jsem si u něj nechal udělat artroskopickou operaci již druhého kolene. Všude ho doporučuji už od své první operace před pěti lety. Je to opravdu PAN DOKTOR se zlatýma rukama a o to tu především jde. Děkuji.

Ověřený profil

Velmi děkuji panu doktorovi Lipenskému za špičkové provedení operace TEP pravého kolene.Operaci jsem mnoho roků odkladala a koleno bylo velmi špatné. Jsem po vynikajícím výsledku velmi šťastna .Zůstávám vděčna.

P
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu skvely. V ortopedii je velky problem dobre neco diagnostikovat, coz on dokaze naprosto presne. Zaroven je to operater a velmi dobry (kazdy tyden dela cca 10 operaci uz slusnou radku let) - tezko nekoho takoveho najdete. Trochu bych to tu chtel shrnout, pan Lipensky je muj 6. ortoped a uz mi za poslednich 10 let udelal 4 operace, tak snad na to mam trochu pravo.
A) Spousta lidi zde pise, ze komunikace je priserna. Ano, pan doktor moc nemluvi a nebude se s vami moc vykecavat. To zapricinuje predevsim to, ze na nej jsou obrovske fronty (spoustu pacientu prebira od min schopnych ortopedu v CR) a pan doktor se snazi byt efektivni. Neni pravda, ze vam nejake veci nerekne. Rekne vam naprosto vsechno, ale necekejte nejake romanove rozpravy.
B) Fakt, ze dela artroskopii jednodenni operaci (=nemusite do nemocnice) je spis klad. Neni skoro mozne na ni jit zbytecne (pred plastikou je potreba to koleno vycistit preci jenom) a predevsim neni mozne zjistit praskly vaz, nebo dalsi poraneni na 100% jinou metodou - je to normalni postup.
C) Rehabilitace - ty vam kdykoliv muze predepsat obvodni lekar, ale nebojte pan Lipensky je dava taky. Neni ale potreba je davat po kazde operaci menisku, kdy zvladnete chodit za tyden :) Cviceni doma je cviceni typu protahovani nohy, zvedani, ohybani apod. - venceni pejska a normalni chozeni rozhodne nicemu nepomuze :)

Pokud vam jde tedy predevsim o co mozna nejlepsi lecbu vaseho problemu a nikoliv o to si pul hodiny povidat o nesmyslech, tak je to doktor pro vas.

K
Ověřený profil

Bohužel musím souhlasit s některými negativními komentáři. Komunikace s panem doktorem je příšerná. Byl jsem u něj na laparoskopii kolene a pořádně před tím jsem se nic nedozvěděl a potom už vůbec ne. Byl jsem na podobném zákroku poprvé a netušil jsem co to obdnáši a na co se zeptat.On vám nepoví ani to nejnutnější. Navíc jsem měl pokaždé dojem, že ho obtěžuji a zdržuju. Také si myslím, že provedený zákrok nebyl tak efektivní jak bych čekal, tudíž zbytečný. Navíc odnej nedostnete žádnou zprávu o vašem stavu a to z vyšetření ani z operace, takže pro další lečbu vás čeká další kolečko. Pokud nemusíte, jdete raději k někomu jinému. Jaký je odborník nedokážu posudit, ale na mě uděla silně negativní dojem. Dva měsíce po banální operaci (prakticky jen čištění) je koleno horší než přední.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Zbytečně otevřené koleno v jeho "operačním sále" nad Hvězdou. Potom měsíc po úraze plastika kolenního křížového ve Dvoře Králové. Lipenskému se to nepovedlo, vaz se utrhnul několik týdnů po operaci. Lipenského to nezajímalo. Mizerná komunikace před operací, téměř nulová potom. Jsem 8 let po úrazu a koleno je v hajzlu. Najděte si jiného doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

Přátelé,
dnes jsou to tři týdny po operaci menisku.Vzhledem k tomu,že se mě utvořila voda v koleně jsem se opět obrátila na pana doktora Lipenského.Ten mě šokoval tím,že mě vzal nohu a přes velice krutou bolest mě pokrčil nohu do té úrovně jako ohnu tu zdravou.Ani můj šílený křik ho nezastavil.Ještě mě vynadal že necvičím,protože 99% pacientů si koleno rozhýbe samo.Toto jeho tvrzení není pravda protože několikrát denně venčím pejska a chodím do práce.Je mě smutno z toho,že se ze zdravotnictví vytrácí lidskost.Pane doktore nikdy v životě Vás nechci potkat ani na ulici!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

Možná dobrý doktor, ale bez kouska lidskosti. Dnes jsem si vyslechl, jakým způsobem se choval on a jeho sestra k mému nevlastnímu synovi a jeho matce. Dobrý být nestačí, k Vám my už pane doktore nikdy na operaci nepůjdeme a doufám, že syn nebude mít komplikace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

O
Ověřený profil

Já mohu prohlásit jediné, a to poděkovat MUDr. Lipenskému za bezvadně odvedenou práci!!! Na rozdíl od FN, ve které "také odborníci" neshledali koleno k operaci, tak pan doktor cca 3 měsíce po jejich ortelu mi z koleního kloubu odstranil tuhý vejčitý konvolut o velikosti 3,5x2,5x2cm, který způsoboval nárazové bolesti a neustálé otoky od kolene dolů. Po bolestech a otocích dnes není ani památek. Moc dík.

Z
Ověřený profil

Díky Dr. Lipenskému opět slušně chodím. Moc děkuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti