Adresa

Ortopedie
Pražská 206, Bílina

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Pan doktor je velice ochotný a jako jediný mi dokázal pomoct...bylo vidět, že mu záleží na zdraví pacientů.. měla jsem frakturu lokte.. v Mostěecké nemocnici na mě totálně kašlali...hlavně, že mám zlomený loket zjsitili až po 3 týdnech... po sundání sádry mi nechtěli napsat rehabilitace-prý je to moc brzy am usim si 14 dní počkat:)).. naštěstí jsem se dostala do péče pana Baiera... který se mi plně věnoval..a rehabilitace mi napsal! A čekání?? žádný problém... kvůli zdraví a velmi dobré odborné péči si i počkám!

Pro ty, co si stěžují na čekací doby - nikde na teplicku to není lepší. Jinak jsem se léčil 2 roky s kolenem, nechtěl jsem jít na operaci, tak pan doktor zvolil intenzivní léčbu, docházel jsem 3× týdně na injekce a laser a tadá, vyléčeno. Takže se dá domluvit i na jiných, než operativních věcech. Sestřička je příjemná, rád si s ní popovídám, pan doktor také poradí a má zájem na dobrém zdravotním stavu pacienta, pokud ovšem pacient nepřijde nasrán z čekárny, kde můžete sedět klidně i 2 - 3 hodiny. Jelikož mi ale čekání nevadí, tak 100% spokojenost

Pane Tobiška,uvědomte si jednu věc,pokud se u lékaře objednává,tak musíte opravdu být objednaný a né si z toho dělat holubník!!!Ortopedie není obvod,kam si člověk zajde kdykoliv potřebuje,se setřičkou u dr Baiera se dá určitě domluvit.A na závěr na bolavá záda ještě nikdy nikdo neumřel:))))
Jinak pan doktor Baier je velice dobrý lékař a jeho sestřička je žena na svém místě!!!!!

endoprotéza od tohoto lékaře dopadla tak.že jsem musela na reoperaci.ne pro infekt,ale pro špatně zvolenou velikost inplantátu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z

Odborník na svém místě!!!!Vřele doporučuji!!!!Spokojenost maximální,jak péče,tak i přístupu k pacientovi.

J

Jsem velmi spokojená,pan doktor je velký specialista,je na svém místě.A čekací doby???Ráda si počkám,jen zřídka se stává,že se čekací doba protáhne,jistě to není schválně.Pan doktor je velmi příjemný,a také personál je ochotný.Můj syn prodělal operaci kolena,a já se léčím s plotýnkami.Jsme spokojeni,kdyby byli takový lékaři všude.....bohužel tomu tak není.
Přeji mu vše dobré.

J

Pana doktora mohu jenom doporučit je to specialista na svém místě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

*

velmi dlouhé čekací doby,v čekárně jste nuceni stát i přes půl hodiny, protože je tam dalších 15 lidí, chtělo by to lepší organizaci. A v soukromé ordinaci, kam jsem od p.dr.přešel, neplatím ani korunu navíc jako zde!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Podstoupil jsem plastiku rameních vazů...supr, mohu opět plně sportov a tím pádem zatěžovat rameno.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti