Radoslava Bieganská, zubař Přerov

MUDr. Radoslava Bieganská

Zubař Více

Smetanova 9, Přerov
Praktický lékař stomatolog

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař stomatolog léčba onemocnění dásní

Pani doktorka Bieganska proste super zubarka.Chodim k ni u leta a vzdy spickove osetreni.Proste pracovita,poctiva a venuje se tomu jak se patri.Bohuzel je takovych strasne malo.

Nejlepší zubařka v ČR! Nebo spíše na celém světě. Prostě profi :) Kéž by takových bylo více. Paní zubařce bych chtěl poděkovat za její bezbolestné zákroky. Díky!

Paní zubařka Radka je prostě jednička!! Často mi někdo chválí krásný úsměv a já za něj vděčím právě jí!! Nešetří injekcemi před zákrokem a nikdy u ní nic nebolí! Doporučuji na 100%.. Dojíždím k ní dokonce z Prahy..

Jen a jen dobré zkušenosti, výborná paní zubařka, rozhodně nejlepší z Přerova.

Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařů, ke kterému jsem zatím kdy chodila. :)Bez bolesti, nikdy netrápí, je hodná. Moc příjemná. Nebojím se k ní chodit. Naopak-vždycky se na ni těším že ji pozdravim. Hanka

Už vím proč je u této lékařky tak narváno. Je to jedna z nejlepších zubařek v Přerově. Vybavení a přístup k pacientovi na prvotřídní úrovni. Díky!

Zažil jsem dost zubařek, ale tahle je prostě profík! Milá, příjemná, zbytečně Vás netrápí a snaží se doporučit nejlepší řešení. A má moc pohlednou sestřičku :-))

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a veselá, díky ní ani nevím že jsem u zubaře, nevadí mi žádný zákrok, chodím k ní velice ráda.

NEJLEPŠÍ PANÍ ZUBAŘKA,KTERÉ SE NEBOJÍM.

Vždycky jsem měla panický strach ze zubařů,možná taky proto,že moje bývalá dětská zubní lékařka byla poměrně sadistická:-))Poté jsem přešla k této paní doktorce a můžu říct,že je opravdu úžasná.Už ani nevím,co znamená bolest:-)vždycky si pěkně povykládáme a ještě mám hezky zpravené zoubky..doporučuji všem,je velice šikovná a obětavá.