Gajdošova 7, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

• oftalmologie

Umístění: Ordinace prevence

Byla jsem tam 3x. Pokaždé mně ošetřoval v této ambulanci jiny lékař. 2x si mne spletli s jinou pacientkou stejného jmena. Když se to stalo poprvé, nevadilo mi to. Upozornila jsem na to. Vše se vysvětlilo. Podruhé se to však stalo znovu. Paní doktorka mne vyšetřila, napsala záznam do karty úplně jiné pacientky... Doporučila, ať nosím brýle dál (já žádné nemám) Už tam nepůjdu.

K paní doktorce chodim šest roku, ještě když pracovala u svaté Anny je to nejlepší lékařka jakou znám.Její přístup k pacientům je výborný, stejne jsou i sestry.Děkuji Hanzlickova

F

S paní doktorkou jsem velmi spokojený. Profesionální přístup, ošetření přesně na čas podle objednání. Doporučuji.

Paní Holínková je možná dobrý odborník,ale každopádně špatný člověk.Jde o arogantní nesympatickou osobu!Nebudu se s ní mazlit,stejně jako se ona nemazlila se mnou...podotýkám že jsem se choval velmi slušně.Po Brně je spousta očních lékařů,proto doporučuji,najděte si jiného.

MUDr. Radomíra Holínková

Dobrý den, těžko se mi reaguje na nepodepsanou recenzi. Snad jen, že slušný člověk se podepíše :)

Štreitová
Dobrý den,paní doktorku mohu všem jen doporučit,nebo´t na základě jejího odborného vyšetření dnes žiji..Odhalila včas nemoc a nyní jsem již po operaci mozku a hlavně v pořádku. Nebýt včasného zákroku, tak nevím, jak bych na tom byla dnes. Je to skutečně odborník na svém místě. Paní doktorka a sestry z její ordinace jsou vždy příjemné a vstřícné.

Byli jsme na očním celá rodina. Sestřička si nás postupně volala, přesně na čas. Nemuseli jsme v čekárně dlouho čekat. Vybavenost ordinace je na velice dobré úrovni. Paní doktorka velice milá a vstřícná, každý zákrok,který dělala, s ochotou vysvětlila.Sestřička byla také velice milá,přátelská a komunikativní.Jsme velice s přístupem paní doktorky spokojeni.

Paní doktorku hodnotím jako slabý. Arogantní, nepříjemné chování k pacientům. A kdo nosíte kontaktní čočky a máte zájem je nosit i dále, paní doktorce se obloukem vyhněte! Po problémech s červenýma očima jsem se od paní doktorky dozvěděla, velice nepříjemným a nevybíravým způsobem, že co čekám když nosím kontaktní čočky. Po změně očního lékaře se z "intolerance" kontaktních čoček vyklubala alergie na břízu. Mé problémy s červenýma očima jsou vyřešeny a čočky mohu nosit dál!!!! Takže paní doktorku nedoporučuji!!!!!

F

K paní doktorce chodím asi rok. Moc informací o svém zdravotním stavu jsem se nedozvěděla. Jen to, že mám zelený zákal. Sestřička celkem dobrá, paní doktorka na mě působí arogantně. A hlavně. Když jsem čekala v čekárně tak si doktorka se sestřičkou vykládaly a slyšela jsem jak se baví o mně. "No to je ještě mladá pipinka." Když jsem tohle uslyšela myslela jsem, že se otočí a půjdu pryč z čekárny. Ale potřebovala jsem vyšetřit. Když jsem byla v ordinaci, tak sestřička mě opět nazvala "pipinkou". Jsem sice mladá, ale nechat se nazývat pipinkou?!?!

Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi milé, přátelské a komunikativní. Prostředí příjemné, vybavení zjevně na úrovni. Byl jsem zde poprvé a jsem naprosto spokojen. Kdyby byli všichni (lékaři a sestřičky) jako tam, byla by skoro radost být nemocný. Děkuji!

Paní doktorku jsem bohužel neměl možnost poznat,byl jsem objednán na 8:40 (ordinační doba út 8-15hod.) Na dveřích ordinace lístek - Dnes ordinujem od 10 hod. Děkuji za tento přístup,hlavně že jsem dával svoje tel.číslo,když jsem se objednával.

MUDr. Radomíra Holínková

Dobrý den, omlouváme se za komplikace nicméně všichni pacienti, kteří poskytli svá telefonní čísla a telefon zvedli, byli informováni.

• oftalmologie