Praktický lékař pro dospělé
Huťská 211, Kladno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je pečlivá, přitom věcná a rychlá. Má přehled a ve své práci je profík. Se sestřičkou jsou sehraný tým, vše mají dobře zorganizované, v čekárně se trápit nebudete.

Umístění: jiné místo

U paní doktorky se mi nelíbil její arogantní přístup. Celkový dojem završila její chybná diagnóza a medikace, díky které se mi z počáteční mírné bakteriální infekce rozjela silná angína.

Namyslena zena, ktera zrejme s diplomem ziskala i pocit povysenosti nad nami pacienty. Naprosto chybi lidsky pristup, pravdepodobne jsme pouze kusy k ziskani penez.

Nejlepší lékařka na Kladně, jednoznačně.

Vynikající a milá lékařka s lidským přístupem. Doporučuji všem

Jedná se o vynikající lékařku, která se snaží vždy pomoci, nic nezanedbá a protože stále sleduje a studuje "novinky v medicině", dokáže pomoci i tam, kde doporučení od specialistů selhala. Je to také proto, že přemýšlí nad tím, co vám předepisuje. Několikrát mi poradila lépe a změnila medikaci internisty tak, že mi pomohla odstranit potíže. Bohužel, z důvodu přestěhování do jiného kraje, jsem musela změnit lékaře, ale na paní MUDr. Bočkovou pořád vzpomínám. Je mi 64 let a tak už jsem v životě zažila mnoho obvodních lékařů, paní doktorka Bočková byla nejlepší.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni já i manžel,nezanedbá žádná potřebná vyšetření a ptá se i na věci,na které bych si sama nevzpoměla.Má příjemné jednání s pacienty a sestřička je příjemná,jen mi přijde že by se mohla více usmívat.

U pí. doktorky jsme celá rodina a nikdo na ní nedáme dopustit. Je svědomitá a pečlivá!

Super,rychlé i dostatečně odborné vyšetření.Už zase skáču přes kaluže.Díky.

nejlepší doktorka