Praktický lékař gynekolog
ČSA 604, Frýdek-Místek

Pan doktor je se vsim hned hotovy.
Na dotazy odpovida letecky a celkove pusobi dojmem ,,co po me furt chcete". Ani ve 24 tt neni schopny udelat 3D fotku miminka, protoze pry ,,nemuze za to jak je natocene". Co se tyce urceni pohlavi tak tak samo. Nez aby pohlavi potvrdil, vyhne se odpovedi. Je neempaticky a prijde mi, ze ho jeho prace ani trochu nebavi. Nedoporucuji.

Moc ráda přidávám to nejlepší hodnocení. Už léta je pan doktor náš rodinný lékař, neměnila bych a všem velmi ráda doporučuji. Velmi kladně hodnotím možnost online objednávky.

Pan doktor mě podržel ve chvílích, které jsou pro ženu asi nejtěžší a mohu zcela vyvrátit tvrzení jedné přispěvatelky, která tvrdí, že ji pan doktor na základě špatných výsledků automaticky hnal na potrat. Naopak se snažil zajistit další vyšetření a vše mi náležitě vysvětlit. Jeho přístup je lidský a oduševnělý, což oceňuji již 14 let a určitě bych ho neměnila!

S pochopením připraven řešit jakýkoliv problém, mám k němu důvěru.

Pan doktor je velice sympatický, usměvavý,velice vtipný prostě super. Neměnila bych je velice citliví a vše jak se tady už píše vysvětlí. Jsem momentálně těhotná a chodím tam velice rádá. Vřele doporučuji.

Jsem už žena předdůchodového věku,zažila jsem tedy několik gynekologů i jiných lékařů.K MUDr. Kavkovi jsem se přeregistrovala poté,co jsem léta chodila k lékaři,který mi pravidelně sděloval,že je vše v pořádku,mé potíže neposlouchal,snad ani nechtěl nic řešit.MUDr.Kavka během tří měsíců nejen že pochopil,ale okamžitě se mnou začal řešit a taky vyřešil moje problémy.Je nejen příjemný,charizmatický muž,ale i vynikající lékař.Mohu všem jen doporučit.

Velmi dobrý lékař jak po odborné stránce, tak i stránce lidské - pohodář, kliďas.

Velice vyborny doktor.Jsem u neho od zacatku a nemuzu si stezovat vubec na nic. Jsem rada ze i po prestehovani do jineho okresu mohu u nej zustat.

K panu doktorovi jsem přešla před více než rokem, když jsem zjistila, že čekám své třetí miminko. Udělala jsem opravdu dobře. Pan doktor je velice příjemný, milý, ordinaci má výborně vybavenou, takže jsem v těhotenství nemusela na žádné vyšetření jinam. Sestřička je také velmi příjemná. Perfektní je i to, že se můžete objednat na určitou hodinu a nemusíte čekat. U gynekologa, ke kterému jsem chodila dříve než jsem přešla k MUDr. Kavkovi, jsem se nikdy nic nedozvěděla, když jsem se na něco zeptala, měla jsem pocit, že obtěžuji a zdržuji a roční prohlídky probíhaly tak, že mě pan doktor pouze zkontroloval pohmatem. U pana doktora Kavky nemusím mít obavy, že by zanedbával vyšetření a vůbec nemusím mít strach se na cokoliv zeptat. Navíc působí dojmem pohodáře a nikdy jsem ho neviděla špatně naladěného. Mám tři dcery, takže až budou ve věku, kdy budou muset navštívit gynekologa, rozhodně to bude MUDr. Kavka.

I.D.

Velice pozorný a vše skvěle vysvětlí:)