Praktický lékař pro dospělé
Ruská 99/44, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím hodně let. Líbí se mi její odbornost a názor na věc. Někdy jsem v situací kdy se musím rozhodnout ať už jde o očkování a ona mi dobře poradí. Pracovala jsem lidma a vím jak je to náročné. Když se k paní doktorce chováte slušně, tak je úžasná. Ona je taky jen člověk.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Bohuzel, musim souhlasit s hodnocenim zde. Od pani doktorky jsem sel jak nejvetsi slabomyslny, co si ani neumi zavazat tkanicky u bot. Ja chapu, ze pani doktorka ma vysokou skolu (ja sice take, ale to neva) a ze srdce nenavidi internet. Ale kdyz jsem se pani doktorky zeptal, jak co nejlepe pecovat o sve zraneni a podporit hojeni, ze se klidne podivam na fyzioterapeuticke videa, tak jsem se dozvedel, ze jsem neskutecny hlupak, bez vlastniho nazoru a ze je to dalsi dobra historka pro zname... Super. Takze jsem se na ty videa stejne podival a myslim, ze kdybych tak neudelal, tak si vyrazne prodlouzim rekonvalescenci. Pokud to pani doktorku uz nenaplnuje, tak muze k nam do fabriky, misto kde neprijde moc do kontaktu s lidmi by jsem ji nasel... :-( Ale chodim zde vyjimecne a zas muze byt profesionalne dobra a medicine rozumet suprovne, pak uz by to chtelo jen trochu vic altruisticky pristup.

Poslení dobou hrůza. Pokaždé se dočkám sady přihlouplých narážek, když se zajímám o detaily choroby či léčení. Lékař je tady přece i proto, aby pacientovi vysvětlil co jej zajímá.
Lakdácké vyšetření - při poslední návštěvě si mne vůbec neprohlédla - šel jsem s neodhalenou meningitidou domů a druhý den cestoval sanitkou do nemocnice.

"Nemůže se jen žrát a chlastat","Vemte ho na ramena, atd." to sdělila doprovázejí manželce , když její muž přišel do ordinaci s oteklou nohou a nemohl chodit. To je část slovníku p. doktorky, Mudr. Tkadlečkové. Lékař by měl být psycholog, motivací pacienta by byl odborný výklad lékaře a dobré slovo, ne ponižování a shazování lidí, už vůbec ne oslabených, buď nemocí nebo jinak... Je mi z paní doktorky smutno, jsem dcera pacienta a vezla jsem jej na kontrolu a pak z kontroly, po navštěvě byli rodiče mnohem více "nemocní" než před ní. Že bych řekla synovi at jde studovat medicínu?? Hrad.

Paní MUDr. především se má zajímat o zdraví pacienta a ne blábolit a chroustat papriku před nim a ještě se nemístně vyjadřovat. Naprosto souhlasím s hodnocením (paní,slečna ze dne 19. 3. 2009)

Vysvětlí ,poradí,přesně ví co a jak .A kdyby mi řekla at si du na slezskou prohlídnout krematorium at vím do čeho lezu ,kdyžjejí rady neposlouchám tak pudu .Má plnou duvěru

Přístup k pacientovi hrozný.

Má sice průpovídky, ale pokud se týká profese, je na ůrovni. Bohužel, teď dost argumentuje předpisy o rozsahu hrazené péče a tak pacienty přivádí do rozpaků, zda-li ještě mají právo se léčit. Takže jen doporučuji.

Mohu jen a jen doporučit, pani doktorka Tkadlečková je odborník s dlouholetou praxí a o její odbornosti není potřeba pochybovat a svěčí o tom i to, že přednáší na školách mezi učiteli a na odborných programech. Ohledně čekání není problém, když se objednáte na danou hodinu, bere Vás přednostně. Já a celá má rodina docházíme do její ordinace a vždy se spokojeností.

Paní doktorka, je odborník na svém místě a pokud se na někoho zlobí, že nedodržuje rady, tak je to oprávněné. Vždy, když mě pošle na odborné vyšetření a to celkem nic neukáže nenechá se tím odradit a zkoumá možnou další příčinu problému. A to, že mě oslovuje holčino mi celkem nevadí aspoň si připadám stále mladá, i když už mi není ....náct.