Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Patří k příkladným doktorům. Díky jeho rychlému odbornému přístupu jsem přežil akutní zánět slinivky břišní. Okamžitě mě poslal do nemocnice, kam jsem dojel za 5 minut dvanáct. Jeho přístup je profesionální a já mu děkuji za trvalou péči o mé zdraví. KJ

V
Ověřeny pacient

Je to již 4,5r., co jsem zde vyjádřil svůj názor k práci dr. Peka. Vše, co se během této uplynulé doby odehrálo mě opakovaně přesvědčilo, že jsem měl už tehdy názor naprosto správný, a proto dnes mohu své tehdejší stanovisko stokrát podepsat : ano, pro mě je nejlepší. Ota Nápravník

J
Ověřeny pacient

Nechápu, proč v hodnocení pana doktora Peka někdo vytahuje věc, která není jeho osobní zkušeností. Hodnocení typu "jedna stránka na internetu povídala" sem opravdu nepatří. Já mám s panem doktorem Pekem výbornou zkušenost. Vždy pomůže, poradí a skutečně se zajímá. S prací i s přístupem pana doktora jsem naprosto spokojená. Neměnila bych.

Z
Ověřeny pacient

Ne vždy je celá pravda co píše Wikipedie. Jste tak všehoznalí a dokonalí, že si dovolíte hodit kamenem - tedy špinit? V jejich ordinaci jsem se vždy cítil jako člověk o kterého je zájem a a nikdy tam nechybí snaha pomoci. Chyťte se za studený čumák a zamyslete se nad přístupem tohoto člověka k lidem. Jejich čekárnu velmi zřídka najdete prázdnou a rozhodně si nepotřebuje psát pozitivní hodnocení na sebe jak jsem se mezi příspěvky dočetl.Pro mne je to člověk ke kterému jdu s důvěrou a kterého kdykoli a kdekoli rád vidím.

Velice kvalitní a příjemný přístup

Nejlepší lékař,super přístup k pacientům,příjemná atmosféra v ordinaci.Profesionalita

Ověřeny pacient

Nechápu,jak se nějaký dnes rádoby disident může opírat o sprofanovanou Wikipedii,která nemá za mák podložené informace.Je veřejné tajemství,že P.Wonka měl výborné opilecké vazby na VIP disidenty z Havlovi pivní buňky,jejichž hlavní starostí dne bylo sehnat razítko do OP,aby je nezabásli za příživu a jinak mohli vesele pít proti režimu,za peníze od úspěšných a důvěřivých čechoslováků za želesnou oponou.Wonka byl jeden z mála,který neprokoukl naši disidentskou mafii,vč.jejich spolupráce s STB a disidentství vzal vážně až za hrob,což se mu stalo osudným.Věčnými protesty,provokacemi a urážkami ke straně bachařů a vyšetřovatelů pak sklízel nenávist a násilí, podpořené nomenklaturami tehdejšího režimu.
U soudu,kde ho R.Pek označil za simulanta,mohl pan Wonka vypadat opravdu zle,ale ne kvůli nějaké nemoci.Vypadal tak kvůli dlouholetému opilství,alkoholismu a abstinenčním příznakům,ale tak už vypadal delší dobu před zmiňovaným soudem.Také na žádnou nemoc nezemřel.Bylo naprosto jedno,kdo by ve zmiňované kauze dělal vazebního doktora,výsledek by byl naprosto stejný.
Radim Pek je špičkový lékař a je to vidět nejen na jeho obrovské kartotéce,ale i na jeho vynikajícím přístupu k pacientům a mnoha zachráněných životech.
Pro mne osobně byl Wonka obyčejný opilec a výtržník,ale i tak.Kde jsou ty bachaři,kteří ho údajně utloukli?Nebyli to nakonec nějací přátelé nebo švagři Havlovi mafie? Kam po předání koryt zmizeli rozpisy služeb dříve uchovávané po několik let?Něvěděl toho Pavel Wonka až moc o našich slavných disidentech,když předání moci bylo za dveřmi?

Mohu pouze doporucit. Po mnoha neuspesich u jinych lekaru spravne diagnostikoval a lecil me dlouhodobe problemy. Vzdy se chova mile a profesionalne.

Ověřeny pacient

Báječný lékař a báječný člověk.Je k člověku lidský a příjemný.Odbornost a přehled má v "malíčku".Je na něm poznat,že zná svoji praxi a že ví co říká.

Pan doktor,je velmi ochotný,příjemný a myslím že svoji práci dělá velmi dobře. Souhlasím s tím, že nějaká příčina zavinění smrti u kriminálníka mi je naprosto lhostejná. Pravda má vždy dvě strany.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti