MUDr.

Radim Bužga

Gastroenterolog, Internista

Kontaktní informace

• Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: bolesti žaludku

Pan doktor a sestřicky v ambulanci apromedu byly užasné měla jsem veliky strach ale než jsem se naděla bylo po vyšetření díky šikovnosti pána dopktora má zlaté ruce a velmi pěkny přístup k pacientum diky němu a jeho vyšetření jsem již druhý rok po operaci brániční kýly moc ,moc děkuji a přeji celému kolektívu pevné zdraví Horáková

• Zkušenosti a dovednosti

• PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolonoskopie, gastroskopie) A SONOGRAFICKÉ VYŠETŘENÍ.
      Nabízíme pacientům komplexní vyšetření zažívacího traktu - endoskopické vyšetření tlustého střeva, žaludku a jícnu, sonografická vyšetření břicha. Endoskopické výkony lze provádět, dle přání odesílajícího lékaře nebo na přání pacienta, v analgosedaci nebo celkové anestezii za přítomnosti anesteziologa.

Pro pacienty jsou připraveny nové, klimatizované prostory. Byly zakoupeny nejmodernější endoskopické přístroje firmy Olympus a moderní ultrazvuková technika. O pacienty se bude starat MUDr. Radim Bužga, MUDr. Aleš Albín a MUDr. Jana Buchtová. Všichni lékaři jsou majiteli příslušných atestací a funkčních licencí k provádění všech výkonů a mají dostatek mnohaletých zkušeností, aby bylo o pacienty dobře a odborně postaráno.

Ordinace Ostrava - Centrum

St 7:00 - 14:30 MUDr. Jana Buchtová
      Čt 7.00 - 14.00 přítomna pouze sestra
      Pá 7:00 - 13:00 MUDr. Jana Buchtová

Specializace : Internista - Gastroenterolog
      Atestace : Vnitřní lékařství (1998)
      Nadstavbová atestace : Gastroenterologie (2001)
      Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (1996)

Členství v profesních združeních:
      - Česká gastroenterologická společnost
      - Česká internistická společnost
      - Člen pracovní skupiny pro nespecifické střevní záněty

• gastroenterologie

Panelová 15/6116, Ostrava-Jih, 70800 Ostrava, moravskoslezský

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

Karvinská 5/1518, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Sonografická vyšetření břicha

nerozumím co zde mám napsat

břicho - žaludek - proč mi "zpívá" - škvrká žaludek nebo střeba ? nevím.. jen to slyším po jídle
    Radim Bužga Gastroenterolog, Internista Ostrava
    Dobrý den, jde o zrychlenou peristaltiku střevní.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: bolesti žaludku

• Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: gastroskopie

Byl jsem panem doktorem vyšetřen gastroskopií, vybral jsem si jej pro jeho dobré hodnocení zde a doporučení lékařkou. Už jsem toto vyšetření jednou absolvovat a sice ve fno, kde to pro mě byl horor.. U p. Bužgy bylo vyšetření něčím, co bych zvládal podstupovat každý den. Než jsem se zorientoval na tom stole, bylo po vyšetření. Takže hodnocení velmi dobré a určitě doporučuji. Jen mě mrzelo, že po vyšetření jsem šel do čekárny, dostal ve dveřích zprávu a toť vše. Čekal jsem, že se mnou o výsledcích porozpráví, ale chápu, že nejsem jeho pacient a že není v jeho silách každému poskytovat ještě osobně zpětnou vazbu. I přesto, skvělý doktor, skvělá ambulance, strach z vyšetření byl naprosto zbytečný.

• Dobry den. Dnes jsem byla u pana doktora na endoskopii. Sla jsem po spatnych zkusenostech z Fakultni nemocnice s obrovskym strachem. Je to neuveritelne, ale presne jak tady ostatni pisou po injekci jsem cekala kdy zacne vysetreni a sestricka rika ze uz je po nem. Ani jsem nevedela ze jsem usla. Uzasny pristup lekare i sestricek. Moc moc dekuji a vsem doporicuji.

Dobrý den,
      děkujeme za Váš komentář a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste si vybrala naše pracoviště, a že jste byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

• Dobrý den.Dnes jsem byla na gastroskopii a koloskopii u pana doktora Radima Bužgy a mohu všem doporučit kdo má opravdu strach z těchto vyšetření.Prospala jsem celé vyšetření, o ničem nevím.Pan doktor a jeho kolektiv jsou velmi milý,vstřícní.Jsou to lidé na správném místě.Jinam bych už nešla,jsou to profesionálové.Všem bych tímto chtěla dat velký dík za jejich přístup.Všem doporučuji!!!!

Dobrý den,
      těší nás, že jste byla spokojená a děkujeme za Vaše doporučení a pěknou recenzi. Pěkný den, tým Gastromed

• Dobrý den všem,
      dnes jsem absolvoval jak gastroskopii, tak kolonoskopii u pana doktora v ordinaci v Havířově. Za příplatek jsem si nechal píchnout analgosedaci a ve stručnosti - do krku mi byl vstříknut umrtvovací sprej, pak mi sestřička napíchla kanylu, lehl jsem si, přišel lékař, strčil mi mezi zuby chránič, vpíchl přes kanylu analgosedaci, sestřička řekla - teď se vám bude chtít spát - a jakmile to dořekla, tak nevím vůbec nic. Probudil jsem se, až bylo úplně po všem - po obou vyšetřeních.
      Takže za mě luxus, není potřeba mít vůbec žádné obavy, žádný stres, a pokud už to někoho čeká, tak tohoto pana doktora velmi doporučuji. A sestřičce i panu doktorovi moc děkuji !!

Dobrý den,
      jsme rádi, že jste byl se svým výkonem spokojený a děkujeme za Vaše hodnocení. Pěkný den, tým Gastromed

• V pátek jsem u Vás byla na gastroskopii. Celý život mám fobii z takových vyšetření, ale u Vás se není čeho bát. Mockrát děkuji, určitě Vás doporučím dalším, kteří mají podobné obavy. Jste nejlepší. Dostala jsem se do velmi dobrých rukou. Hodně štěstí.

Dobrý den,
      děkujeme za Vaše doporučení a jsme rádi, že jste s námi byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

• Zrovna jsem přišla z vyšetření z kolonoskopie a týdenní strach z něho bylo zbytečné.Můžu říct,ten kdo má strach z vyšetření,tak ho mít nemusí.Sestra je velmi milá a příjemná,zodpovi každou otázku ochotně a pan doktor je úžasný, příjemný, super. Všem doporučuji pana doktora.

Dobrý den,
      jsme rádi, že jste vyšetření podstoupila u nás, a že jste byla spokojená. Děkujeme za Vaše hodnocení. Pěkný den, tým Gastromed

• Dnes jsem byla na vyšetření koloniskopie velmi sem se bála ale pani sestřička mě s pánem doktorem uklidnovali ze se není čeho bat dostala sem injekci a vše proběhlo bez problémů vřele doporučuji

Dobrý den,
      mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s námi byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

• Dobrý den,pane doktore.Chci Vám velice poděkovat za dnešní kolonoskopické vyšetření,které proběhlo na jedničku.Vždy jsem toto vyšetření špatně snášela,vyšetření bylo u mě velice bolestivé.Jsem moc ráda,že je u Vás možnost analgosedace a ani po zákroku nebyli žádné obtíže nafouknutého břicha.Takže jste u mě jedničky a na vyšetření půjdu jedině k Vám ještě jednou moc děkuji s pozdravem Andrea Prokůpková.

Dobrý den,
      děkujeme za Váš milý příspěvek, a jsme rádi, že jste si nás vybrala. Vaše spokojenost, je pro nás na 1. místě. Pěkný den, tým Gastromed

• K panu doktorovi chodím léta. Dostal mě z toho nejhoršího. Je to profesionál lékař i jako člověk. Sestřičky jsou milé a příjemné. Zákroky a vyšetření jsou rychlá a bezbolestná. Můžu jen doporučit !

Dobrý den,
      jsme rádi, že nám zachováváte přízeň a že jste u nás spokojený. Děkujeme za pozitivní hodnocení. Pěkný den, tým Gastromed