28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• nemoci trávicího ústrojí
  • gastroezofageální reflux
  • trávicí trakt krvácení

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Gastroskopie v analgosedaci

Kolonoskopie v analgosedaci

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Před několika dny jsem společně s manželem absolvovala preventivní kolonoskopické vyšetření v soukromé ordinaci pana doktora Bužgy.Vybrali jsme si ji na základě recenzí,které hovořily v superlativech, a já mohu říct,že nelhaly.Vstřícnost,profesionalita a lidskost.To jsou tři slova,která nejlépe vystihují mé pocity.Naše díky tedy patří šikovným rukám doktora Bužgy, milé sestřičce a za mě i panu doktoru-anesteziologovi,který měl velkou trpělivost s mými mizernými žílami.Všem,na které toto vyšetření čeká,tuto skvělou ordinaci s profesionálním týmem doporučuji.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Dobrý den, dnes jsem byla u pana doktora Bužgy na vyšetření gastroskopie. Po zkušenostech v jiných ordinacích, jsem si vyhledala pana doktora Bužgu, a udělala jsem velice dobře. Pan doktor i sestřičky byli skvělí. Vzhledem k tomu, že mám RS, jsem měla velký strach.Vyšetření proběhlo velice dobře. Tenhle tým mohu jen chválit. Jsou skvělí.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní kolonoskopie v analgosedaci

Dobry den, dnes jsem byla u pana dr Bužgy na kolonoskopii. Vybrala jsem si Pana Dr dle recenzi tady. Asi jako kazdy pacient, jsem mela strach. Uz kdyz jsem se objednavala, byla sestricka velmi hodna, vstricna, mila a vse mi hezky vysvetlila. Uz pri vstupu byl pan Dr velmi hodny, citlivy a je to moc hezky muz.:)... prohlidka dopadla vyborne, trvala cca 11 minut. Nic nebolelo, vse bylo opravdu bezbolestne... mohu jen a jen doporucit a snad se i rada “vratim”.... moc dekujuuuu...

Umístění: jiné místo gastroendoskopie

Dneska jsem byla na vyšetření i pana doktora Bužgy. Chtěla bych jemu i oběda sestřičkám moc a moc poděkovat. Opravdu perfektní, super přístup. Vůbec to nestálo za můj panický strach. Ještě jednou díky moc.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

První kolonoskopii jsem absolvovala v nemocnici ve Vítkovicích, na druhou, po 8 letech jsem se objednala, na doporučení u pana doktora Bužgy. Po zkušenosti ve Vítkovicích jsem měla docela strach, ale úplně zbytečný. Vůbec nic jsem necítila, vzbudila jsem se až po zákroku. Milá sestřička a výborný lékař. Všem doporučuji a sestřičkám i panu doktorovi moc děkuji. Bergerová

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie kolonoskopie v analgosedaci

Právě jsem absolovoval, kolono u pana doktora v Havířovské ordinaci. Přípravek na pročištění sem měl EZICLEN a dá se to pozřít , doporučuji. Jinak Kolono byla v analgosedaci a rozhodně nelituji. Vyšetření jsme tak proklimbal že jsem se vzbudil až bylo po všem. Rozhodně pokud toto chcete podstoupit , tak vřele mohu tohoto lékaře doproučin a můžete tam jít bez obav z npříjemných bolestí-ty Vás tam nepotkají. Děkji Všem kteří se na mém vyšetření dnes podíleli. Velké díky. Hezký den Robin Fryš

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Šla jsem na kolonoskopii k p.doktoru Bužgovi z důvodů pozitivního výsledku preventivního testu obvodního lékaře. Vybrala jsem si tuto ordinaci na základě pozitivních hodnocení na této webové stránce.
Mé první kolonoskopické vyšetřění jsem absolvovala před 9 lety v Ostravě Hrabůvce s velmi špatnou zkušeností.
Mé dnešní vyšetření u p.MUDr.Bužgy bylo naprosto bezproblémové, klidné, pohodové, s vysokou profesionalitou ze strany lékaře i sestry. Jsem opravdu nadmíru spokojená a rozradostnělá z celkového průběhu a doporučuji tuto ordinaci ostatním.

Ing.Marta Gerlichová

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie bolesti žaludku

Dnes jsem byl na gastroskopii a kvůli silnému davivému reflexu jsem měl obrovský strach z toho,že to nezvládnu. Sestřička mi strikla do krku sprej, píchla mi oblbovák, pan doktor vzal do ruky hadici.....a pak jsem se probudil. Nic si dále nepamatuji. Vyšetření u pana doktora Bužgy vřele doporučuji. Nic z toho hrozného, co píší lidé, kteří toto vyšetření podstoupili někde jinde se vám u pana doktora nestane.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Uzasny! Jela jsem za panem doktorem z Prahy, naprosta spokojenost, az nadseni! Dekuji. Nemohla jsem uverit, ze mam vysetreni uz za sebou, VSEM doporucuji!

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie

Pana doktora jsem si vybral podle recenzí tady na stránce a udělal jsem dobře. Z vyšetření jsem měl trochu obavy. Přece jen se bojím i braní krve:-) Ale bylo to úplně v pohodě. Sestička se ptala, jestli chci pichnout něco na uklidnění a to jsem odmítl. Nebylo to vůbec třeba. Vyšetření trvalo asi 1 minutu a 10 vteřin? Byla to fakt rychlovka..žádné dávení, žádný problém s dýcháním..nic..prostě jen vám stříknou do krku něco, co vám ho trošku umrtví (asi jak stříkání na bolest v krku), pak si lehnete na bok, otevřete pusu, zajede hadička, potom jednou polknete.. (trošku zaškrábání v krku a tlak, ale fakt mini), potom jsem cítil trošku tlak v žaludku...jakoby když vám kručí v břiše a pak doktor řekl ještě 30 vteřin, během té doby mi i odebral vzorek (vůbec o to nevím) a to bylo vše.Žádné dávení, žádné sliny, prostě nic..jak jsem četl hrůzostrašně reakce jiných lidí z jiných ordinací. Fakt vyšetření, které je příjemnější než zubař. Doktor i sestřička profi. Rozhodně doporučuji a ještě jednou panu doktorovi děkuju!! Po 5 měsících bolesti břicha mi byl zjištěn zánět dvanáctníků. Jediné čeho lituji, že jsem se neobjednal hned a zbytečně se trápil. Bolest břicha některé dny byla tak nesnesitelná, že bych si dal raději toto vyšetření 10 x denně :-)

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

• Dobrý den,
    mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.

MUDr. Radim Bužga

• nemoci trávicího ústrojí