28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• Nemoci trávicího ústrojí
  • Gastroezofageální reflux
  • Trávicí trakt krvácení

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Velmi jsem se bála z kolonoskopického vyšetření, když jsem vešla do ordinace chtělo se mi brečet, bylo to tam takové smutné, pak vyšel pan doktor Bužga a nějak to všechno ze mě spadlo. Dostala jsem injekci. Za chvilí to vše bylo za mnou. Není čeho se bát. Pan doktor je prostě jednička. Děkuji mnohokrát Marie B.

Umístění: jiné místo Jiný

Příjemná atmosféra, profesionální přístup. Mé obavy z vyšetření se rozplynuly ihned po vstupu do ordinace. Pan doktor i sEstřička skvělí, vyšetření zcela bezbolestné a pití nápoje se take dalo zvládnout. Není třeba se stresovat!!!

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o komplexní vyšetření zažívacího traktu

Byla jsem velmi mile překvapena, příjemný personál, rychlé vyšetření s injekcí na gastro i kolono, klidná atmosféra, zorganizovaná práce personálu. Více takových pracovišť!!

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o Jiný

V této ordinaci jsem byla na dvou vyšetřeních, odběru krve a pak pro výsledky.
Pan doktor nic nevysvětlí, chová se arogantně.
Tak necitelné sdělení diagnózy onemocnění jsem nikde jinde nezažila.
Lidský přístup nemají bohužel ani sestřičky. Pokaždé, když jsem tam byla, tak se chovaly nepříjemně a měla jsem pocit, že je obtěžuji.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

U MUDr. Bužgy jsem absolvovala koloskopii. Když jsem před tím pročítala zdejší drtivě pozitivní komentáře, napadlo mě, že to nemůže být pravda, že je tolik chvály nápadné. :o) Dneska už se nedivím a jednoznačně souhlasím. Ano, ani já před vyšetřením pořádně nespala a byla nervózní, ale nakonec můžu konstatovat, že nejhorší na tom celém bylo vpravit do sebe ty 2l roztoku. Ke konci jsem se musela hodně přemáhat, abych to polkla. I "lítání" na záchod se dalo v pohodě zvládnout. No a na samotné vyšetření jsem požádala o analgosedaci a nevím z toho nic. Pana doktora jsem jen krátce zahlédla a nezbývá mi než věřit, že to byl opravdu on. :o) Ani jsem mu nestihla poděkovat. Takže tak činím alespoň touto cestou. Všem vystrašeným vzkazuji: nebojte se! (Ale to se nedá uvěřit, to se prostě musí zkusit.)

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní gastroskopie v analgosedaci

Dnes jsem byla v Havířově na gastro, vyšetřovala mě MUDr. Buchtová. Sestřička i lékařka naprosto úžasné, skvělé chování a přístup. Podstoupila jsem vyšetření v sedaci (injekce), mám silný dávivý reflex a vyšetření proběhlo bez problémů, chvíli jsem poležela a za chvíli jsem šla s doprovodem domů. Za mě doporučuji všem, kteří mají problém s polknutím hadice a vyšetření potřebují. Není se čeho bát. Za mě maximální spokojenost

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Absolvovala jsem u pana doktora gastroskopii s uspaním. Předem jsem měla veliký strach, jelikož jsem už na jednom pokusu gastroskopie byla, před několika lety jinde a pro můj extra dávivý reflex a pud bránit se, to neklaplo (Dormic měl nulový efekt). Když jsem šla k panu doktoru Bužgovi, tak jsem sestřičce zopakovala xkrát, že potřebuji opravdu spát, jinak to nepůjde - až je mi jí zpětně líto, ale byla jsem neznalá a vystrašená. A musím říct, že tak dlouho jsem se pěkně neprospala. Mrzí mě, že jsem nestihla vyjádřit panu doktorovi díky, za to, že tuto možnost jako asi jeden z mála ve své ambulanci nabízí. Jela jsem za ním z Olomouce a jela bych klidně dál. Je to úžasné, že je cesta i pro nás dávivé :) Pak jsem byla chvíli jen zmatená a zamotaná a za chvilku to ustálo. Takže tisíceré díky panu doktorovi i sestřičkám :)

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o komplexní vyšetření zažívacího traktu

U pana doktorka jsem podstoupila akutně jak gastro, tak kolonoskopické vyšetření v analgosedaci. Musím říct, že strach byl naprosto zbytečný. Díky injekci jsem do vteřiny usnula ještě než se něco začalo dít, a vzbudila jsem se až když už bylo po všem (až mi bylo nakonec i líto, že z toho nemám žádný zážitek :-D ). Nestačila jsem se divit, protože mi přišlo, jako by se semnou nic nedělo, opravdu citlivé vyšetření, bez bolesti. Navíc analgosedace rychle vyprchala a člověk pak mohl přes den fungovat bez nějaké doznívající velké únavy. Takže opravdu doporučuji, bez obav bych přišla hned znovu :-) . Chválím také sestřičku, která se i po zákroku starala a zajímala, zda něco nebolí a jak se cítím. Děkuji!

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Vždy když jdu na vyšetření, tak se strašně bojím a nemůžu spát. Ale když přijdu k p. doktorovi, tak zjistím že je to úplně zbytečné. Pan doktor je naprosto skvělý. Můžu jen doporučit. Pane doktore, jen tak dál, jste 1 a děkuji vám, jak se o mě stále staráte.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Dobry den,taky jsem byla u p. doktora BUŽGY na žaludek,ja měla takovy strach,že jsem malem omdlela.Ale sestřička i pan doktor tak suprový oba,že strach byl fuč.Děkují obom za krasny přistup, takym bojkom jak ja.Dopuručila jsem ho 4 pacientům.Pane doktore jen tak dal, jste super a fandim takovym lékařům.Děkují....

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

• Dobrý den,
    mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.

MUDr. Radim Bužga

• Nemoci trávicího ústrojí