Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie kolonoskopie v analgosedaci

Právě jsem absolovoval, kolono u pana doktora v Havířovské ordinaci. Přípravek na pročištění sem měl EZICLEN a dá se to pozřít , doporučuji. Jinak Kolono byla v analgosedaci a rozhodně nelituji. Vyšetření jsme tak proklimbal že jsem se vzbudil až bylo po všem. Rozhodně pokud toto chcete podstoupit , tak vřele mohu tohoto lékaře doproučin a můžete tam jít bez obav z npříjemných bolestí-ty Vás tam nepotkají. Děkji Všem kteří se na mém vyšetření dnes podíleli. Velké díky. Hezký den Robin Fryš

28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava
Gastro-Med spol.s.r.o (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Karvinská 5/1518, Havířov
Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní (mapa)

Komplexní vyšetření zažívacího traktu + 2 Více

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• nemoci trávicího ústrojí
  • gastroezofageální reflux
  • trávicí trakt krvácení

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Šla jsem na kolonoskopii k p.doktoru Bužgovi z důvodů pozitivního výsledku preventivního testu obvodního lékaře. Vybrala jsem si tuto ordinaci na základě pozitivních hodnocení na této webové stránce.
Mé první kolonoskopické vyšetřění jsem absolvovala před 9 lety v Ostravě Hrabůvce s velmi špatnou zkušeností.
Mé dnešní vyšetření u p.MUDr.Bužgy bylo naprosto bezproblémové, klidné, pohodové, s vysokou profesionalitou ze strany lékaře i sestry. Jsem opravdu nadmíru spokojená a rozradostnělá z celkového průběhu a doporučuji tuto ordinaci ostatním.

Ing.Marta Gerlichová

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie bolesti žaludku

Dnes jsem byl na gastroskopii a kvůli silnému davivému reflexu jsem měl obrovský strach z toho,že to nezvládnu. Sestřička mi strikla do krku sprej, píchla mi oblbovák, pan doktor vzal do ruky hadici.....a pak jsem se probudil. Nic si dále nepamatuji. Vyšetření u pana doktora Bužgy vřele doporučuji. Nic z toho hrozného, co píší lidé, kteří toto vyšetření podstoupili někde jinde se vám u pana doktora nestane.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Uzasny! Jela jsem za panem doktorem z Prahy, naprosta spokojenost, az nadseni! Dekuji. Nemohla jsem uverit, ze mam vysetreni uz za sebou, VSEM doporucuji!

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie

Pana doktora jsem si vybral podle recenzí tady na stránce a udělal jsem dobře. Z vyšetření jsem měl trochu obavy. Přece jen se bojím i braní krve:-) Ale bylo to úplně v pohodě. Sestička se ptala, jestli chci pichnout něco na uklidnění a to jsem odmítl. Nebylo to vůbec třeba. Vyšetření trvalo asi 1 minutu a 10 vteřin? Byla to fakt rychlovka..žádné dávení, žádný problém s dýcháním..nic..prostě jen vám stříknou do krku něco, co vám ho trošku umrtví (asi jak stříkání na bolest v krku), pak si lehnete na bok, otevřete pusu, zajede hadička, potom jednou polknete.. (trošku zaškrábání v krku a tlak, ale fakt mini), potom jsem cítil trošku tlak v žaludku...jakoby když vám kručí v břiše a pak doktor řekl ještě 30 vteřin, během té doby mi i odebral vzorek (vůbec o to nevím) a to bylo vše.Žádné dávení, žádné sliny, prostě nic..jak jsem četl hrůzostrašně reakce jiných lidí z jiných ordinací. Fakt vyšetření, které je příjemnější než zubař. Doktor i sestřička profi. Rozhodně doporučuji a ještě jednou panu doktorovi děkuju!! Po 5 měsících bolesti břicha mi byl zjištěn zánět dvanáctníků. Jediné čeho lituji, že jsem se neobjednal hned a zbytečně se trápil. Bolest břicha některé dny byla tak nesnesitelná, že bych si dal raději toto vyšetření 10 x denně :-)

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Dnes jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření u pana doktora Radima Bužgy v Ostravě. Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální, vstřícný a citlivý přístup panu doktorovi i milým sestřičkám. Vyšetření není bolestivé, ani nepříjemné. Trvá chvíli, strach vůbec není na místě. Nejhorší ze všeho byla ta příprava střeva před vyšetřením. Všem mohu s klidným svědomím doporučit tuto kliniku.
Děkuji, Vašková.

G
Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o bolesti žaludku

Pan doktor a sestřicky v ambulanci apromedu byly užasné měla jsem veliky strach ale než jsem se naděla bylo po vyšetření díky šikovnosti pána dopktora má zlaté ruce a velmi pěkny přístup k pacientum diky němu a jeho vyšetření jsem již druhý rok po operaci brániční kýly moc ,moc děkuji a přeji celému kolektívu pevné zdraví Horáková

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie

Byl jsem panem doktorem vyšetřen gastroskopií, vybral jsem si jej pro jeho dobré hodnocení zde a doporučení lékařkou. Už jsem toto vyšetření jednou absolvovat a sice ve fno, kde to pro mě byl horor.. U p. Bužgy bylo vyšetření něčím, co bych zvládal podstupovat každý den. Než jsem se zorientoval na tom stole, bylo po vyšetření. Takže hodnocení velmi dobré a určitě doporučuji. Jen mě mrzelo, že po vyšetření jsem šel do čekárny, dostal ve dveřích zprávu a toť vše. Čekal jsem, že se mnou o výsledcích porozpráví, ale chápu, že nejsem jeho pacient a že není v jeho silách každému poskytovat ještě osobně zpětnou vazbu. I přesto, skvělý doktor, skvělá ambulance, strach z vyšetření byl naprosto zbytečný.

Dobry den. Dnes jsem byla u pana doktora na endoskopii. Sla jsem po spatnych zkusenostech z Fakultni nemocnice s obrovskym strachem. Je to neuveritelne, ale presne jak tady ostatni pisou po injekci jsem cekala kdy zacne vysetreni a sestricka rika ze uz je po nem. Ani jsem nevedela ze jsem usla. Uzasny pristup lekare i sestricek. Moc moc dekuji a vsem doporicuji.

Dobrý den,
děkujeme za Váš komentář a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste si vybrala naše pracoviště, a že jste byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

Dobrý den.Dnes jsem byla na gastroskopii a koloskopii u pana doktora Radima Bužgy a mohu všem doporučit kdo má opravdu strach z těchto vyšetření.Prospala jsem celé vyšetření, o ničem nevím.Pan doktor a jeho kolektiv jsou velmi milý,vstřícní.Jsou to lidé na správném místě.Jinam bych už nešla,jsou to profesionálové.Všem bych tímto chtěla dat velký dík za jejich přístup.Všem doporučuji!!!!

Dobrý den,
těší nás, že jste byla spokojená a děkujeme za Vaše doporučení a pěknou recenzi. Pěkný den, tým Gastromed

Komplexní vyšetření zažívacího traktu

G
Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o bolesti žaludku

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• V r. 2001 mi byl vyoperován střevní polyp. V r. 2009 a v r.2014 jsem měl operace střevní neprůchodnosti /ileus/. Můj praktický lékař mi následně nedoporučil absolvování kolonoskopie s tím, že mám na střevě srůsty a protože mám ředěnou krev, mohla by kamera při kolonoskopii narušit srůst a dojít k masivnímu vnitřnímu krvácení. Je možné kolonoskopii nahradit jiným vyšetřením na př. magnetickou rezonancí, irigoskopií, či jinou metodou?

Dobrý den, metodou volby může být CTkolografie.

• Dobrý den,

můj dotaz se týká zápachu moči.
    Již delší dobu (v řádu měsíců) si všímám, že moje moč zapáchá silně chemicky. Ani k ní nemusím čichat, je to cítít dost intenzívně.
    Myslela jsem, že je to například po užívání wobenzymu, ale zápach přetrvával, i když jsem ho nebrala.
    Žádné léky dlouhodobě neužívám, bolest při močení necítím.

Čím to může být?

Děkuji, Veronika

Dobrý den, tot je dotaz pro urologa nikoli pro gastroenterologa. Obraťte se na urologickou ambulanci. Přeji hezký den

• nemoci trávicího ústrojí
  • gastroezofageální reflux