MUDr.

Radim Bužga verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologieSlužby: kolonoskopie v analgosedaci

Právě jsem absolovoval, kolono u pana doktora v Havířovské ordinaci. Přípravek na pročištění sem měl EZICLEN a dá se to pozřít , doporučuji. Jinak Kolono byla v analgosedaci a rozhodně nelituji. Vyšetření jsme tak proklimbal že jsem se vzbudil až bylo po všem. Rozhodně pokud toto chcete podstoupit , tak vřele mohu tohoto lékaře doproučin a můžete tam jít bez obav z npříjemných bolestí-ty Vás tam nepotkají. Děkji Všem kteří se na mém vyšetření dnes podíleli. Velké díky. Hezký den Robin Fryš

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jaromír Fiala
    Jaromír Fiala
    Nemocniční 898/20, Ostrava

Vít Šmajstrla
    Vít Šmajstrla
    Zalužanského 1192/15, Ostrava
    Pan doktor je velmi skvělý, pomůže, vysvětlí vše..před jakýmkoli zákrokem nebo vyšetřením vždy seznámí s výkonem… Více

Ondřej Urban
    Ondřej Urban
    Zalužanského 1192/15, Ostrava
    Rozvážný, má velký přehled, neustále něco objevuje Více

Iva Lerchová
    Iva Lerchová
    Gastroenterolog
    Švédská 109/45, Ostrava
    Moc příjemný přístup jak paní doktorky,tak sestřičky. Výborný výklad. Velice dobře to na pacienty zapůsobí. Více

Radka Košková
    Radka Košková
    Gastroenterolog
    Švédská 109/45, Ostrava
    velice milé a ochotné sestřičky, které se mi ihned představily čímž mě dostaly do šoku-na takovéto jednání nejsem… Více

Zkušenosti a dovednosti

• PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolonoskopie, gastroskopie) A SONOGRAFICKÉ VYŠETŘENÍ.
      Nabízíme pacientům komplexní vyšetření zažívacího traktu - endoskopické vyšetření tlustého střeva, žaludku a jícnu, sonografická vyšetření břicha. Endoskopické výkony lze provádět, dle přání odesílajícího lékaře nebo na přání pacienta, v analgosedaci nebo celkové anestezii za přítomnosti anesteziologa.

Pro pacienty jsou připraveny nové, klimatizované prostory. Byly zakoupeny nejmodernější endoskopické přístroje firmy Olympus a moderní ultrazvuková technika. O pacienty se bude starat MUDr. Radim Bužga, MUDr. Aleš Albín a MUDr. Jana Buchtová. Všichni lékaři jsou majiteli příslušných atestací a funkčních licencí k provádění všech výkonů a mají dostatek mnohaletých zkušeností, aby bylo o pacienty dobře a odborně postaráno.

Ordinace Ostrava - Centrum

St 7:00 - 14:30 MUDr. Jana Buchtová
      Čt 7.00 - 14.00 přítomna pouze sestra
      Pá 7:00 - 13:00 MUDr. Jana Buchtová

Specializace : Internista - Gastroenterolog
      Atestace : Vnitřní lékařství (1998)
      Nadstavbová atestace : Gastroenterologie (2001)
      Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity (1996)

Členství v profesních združeních:
      - Česká gastroenterologická společnost
      - Česká internistická společnost
      - Člen pracovní skupiny pro nespecifické střevní záněty

• gastroenterologie

Panelová 15/6116, Ostrava-Jih, 70800 Ostrava, moravskoslezský

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

Karvinská 5/1518, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Radim Bužga
    Radim Bužga
    Ostrava
    Dobrý den, tot je dotaz pro urologa nikoli pro gastroenterologa. Obraťte se na urologickou ambulanci. Přeji hezký den

Hodnocení pacientů

• I
      Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: kolonoskopie v analgosedaci

Šla jsem na kolonoskopii k p.doktoru Bužgovi z důvodů pozitivního výsledku preventivního testu obvodního lékaře. Vybrala jsem si tuto ordinaci na základě pozitivních hodnocení na této webové stránce.
      Mé první kolonoskopické vyšetřění jsem absolvovala před 9 lety v Ostravě Hrabůvce s velmi špatnou zkušeností.
      Mé dnešní vyšetření u p.MUDr.Bužgy bylo naprosto bezproblémové, klidné, pohodové, s vysokou profesionalitou ze strany lékaře i sestry. Jsem opravdu nadmíru spokojená a rozradostnělá z celkového průběhu a doporučuji tuto ordinaci ostatním.

Ing.Marta Gerlichová

• Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologieSlužby: bolesti žaludku

Dnes jsem byl na gastroskopii a kvůli silnému davivému reflexu jsem měl obrovský strach z toho,že to nezvládnu. Sestřička mi strikla do krku sprej, píchla mi oblbovák, pan doktor vzal do ruky hadici.....a pak jsem se probudil. Nic si dále nepamatuji. Vyšetření u pana doktora Bužgy vřele doporučuji. Nic z toho hrozného, co píší lidé, kteří toto vyšetření podstoupili někde jinde se vám u pana doktora nestane.

• Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologieSlužby: gastroskopie v analgosedaci

Uzasny! Jela jsem za panem doktorem z Prahy, naprosta spokojenost, az nadseni! Dekuji. Nemohla jsem uverit, ze mam vysetreni uz za sebou, VSEM doporucuji!

• T
      Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologieSlužby: gastroskopie

Pana doktora jsem si vybral podle recenzí tady na stránce a udělal jsem dobře. Z vyšetření jsem měl trochu obavy. Přece jen se bojím i braní krve:-) Ale bylo to úplně v pohodě. Sestička se ptala, jestli chci pichnout něco na uklidnění a to jsem odmítl. Nebylo to vůbec třeba. Vyšetření trvalo asi 1 minutu a 10 vteřin? Byla to fakt rychlovka..žádné dávení, žádný problém s dýcháním..nic..prostě jen vám stříknou do krku něco, co vám ho trošku umrtví (asi jak stříkání na bolest v krku), pak si lehnete na bok, otevřete pusu, zajede hadička, potom jednou polknete.. (trošku zaškrábání v krku a tlak, ale fakt mini), potom jsem cítil trošku tlak v žaludku...jakoby když vám kručí v břiše a pak doktor řekl ještě 30 vteřin, během té doby mi i odebral vzorek (vůbec o to nevím) a to bylo vše.Žádné dávení, žádné sliny, prostě nic..jak jsem četl hrůzostrašně reakce jiných lidí z jiných ordinací. Fakt vyšetření, které je příjemnější než zubař. Doktor i sestřička profi. Rozhodně doporučuji a ještě jednou panu doktorovi děkuju!! Po 5 měsících bolesti břicha mi byl zjištěn zánět dvanáctníků. Jediné čeho lituji, že jsem se neobjednal hned a zbytečně se trápil. Bolest břicha některé dny byla tak nesnesitelná, že bych si dal raději toto vyšetření 10 x denně :-)

• E
      Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: kolonoskopie v analgosedaci

Dnes jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření u pana doktora Radima Bužgy v Ostravě. Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální, vstřícný a citlivý přístup panu doktorovi i milým sestřičkám. Vyšetření není bolestivé, ani nepříjemné. Trvá chvíli, strach vůbec není na místě. Nejhorší ze všeho byla ta příprava střeva před vyšetřením. Všem mohu s klidným svědomím doporučit tuto kliniku.
      Děkuji, Vašková.

• G
      Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: bolesti žaludku

Pan doktor a sestřicky v ambulanci apromedu byly užasné měla jsem veliky strach ale než jsem se naděla bylo po vyšetření díky šikovnosti pána dopktora má zlaté ruce a velmi pěkny přístup k pacientum diky němu a jeho vyšetření jsem již druhý rok po operaci brániční kýly moc ,moc děkuji a přeji celému kolektívu pevné zdraví Horáková

• S
      Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: gastroskopie

Byl jsem panem doktorem vyšetřen gastroskopií, vybral jsem si jej pro jeho dobré hodnocení zde a doporučení lékařkou. Už jsem toto vyšetření jednou absolvovat a sice ve fno, kde to pro mě byl horor.. U p. Bužgy bylo vyšetření něčím, co bych zvládal podstupovat každý den. Než jsem se zorientoval na tom stole, bylo po vyšetření. Takže hodnocení velmi dobré a určitě doporučuji. Jen mě mrzelo, že po vyšetření jsem šel do čekárny, dostal ve dveřích zprávu a toť vše. Čekal jsem, že se mnou o výsledcích porozpráví, ale chápu, že nejsem jeho pacient a že není v jeho silách každému poskytovat ještě osobně zpětnou vazbu. I přesto, skvělý doktor, skvělá ambulance, strach z vyšetření byl naprosto zbytečný.

• Dobry den. Dnes jsem byla u pana doktora na endoskopii. Sla jsem po spatnych zkusenostech z Fakultni nemocnice s obrovskym strachem. Je to neuveritelne, ale presne jak tady ostatni pisou po injekci jsem cekala kdy zacne vysetreni a sestricka rika ze uz je po nem. Ani jsem nevedela ze jsem usla. Uzasny pristup lekare i sestricek. Moc moc dekuji a vsem doporicuji.

Radim Bužga2017-06-12

Dobrý den,
      děkujeme za Váš komentář a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste si vybrala naše pracoviště, a že jste byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

• D

Dobrý den.Dnes jsem byla na gastroskopii a koloskopii u pana doktora Radima Bužgy a mohu všem doporučit kdo má opravdu strach z těchto vyšetření.Prospala jsem celé vyšetření, o ničem nevím.Pan doktor a jeho kolektiv jsou velmi milý,vstřícní.Jsou to lidé na správném místě.Jinam bych už nešla,jsou to profesionálové.Všem bych tímto chtěla dat velký dík za jejich přístup.Všem doporučuji!!!!

Radim Bužga2017-06-12

Dobrý den,
      těší nás, že jste byla spokojená a děkujeme za Vaše doporučení a pěknou recenzi. Pěkný den, tým Gastromed