28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• Nemoci trávicího ústrojí
  • Gastroezofageální reflux
  • Trávicí trakt krvácení

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o endoskopické vyšetření tlustého střeva, žaludku a jícnu

Během 14 dnů jsem u pana doktora absolvoval kolonoskopii, gastroskopii a sono. Super přístup, komunikace i přístup. Ze všech vyšetření jsem měl strach. Zbytečně. Přístup pana doktora a sestřiček byl vynikající. Moc jim děkuji.

G
Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Nedávno jsem podstoupila gastrofibroskopii v analgosedaci, kterou rozhodně doporučuji. Vše trvalo cca 30min. MUDr. Bužga je velmi profesionální a empatický. Byla jsem jedna z těch, která z velké obavy toto vyšetření dlouho odkládala. A díky pozitivním recenzím jsem se nakonec odhodlala tento zákrok podstoupit. Souhlasím s ostatními - není čeho se bát.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Doporucuji,velmi jsem se bala.nechala jsem se uspat a o nicem jsem nevedela.pan doktor velice prijemny,sestricky mile.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Stejné vyšetření jsem již absolvoval jinde, takže jsem měl určité obavy, ale naštěstí zcela zbytečně. Přístup celého týmu byl perfektní po všech stránkách.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o sonografická vyšetření břicha

…. Je to nejlepší lékař s profesionálním i lidským přístupem.
Vždy upřímný. Přesně popise problem a nasledne kroky léčby.

Naprostá spokojenost.
Pan doktor velmi ochotný.
Všechno podrobné vysvětlil.
A co se tyce vyšetření tak to bylo na jedničku, žádná bolest. Doporučuji nechat se uspat.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Velmi jsem se bála z kolonoskopického vyšetření, když jsem vešla do ordinace chtělo se mi brečet, bylo to tam takové smutné, pak vyšel pan doktor Bužga a nějak to všechno ze mě spadlo. Dostala jsem injekci. Za chvilí to vše bylo za mnou. Není čeho se bát. Pan doktor je prostě jednička. Děkuji mnohokrát Marie B.

Umístění: jiné místo Jiný

Příjemná atmosféra, profesionální přístup. Mé obavy z vyšetření se rozplynuly ihned po vstupu do ordinace. Pan doktor i sEstřička skvělí, vyšetření zcela bezbolestné a pití nápoje se take dalo zvládnout. Není třeba se stresovat!!!

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o komplexní vyšetření zažívacího traktu

Byla jsem velmi mile překvapena, příjemný personál, rychlé vyšetření s injekcí na gastro i kolono, klidná atmosféra, zorganizovaná práce personálu. Více takových pracovišť!!

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

Dobrý den,
mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.

MUDr. Radim Bužga

• Nemoci trávicího ústrojí