(114 názorů)

Nejbližší zařízení

• Jana Buchtová

Internista,

• V
      Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologieSlužby: preventivní prohlídka

Hezký den přeji. Chtěla bych velice a s neskonalou úctou poděkovat paní MUDr. Janě Buchtové a sestřičce za zcela lidský a profesionální přístup při mé kolonoskopií. Můj strach a obavy z vyšetření nebyly opodstatněné. Sestřička mi vše s klidem vysvětlila a vyšetření bylo pak provedeno pod sedativy z injekce. Nebojte se toho a obraťte se směle na toto vyšetření dámy a pánové. Udělejte to dříve, než bude pozdě.... Ještě jednou paní doktorce velice děkuji...jste Andělíček... S neskonalou úctou Hela Musálková

• J

Skvělý přístup, moc děkuji. U paní doktorky jsem již několik let a veškerá vyšetření byla provedena perfektně, bezbolestně a vše předem vysvětleno. Můžu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Radim Bužga

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• V
      Umístění: Gastro-Med spol.s.r.oSlužby: komplexní vyšetření zažívacího traktu

U pana doktorka jsem podstoupila akutně jak gastro, tak kolonoskopické vyšetření v analgosedaci. Musím říct, že strach byl naprosto zbytečný. Díky injekci jsem do vteřiny usnula ještě než se něco začalo dít, a vzbudila jsem se až když už bylo po všem (až mi bylo nakonec i líto, že z toho nemám žádný zážitek :-D ). Nestačila jsem se divit, protože mi přišlo, jako by se semnou nic nedělo, opravdu citlivé vyšetření, bez bolesti. Navíc analgosedace rychle vyprchala a člověk pak mohl přes den fungovat bez nějaké doznívající velké únavy. Takže opravdu doporučuji, bez obav bych přišla hned znovu :-) . Chválím také sestřičku, která se i po zákroku starala a zajímala, zda něco nebolí a jak se cítím. Děkuji!

• Z
      Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologieSlužby: gastroskopie v analgosedaci

Vždy když jdu na vyšetření, tak se strašně bojím a nemůžu spát. Ale když přijdu k p. doktorovi, tak zjistím že je to úplně zbytečné. Pan doktor je naprosto skvělý. Můžu jen doporučit. Pane doktore, jen tak dál, jste 1 a děkuji vám, jak se o mě stále staráte.

Podívejte se na všechny názory (111) na lékaře