Služby

Specialisté

Názory o lékařích (9)

Jana Buchtová Jiný

Dobrý den, chtěl bych paní doktorce i sestřičce poděkovat za velmi profesionální ale i lidský přístup během mého vyšetření ! Už dlouho jsem se u žádného lékaře nesetkal s tak milým přístupem. Ještě jednou děkuji !

MUDr. Radim Bužga kolonoskopie v analgosedaci

Absolvoval jsem vyšetření kolonoskopie před, kterým jsem byl hodně nervózní. Sestra mě při zahájení vyšetření přispala, takže jsem se probudil až po vyšetření. Vše bylo bezbolestné a obavy zbytečné. Nakonec na tom bylo nejhorší to vyprazdňování den před vyšetřením. Tímto děkuji za skvělý přístup.

MUDr. Radim Bužga gastroskopie v analgosedaci

Vždy když jdu na vyšetření, tak se strašně bojím a nemůžu spát. Ale když přijdu k p. doktorovi, tak zjistím že je to úplně zbytečné. Pan doktor je naprosto skvělý. Můžu jen doporučit. Pane doktore, jen tak dál, jste 1 a děkuji vám, jak se o mě stále staráte.

MUDr. Radim Bužga gastroskopie v analgosedaci

Dobry den,taky jsem byla u p. doktora BUŽGY na žaludek,ja měla takovy strach,že jsem malem omdlela.Ale sestřička i pan doktor tak suprový oba,že strach byl fuč.Děkují obom za krasny přistup, takym bojkom jak ja.Dopuručila jsem ho 4 pacientům.Pane doktore jen tak dal, jste super a fandim takovym lékařům.Děkují....

MUDr. Radim Bužga kolonoskopie v analgosedaci

Právě jsem absolovoval, kolono u pana doktora v Havířovské ordinaci. Přípravek na pročištění sem měl EZICLEN a dá se to pozřít , doporučuji. Jinak Kolono byla v analgosedaci a rozhodně nelituji. Vyšetření jsme tak proklimbal že jsem se vzbudil až bylo po všem. Rozhodně pokud toto chcete podstoupit , tak vřele mohu tohoto lékaře doproučin a můžete tam jít bez obav z npříjemných bolestí-ty Vás tam nepotkají. Děkji Všem kteří se na mém vyšetření dnes podíleli. Velké díky. Hezký den Robin Fryš

MUDr. Radim Bužga bolesti žaludku

Dnes jsem byl na gastroskopii a kvůli silnému davivému reflexu jsem měl obrovský strach z toho,že to nezvládnu. Sestřička mi strikla do krku sprej, píchla mi oblbovák, pan doktor vzal do ruky hadici.....a pak jsem se probudil. Nic si dále nepamatuji. Vyšetření u pana doktora Bužgy vřele doporučuji. Nic z toho hrozného, co píší lidé, kteří toto vyšetření podstoupili někde jinde se vám u pana doktora nestane.

MUDr. Radim Bužga gastroskopie v analgosedaci

Uzasny! Jela jsem za panem doktorem z Prahy, naprosta spokojenost, az nadseni! Dekuji. Nemohla jsem uverit, ze mam vysetreni uz za sebou, VSEM doporucuji!

MUDr. Radim Bužga gastroskopie

Pana doktora jsem si vybral podle recenzí tady na stránce a udělal jsem dobře. Z vyšetření jsem měl trochu obavy. Přece jen se bojím i braní krve:-) Ale bylo to úplně v pohodě. Sestička se ptala, jestli chci pichnout něco na uklidnění a to jsem odmítl. Nebylo to vůbec třeba. Vyšetření trvalo asi 1 minutu a 10 vteřin? Byla to fakt rychlovka..žádné dávení, žádný problém s dýcháním..nic..prostě jen vám stříknou do krku něco, co vám ho trošku umrtví (asi jak stříkání na bolest v krku), pak si lehnete na bok, otevřete pusu, zajede hadička, potom jednou polknete.. (trošku zaškrábání v krku a tlak, ale fakt mini), potom jsem cítil trošku tlak v žaludku...jakoby když vám kručí v břiše a pak doktor řekl ještě 30 vteřin, během té doby mi i odebral vzorek (vůbec o to nevím) a to bylo vše.Žádné dávení, žádné sliny, prostě nic..jak jsem četl hrůzostrašně reakce jiných lidí z jiných ordinací. Fakt vyšetření, které je příjemnější než zubař. Doktor i sestřička profi. Rozhodně doporučuji a ještě jednou panu doktorovi děkuju!! Po 5 měsících bolesti břicha mi byl zjištěn zánět dvanáctníků. Jediné čeho lituji, že jsem se neobjednal hned a zbytečně se trápil. Bolest břicha některé dny byla tak nesnesitelná, že bych si dal raději toto vyšetření 10 x denně :-)

Jana Buchtová preventivní prohlídka

Hezký den přeji. Chtěla bych velice a s neskonalou úctou poděkovat paní MUDr. Janě Buchtové a sestřičce za zcela lidský a profesionální přístup při mé kolonoskopií. Můj strach a obavy z vyšetření nebyly opodstatněné. Sestřička mi vše s klidem vysvětlila a vyšetření bylo pak provedeno pod sedativy z injekce. Nebojte se toho a obraťte se směle na toto vyšetření dámy a pánové. Udělejte to dříve, než bude pozdě.... Ještě jednou paní doktorce velice děkuji...jste Andělíček... S neskonalou úctou Hela Musálková

Kontakt

Karvinská 5/1518, Havířov 73601 Zobrazit v Goole Maps
Panelová 15/6116, Ostrava 70800 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.
28. října 100/1417, Ostrava 70200 Zobrazit v Goole Maps