Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 1379, Uničov
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala. Skvělé sestřičky.

L
Ověřeny pacient

ano, pan doktor je milý, příjemný, laskavý...byla jsem s ním také spokojená, do té doby než přišly po druhém porodu zdravotní problémy, pan doktor mě léčil 2 roky, připadala jsem si jako pokusný králík, nakonec jsem skončila na operaci, kterou prováděl sám pan doktor, ale problémy stále trvaly...přešla jsem už zoufalá k jinému, ten mi musel provést znova tu stejnou operaci, jelikož ta první se nepovedla...od té doby jsem bez problémů...je to už 20 let

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Doktor s velkým "D". Hodně žen na gynekologii nerado chodí, u mě to ale neplatí, pan doktor je skvělý člověk, lidský, citlivý, vždy vše rád a ochotně vysvětlí. Chodím k němu od svých šestnácti a nemůžu si ho vynachválit. Sestřičky jsou usměvavé dámy, které taktéž rádi pomůžou. A narozdíl od jiných doktorů se u něj většinou půl dne nečeká - prostě paráda!

Nejlepší lékař,jakého znám..je to jediný lékař,ke kterému se vždycky těším.Moc milý,i sestřičky má skvělé..Vřele doporučuji.Je lidský,není skvělý jen jako lékař,ale i jako člověk.

Ověřeny pacient

Ten nejlepší a nejpečlivější.Při mých problémech v těhotenství mi mockrát pomohl a díky němu se mi narodil zdravý a krásný syn.Děkuji za Tobiase pane doktore. Petra Ospálková

M

K panu doktorovi chodím teprve krátce (zatím necelý rok), ale s jeho péčí jsem velice spokojená. Je ohleduplný, jemný, vše dokáže vysvětlit a při vyšetřeních je velmi pečlivý. Také sestry v ordinaci jsou příjemné a profesionální.

Ve svém oboru je výborný.

A

Pečlivý, slušný a trpělivý.

D

Pečlivý, zodpovědný a sympatický gynekolog. Vděčíme mu za krásného a zdravého chlapečka.

S

Jemný, pečlivý,zodpovědný,sympatický.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti