Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Tento lékař je opravdu profík a jeho sestřička je stále jak slunečko, ten kdo chce opravdu léčit a ne vykecávat běžte k nim vřele doporučuji.

Š
Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor mi diagnostikoval operaci rotatorove manzety .. super doktor operace na 1 skvely pristup mohu jen doporucit

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Potíže s levým kolenem.

Doktor Bartoš je nejlepší ortoped, kterého znám. Před téměř dvěma lety mi už podle chůze diagnostikoval správně přetržený vaz v koleni. Operace proběhla skvěle. Můžu ho jen doporučit.

Pan doktor mně před čtyřmi lety vytáhl z kolene kus ulomeného meniscu a zase běhám a jezdím na vandry. Předtím jsem bolestivě a protivně pajdal. No, a před třemi lety mi zase pomohl operací od tenisového lokte.
Pravda, moc to nenamluví, zato dělá. Má výsledky a ošetří spoustu lidí. Na vypovídání se slouží, dle mého názoru, jiné instituce :-).
Jsem mu vděčný.
Pavel Bartejs

chodím k panu doktorovi s krční páteří delší dobu a vždy mi pomohl, nedám na něj dopustit vřele pana doktora doporučuji

Mně pan doktor Bartoš operoval rameno a jsem nadmíru spokojen. Jeho přístup byl profesionální a operace proběhla výtečně. Jemu tímto děkuji a doporučuji.

Divnej doktor. Pacienta neprohlédne jen si vyslechne čím trpí a je Vše vyřešeno do max. dvou minut. Nedoporučuji ho.