Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Arogant který léčí od stolu . Ani se nezvedne a už ví diagnozu . Jeste sem tohle nezazil a doufam ze nikdy nezaziju

Nesmírně arogantní lékař a sestra podobně. Ordinuje od stolu, aniž by se na Vás vůbec podíval. Doslova. Nezvedne hlavu od počítače, vůbec Vás neprohlédne (2x návštěva). Arogantní, pasivně agresivní jednání. Za tři minuty jste venku z ordinace. Bílina

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor je známý tím, že dělá diagnózu od stolu a u mě tomu nebylo jinak. Dva jiní lékaři zaznamenali "velmi rozsáhlou" bouli za kolenem, pan Bartoš mi řekl, že "tam nic nemáte". Poslal mě na rtg. Při druhé návštěvě už se na koleno ani nepodíval, dal mi placenou injekci do kolene a řekl, že je to chrupavka (?!) a případně budeme operovat. Co, to nevím. Šla jsem k jinému lékaři a na ultrazvuku bylo okamžitě zjištěno, že se jedná buď o ganglion, nebo cystu a problém se již řeší. Pan doktor Bartoš by vše hned operoval, a vy ani nevíte proč, ani on to neví..

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor se na mě ani nepodíval a stanovil dg bez jakéhokoliv vyšetření. Poslal mě na rtg, něhož výsledky ho nezajímali, pouze napsal žádanku na rhb. Po konzultaci s jiným Dr. je prý i diagnóza špatná.

Velice arogantní lékař od stolu pozná co Vám je ani vás nevyšetří. A k tomu ještě špatná diagnosa podle lékaře. Rychlé vyšetření za 5 minut venku né jen já. U ortopeda jsem toto ještě nezažila.. A operovat se od něho bych se nenechala už tím egoistickým přístupem...Nedoporučuji !!!! Ordinace Bílina.

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor mi skvěle odoperoval ganglion v pravé ruce. Prý jsem mu dala na operačním stole zabrat. Takže pane doktore, "DĚKUJI".

Pan doktor Bartoš mi odoperoval meniskus v koleni perfektně vše proběhlo skvěle ale poté mě začala bolest v horní části kolene doprovázena hrozným vrzanim po návštěvě u p.doktora který se ani na to nepodíval který asi léčí ze židle prohlásil že je to normální a nebo že mi vrzou boty nato jsem odpověděl že odcházím a už k němu neeeee.Nasel jsem si jiného ortopeda ktery mě vyšetřil a vše ok.tak koukám že p.Bartos už se prostě k tomu postavil zády a nechce s tím mít nic společného

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Jednání pana doktora bylo arogantní, odmítl mi předepsat analgetika a napsal mi RTG na levou nohu, přestože mě bolela pravá... a ani se za svou chybu neomluvil. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkala, a kdybych nemusela, k panu doktorovi již víckrát nejdu.

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Tento lékař je opravdu profík a jeho sestřička je stále jak slunečko, ten kdo chce opravdu léčit a ne vykecávat běžte k nim vřele doporučuji.

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pan doktor mi diagnostikoval operaci rotatorove manzety .. super doktor operace na 1 skvely pristup mohu jen doporucit