Prokop Tomáš, praktický lékař Kamenický Šenov

MUDr. Prokop Tomáš

Praktický lékař

Dvořáčkova 997, Kamenický Šenov
Praktický dětský lékař a pro dospělé

praktický lékař pro děti a dospělé, všeobecný praktický lékař

Umístění: Praktický dětský lékař a pro dospělé zdravotní potíže

Pán Mudr Prokop, je velmi ochotný a skvělí lékař.Vždy poradí pomůže a přidá i hezké slovo a úsměv.Velice si ho vážím jako člověka i jako lékaře mě velmi pomohl.V jeho ordinaci se cítím příjemně i díky milé a usměvavé sestřičce,Mohu každému jen doporučit,

Chodím k panu doktorovi jen krátce,od lonského roku.Je milý, vstřícný spolehlivý a vždy mi pomohl.Sestřička je příjemná.Takže tímto oběma děkuji..

Arogantní doktor nestála pracovní doba do které když se netrefím i o pár minut tak jsem vykázán bez ohledu nato v jak jsem vážném jsem stavu ( pokaždé mluvím o úředních hodinách ne mimo ne ) Nepozná rozdíl mezi zápalem plic a angínou . Sestra odmítá lidi i ve vážném stavu v pracovní době aniž by se jich zeptala co jim je . Proto nedoporučuji

Mohu jen doporučit.Chování bez arogance,i s trochou humoru.

Pan doktor je velmi dobrý lékář a když máme nějaké zdravotní komplikace tak dceruška ráda k němu jde.A ještě furt ho hladí po ruce.Umí všechno tak dobře a jasně vysvětlit.Co tomu mám ještě dodat. :-))

Minulý týden jsem se o tom zase přesvědčila,přesto,že jsem byla jen na odběru krve,kterou mi sám osobně odebral,že je opravdu ten nejlepší.Mám k němu bezmeznou důvěru.Mohu jen všem doporučit,nenajdete v blízkosti podobného lékaře.

je vynikající,spolehlivý a vždy pomůže.Má lidský přístup jak k dětem tak dospělým.
Je cítit,že svou ,,práci" dělá srdíčkem

vždy velmi vstřícný a pečlivý lékař s výborným přístupem k rodičům i dětem

Tohoto lékaře si velmi vážím,chodím k němu s dětmi již 18 let.
Nyní k němu chodím i já,jelikož je lékařem i pro dospělé pacienty.Je vstřícný k dětem i dospělým,je důsledný a co je hlavní,nechá člověka domluvit a sdělit všechny problémy,což jsem dříve u jiných lékařů nezažila,nepustili člověka ke slovu,tudiž sem si často připadala,že tam chodím zbytečně.Pan doktor Prokop,je tipem rodinného lékařea já sem mnoc spokojená.

doktor jak má být, pomůže , poradí

praktický lékař pro děti a dospělé, všeobecný praktický lékař