Vyškov, Vyškov
Purkyňova 36

Umístění: Purkyňova 36 Jiný

Na pana doktora Prokopa Loudu jsem dostala doporučení a rozhodně nelituji a sama budu doporučovat dále. Měla jsem mrtvý přední zub s vytáhnutým nervem, který během několik let hodně ztmavl, a již dlouho jsem to chtěla nějakým způsobem řešit. Kdybych věděla, jak jednoduché bude samotné ošetření a opravení, nečekala bych s tím tak dlouho. Pan Louda mě hned seznámil s postupem a následně jsem absolvovala dvě návštěvy. Při první mi byla odstraněna stará výplň a zub vyplněn bělením. Celé ošetření trvalo asi hodinu, ale tím, jak se pan doktor stále zajímal, jestli je vše v pořádku a nic nebolí, a pořád něco povídal, ani mi to jako hodina nepřipadalo. Už po prvních třech dnech se zub výrazně vybělil na úroveň ostatních zubů. Pana Loudu zajímalo, jak zub vypadá, takže jsem ho po pár dnech informovala a dohodli jsme se na další návštěvě. S termínem návštěvy se mi také snažil vyjít vstříc, jelikož věděl, že nejsem z Vyškova. Návštěva pak byla jen o vytáhnutí bělení a zapravení zubu, to bylo na 15 minut. Když jsem pak viděla srovnání tmavého a vyběleného zubu, který nebyl vůbec poznat, že byl opravovaný, nevěřila jsem, jak moc velký je to rozdíl. Hned se víc usmívám :) Ze zubařů jsem nikdy strach neměla, takže pan Louda mi jen potvrdil, že když někdo umí, není se opravdu čeho bát. Musím mu poděkovat za velmi přátelský a vstřícný přístup a bezbolestné ošetření s perfektním výsledkem.

Umístění: Purkyňova 36 ošetření zubního kazu

Pan doktor Louda je zázrak mezi zubaři. Dost jsem se bál zubařů. Po posledním zákroku u bývalé zubařky ve Vyškově, která mi omylem vrtla do jazyka a vrtání i při umrtvení bylo šíleně bolestivé, jsem se asi 10 let k zubaři již neodhodlal. Jelikož jsem ale již potřeboval zuby ošetřit, dlouho jsem hledal někoho, ke komu bych se odhodlal. Naštěstí mě přijal pan doktor Prokop Louda, který mi už zvládl provést dva zákroky. Při prvním jsem byl vytřepaný, očekával jsem bolest. Namísto toho jsem se dočkal bezbolestné injekce, humorných průpovídek, bezbolestného zákroku, který nebyl ani minimálně nepříjemný a kvalitně odvedené práce. Pan doktor je duší spíše umělec, protože nejdéle z celého zákroku trvá precizně dotvarovat zub tak, aby byl funkční a nebylo poznat, že byl opravovaný. Vše vypadá naprosto přirozeně. Druhý zákrok jsem již nebyl tak nervózní, nepropotil jsem již sedačku :D...a docela jsem se i těšil. To nejhorší u pana zubaře je už jen to, že musíte vydržet mít otevřenou pusu, umět s ní mluvit a vydržet se nesmát. Za takový přístup si ho velice cením a děkuji mu za krásné zuby. Vřele doporučuji každému, koho trápí strach ze zubní vrtačky, bezbolestné a zábavné zákroky u tohoto doktora.

Umístění: Purkyňova 36 Esteticka uprava preleceneho zubu

K panu doktorovi Loudovi jsem se dostala na doporuceni od znameho a nelituji! Prisla jsem s mrtvou jednickou, ktera mi casem ztmavla. Pan doktor na zaklade dostupnych informaci zvolil reseni keramickych fazet na oba predni zuby. Vysledek je dokonaly, s vysledkem maximalni spokojenost.
Pristup pana doktora byl profesionalni, velmi ochotny a s terminem navstevy mi vysel vzdy vstric.
Osetreni v ordinaci vzdy s lokalnim umrtvenim, bezbolestne.
Urcite doporucuji!

G
Umístění: Purkyňova 36 Dental Work

A great dentist who has the needs of his patients at the front of every thing he does.
The work that was done for me was first class and some of the best iv ever had.
Thanks and see you when i return back to the CZ.

Umístění: Purkyňova 36 Implantat, fazety

Prestoze jsem upravu zubu neplanovala, nechala jsem se panem doktorem presvedcit. Z vysledku jsem nadsena! Bezbolestna implantace zubu a 2 fazety. Zaroven ve velmi pratelske a profesionalni atmosfere

Umístění: Purkyňova 36 zubní vyšetření

Výborný doktor, ktorý svojmu povolaniu rozumie, dokáže poradiť a má výborne vybavenú ordináciu, čomu samozrejme musí odpovedať cena. Zachránil mi nejeden zub, vďaka šikovnosti a práci s mikroskopom. Každá návšteva je veľmi príjemná a nebolestivá. Po bieliacej 14- dňovej kúre sa teším krásnemu bielemu úsmevu. Doporučujem :)

Skvělý lékař! Nikdy bych neřekla, že se k zubaři budu těšit. U pana doktora nic nebolí, vše je rychlé a přitom svědomitě ošetřené. Navíc vybavenost ordinace, znalosti pana doktora a jeho neustálé se posouvání o krok dále, to dělá z ordinace opravdovou špičku. Já děkuji, že můžu být jeho pacientka. ;)

Umístění: Purkyňova 36

Děkuji panu doktorovi za velmi citlivý, pečlivý a profesionální přístup při "plnění" zubních kanálků...vpich anestezie jsem téměř necítila a celý zákrok probíhal úplně bezbolestně a pohodově :-)

Perfektní tým, super doktor. Naprostá spokojenost. Ošetřuje zuby s profesionálním přístupem a precizně.

K panu zubaři jsem přišla před dvěma roky, původně s tříletou dcerou, která se jinde odmítala nechat ošetřit - s dětmi to prostě umí. Dodnes děkuju šťastné náhodě, že jsem se k panu doktoru Loudovi přehlásila i já. Léta jsem měla vleklé problémy s pořád stejnými zuby, přičítala jsem to špatným genům, zdravotnímu stavu. Vytrpěla jsem si opravdu dost, stálo mě to spoustu času a tím vlastně i peněz. Dnes vím, že zbytečně. První věc v této ordinaci je důkladné zmapování situace, v jaké se pacient nachází. Je vidět, že pan doktor o svých pacientech hodně přemýšlí a společně s nimi hledá nejvhodnější postup. Rok trvalo, než mi postupně opravil zub po zubu, přičemž mi vysvětlil, v čem tkvěla většina "průšvihů". Sám by to nikdy neřekl, je kolegiální, ale prostě šlo o špatné, lajdácky provedené plomby, nedočištěný zubní kanálek s úlomkem nějakého nástroje (viditelné na RTG), s tím související píštěl atp. Ale ulevilo se mi, že to přes všechnu snahu o maximální hygienu není tak docela moje vina. Musím říci, že když prohlásí zub za sanovaný, už se s ním opravdu nemusí nic dělat, drží, nebolí. Dalším plusem je použití nejmodernějších přístrojů a anestezie, u čištění kanálků jsem si pěkně zdřímla (dříve mě sestra musela pevně držet, prostě středověk). Pan doktor si zakládá na tom, že u něj ošetření prostě nebolí :) Po roce spravování jsme se společně pustili do estetiky - nechtěla jsem rovnátka, už jsem je kdysi měla a nebyla jsem z pomalosti a bolestivosti celého procesu zrovna nadšená. Takže jsme vymysleli řešení - čtyři korunky na horní jedničky a dvojky. Můj dík patří i laboratoři Tre Cime, kde odvedli precizní práci, opravdu si vyhráli s několika modely, než všechno sedělo jak má. Takže už se zase bez zábran usmívám. P.S. Ano, nebylo to zadarmo, ale jak jsem se bohužel sama přesvědčila, levné řešení nefungují.