MUDr. Zdenka Lojdová

Pediatr · Více o specializacích

Benátky nad Jizerou 1 adresa

13 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Zdenka Lojdová
Ordinace pro děti a dorost

Osvobozených politic. vězňů 302, Benátky nad Jizerou 294 71

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Úžasná paní doktorka!!S dcerkou jsem navštívila 3 doktory,naši dětskou lékařku ,ORL,pohotovost v Mladé Boleslavi,všichni nechali 5 dní dcerku s vysokými horečkami,zvracením a strašný kašlem.Až paní doktorka Lojdová ihned určila diagnózu a dcerce nasadila ATB.Milé a vstřícné jednání včetně sestřičky.Všem moc doporučuji!!Budu raději dojíždět 40 km ,protože vím,že to za to stojí.Moc děkujeme!!Eliška a Miluška Vejmělková

     • Ordinace pro děti a dorost Nemoc  • 

  • Je to nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla má dcera i syn k ní rádi chodí a to je dobře.Nemohla jsem si pro své děti přát nic lepšího

     •  • 

  • Jsem velmi spokojená, paní doktorka i její sestřička jsou příjemné a milé. Mám 4 měsíčního syna, docházím tam tedy krátce, ale dojem na mě dělá velmi dobrý. Paní doktorka mi přijde pečlivá, ochotná, poradí, celkově to na mě dobře působí. I prostředí je pěkné, nové, plné hraček.

     •  • 

  • Paní doktorka je pečlivá a věnuje se malým (mladým) pacientům opravdu výborně. Po medicínské stránce zatím nemám výhrady a po stránce komunikace rovněž.
    Umí jednat s lidmi, je empatická a to je rovněž důležité při práci s lidmi...

     •  • 

  • Paní doktorku jsem si pro svoji novorozenou dceru vybrala dle názorů zde a mohu říci, že jsem zatím maximálně spokojená. K malé se chová paní doktorka absolutně skvěle. Nikdy nečekáme a jdeme do ordinace dle objednání. Pokud přijdu i bez obj., tak mě vezme do 10ti min. Velký dík i paní sestřičce za její velmi vstřícný a přátelský přístup.

     •  • 

  • O

    JE NAŠE PANÍ DOKTORKA A NEMÁ NIC ŠPATNÉHO. JE JAK KAMARÁDKA NEBO TETA.PORADÍ VYSVĚTLÍ,VŠE JE SUPER. DĚKUJEM PANÍ DOKTORCE.

     •  • 

  • Jsem velmi spokojená

     •  • 

  • Pro mě a pro mé děti je prostě nejlepší.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi milá, o pacienty má zájem, vše dělá s citem a nic nezanedbá. Škoda, že už jsem "odrostlá" a chodím již k "dospěláckému" doktorovi :))

     •  • 

  • Nejlepší dětská lékařka, jakou jsme si mohli přát. Naše dcerka i já k ní máme 100% důvěru, je pečlivá, k dětem milá, umí dobře poradit a pomoci. Přestože už nebydlíme v Benátkách, měnit nechceme a dojíždíme...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu