Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vojtová Danuša
Ord. praktického lékaře stomatologa

Čs. armády 1130, Kadaň 43201

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Š

    MUDr. Vojtová je vynikající lékařka, je empatická, navrhne vždy pro pacienta nejlepší řešení problému. Nemám u ní vůbec pocit, že z lidí tahá hlavně peníze. Chodím k ní přes 40 let a nikdy mě nezklamala.

     • Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný  • 

  • P

    Vynikající lékařka. Zákrok vždy perfektní, většinou zcela bez bolesti, nebo jen minimálně. Výplně trvanlivé. Perfektní organizace času, pokud se objednáte na určitý čas, tak v ten čas skutečně půjdete do ordinace plus mínus 5 minut a to není ani zdaleka všude pravidlem.

     • Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný  • 

  • S paní doktorkou jsem velice spokojená. Jako dítě jsem k ní přestoupila, protože jsem měla od jiné zubařky zdravotní problém. Paní doktorka je velice milá a příjemná, zbavila mne strachu ze zubařů. Bohužel jsem se přestěhovala teď si musím shánět nového zubaře. Moc se bojím, kdo se mne teď ujme, protože paní Vojtová postavila laťku hodně vysoko!

     •  • 

  • Paní doktorka má velmi dobrý přístup k pacientům a z odborného hlediska, mě vždy dobře ošetřila. Jsem s výsledkem její práce velmi spokojena. Šimůnková Ludmila

     •  • 

  • Paní Doktorka mě zbavila panického strachu ze zubaře.Je to skvělá doktorka.Doktorko díky.Jsem rád vašim pacientem.

     •  • 

  • S

    Paní doktorka je to nejlepší,co jsem kdy v mé "zubní historii" poznala.Z kraje se jeví jako trochu nepřístupná,ale později zjistíte,že je milá,a hlavně pečlivá a šikovná.

     •  • 

  • R

    Nejlepší zubař, kterého jsem během života měl [ 60 let ]

     •  • 

  • K

    zubařů se bojím, ale ona je milá, vše ochotně vysvětlí, nemám s ní problém, hezká i když malá čekárna

     •  • 

  • 1

    STALA SE Z NI NECITLIVÁ LÉKAŘKA,NEUSTÁLÁ VYMENA SESTER TAKÉ O NEČEM SVEDČÍ,NEDOPORUČUJI

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Nejlepší, ke které jsem v životě chodil. Vždy ochotná, milá a co je pro pacienta důležité, velmi citlivá. Ordinace i čekárna super.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu