Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Viera Uhrová
Ordinace

Komenského 1380/11B, Břeclav 691 41

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Příjemné vystupování. Návštěvy doma, (ležící pac.) Vysvětlení problému a dopor. a návrhy léčení. Pomoc při vyřizování pomůcek a žádostí. Poděkování též sestře.

     • Ordinace Ošetřování babičky  • 

  • Velmi dobrá lékařka, které můžu jen poděkovat, že jsem i nadále se svojí rodinou. Velmi svědomitá a pečlivá. Dopuručuji.

     •  • 

  • Děkuji prozřetelnosti, že jsem se dostala do péče paní doktorky MUDr. Uhrové. Je to profesionál v každém ohledu. Nejen že je milá, vstřícná, příjemná, laskavá, ale když jsem u ní v ordinaci, neexistuje pro ni nic a nikdo jiný. Její zájem o pacienta je naprosto nevídaný. Plně se koncentruje jen na mé obtíže, vyslechne a vnímá!, co říkám, přemýšlí, zjišťuje, vyšetřuje. V ten okamžik jsem já a mé zdraví pro ni to nejdůležitější. A to tak uklidňuje! Ona vysvětlí situaci a kroky, které bude činit a také PROČ, co a jaký vývoj očekává. Je velmi důsledná a odpovědná. V čekárnách lékařů se toho probere mnoho pro ukrácení chvil a s velkou radostí musím konstatovat, že takové zkušenosti a pocity jako mám já z návštěvy její ordinace, mají i ostatní pacienti. Mnoho chvály na její práci, odbornost a respekt jsem ale slyšela i od zdravotních sester z různých oddělení břeclavské nemocnice. A to vše mě utvrzuje v tom, že mám skvělou praktickou lékařku. Moc, moc díky!

     •  • 

  • Velmi vstřícná, příjemná, citlivá a ochotná lékařka. Diagnózu podrobně vysvětlí a navrhne řešení situace.
    Doporučuji.
    Roučková

     •  • 

  • Velmi vynikající lékařka

     •  • 

  • nejlepší doktorka v břeclavi.

     •  • 

  • Skvělá a otevřená paní doktorka s milým přístupem k pacientům.

     •  • 

  • Super.

     •  • 

  • Chodila jsem k paní doktorce pár let. Byla jsem vždy spokojená s jejím přístupem i léčbou. Vždy mě dokázala povzbudit, je to zkrátka člověk na svém místě. Bohužel jsem se přestěhovala a lékařku musela změnit. Tuto paní doktorku můžu jen doporučit.

     •  • 

  • N

    Je pečlivá, s její práci jsem byla vždycky spokojená.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu