MUDr. Věra Preňková

Pediatr · Více o specializacích

Karlovy Vary 1 adresa

11 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Věra Preňková
Ordinace lékaře pro děti a dorost

Chomutovská 2, Karlovy Vary 36010

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    K paní doktorce chodíme se všemi 4 dětmi a jsme velice spokojeni, také paní sestřička je úžasná, když to byla třeba jen rýma stačilo zavolat a dostalo se nám dobré rady a vždy se dětem ulevilo, můžeme jen doporučit

     • Ordinace lékaře pro děti a dorost Jiný  • 

  • spokojenost

     •  • 

  • Moji dceru paní doktorka vždy léčila tabletami ACC LONG....ať tam šla s čímkoliv, s horečkou, s bolestí břicha, průjmem, nebo i s čepy na mandlích. Nabyla jsem dojmu, že je placená od výrobce těhto tablet. Jsem ráda, že dcera je už dospělá a přešla k jiné doktorce, byla jsem hodně nespokojená.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná p.doktorka vstřícná,ochotná a velmi milá sestřička

     •  • 

  • S touto doktorkou jsem byla velmi nespokojena.Sestra sice příjemná ale každá tvrdí jabka a hrušky př.sestřička-musí hodně pít.doktorka:hlavně at moc nepije!Paní doktorka na vše dává antibiotika měla by se nad sebou zamyslet odešla jsem a ted jsem velmi spokojená

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Nejlepší paní doktorka,

     •  • 

  • S

    Jsme moc spokojeni

     •  • 

  • E

    S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Mám 10 měsíční dcerku, které se vždy dobře věnují. Mají se sestřičkou výborný přístup k dětem. Poradí a pomůžou, je možné se zeptat na radu i po telefonu. Doporučí mi jak se dcerce nejlépe věnovat, na co dát pozor a co je pro její spokojenost nejlepší. Mohu ostatním vřele doporučit. A paní doktorce a sestřičce velice poděkovat.

     •  • 

  • S

    Paní doktorka je moc hodná,vždy se dceři věnuje s maximální péčí.Teď se nám narodil syn a přístup k miminku má úžasný.Jinou sestřičku bych u paní doktorky nechtěla,vždy mi skvěle poradí ať přímo v ordinaci nebo po telefonu,má trpělivost na otázky rodičů a vše vysvětlí.

     •  • 

  • M

    Naše paní doktorka je moc milá a vždy dokáže skvěle poradit.Se sestřičkou
    jsou skvěle sehraná a vždy usměvavá dvojka.Mé děti je mají obě moc rády.Každému doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu