Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Václav Kotásek
Sam. ordinace PL pro dospělé

Školská 228, Pardubice 53353

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K panu Kotáskovi jsem měl tu čest chodit několik let. Teprve po přestěhování a změně praktického lékaře jsem si uvědomil, jak špatné to bylo. Třeba takové objednávání - u Kotáska jsem přišel na sedmou a v jedenáct šel na řadu. To znamená čtyři hodiny sedět s horečkou v malé místnosti s nemocnými lidmi a poslouchat pořád dokola iritující reklamní smyčku na léky v televizi.
    Nyní se objednávám přes email nebo telefon na konkrétní čas a nečekám.
    Co se týče diagnostických schopností p. Kotáska, vždy mi předepsal antibiotika.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan Doktor dělá maximum a umí léčit

     •  • 

  • mě zas nepoznal neštovice,ale lečil mě to prej něco jako nepodařena alergie.A když tam nahodou přijdete s anginou,tak vam prostě řekne kupte si panadol,a bude to dobry. hruza!!!!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • je skvelej doktor tak kdyz sevam nelibi jak ordinuje tak bezte pric a nechteho na pokoji to sevam kybycuje co chtela bych videt vas ja ordinujete nas doktor je nejlepsi k jinimu bych nesla

     •  • 

  • jo taky jsem ho zažil v paramu a ano..pracovní doba?... :-)) preventivní prohlídky vykonává sestra. Při odběru krve rovněž výsledky vyhodnocuje sestra. Prostě co říct no....podnikovej lékař a obvoďák na vesnici no. Nemůže se po něm chtět, aby něco rozpoznal nebo vás léčil......

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S

    Jsem cizinec, byl jsem osetren panem doktorem a hlavne jsem byl velmi mile prekvapen odbornosti a pristupem . Dekuji Smith

     •  • 

  • K

    Jsem nadmíru spokojený pacient. Vstřícný přístup k lidem, odbornost vysoká, vše mi vyhovuje. Díky.

     •  • 

  • H

    Velice dobrý lékař.

     •  • 

  • K

    Pan doktor lečí celou naší rodinu a léčil i mojí maminku,která již nežije, ale v nejtěžších chvílích jí byl největší oporou.Prošla peklem a, každý dotek jí bolel a jedině od pana doktora injekce vůbec necítila. I naše rodina je s panem doktorem spokojena a hodnotíme jej nejlépe.

     •  • 

  • P

    pan doktor je nejlepší, proto má stále plnou čekýrnu. Divím se lidem, že stále spěchají
    a přitom potřebují jeho pomoc. Já si ráda počkám, protože mě maximálně vyhovuje, je schopen přijet za pacientem na návštěvu a třeba opíchnout bolavý kloub a nemusíme
    dlouho čekat s dlouhým objednán k ortopedovi. Hodnotím nejlépe.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu