Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Stanislav Adamec
Sam. ordinace PL - stomatologa

Hegerova 373, Polička 57201

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H


    Pan doktor Adamec,je velice citlivý a kvalifikovaný odborník.Jsem ráda že k němu mohu chodit.Moc mu děkuji za záchranu zubů.I sestřičky jsou velice příjemné a vstřícné .

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • M

    Pan doktor byl nesmírně vstřícný při mém akutním problému se zubem, ktery se mi zastihl na dovolené s vnoučaty. Ošetřil mě, přestože jsem nebyla objednaná a nejsem jeho pacientka. Jeho přístup byl velmi profesionální ale i lidský. Vlastně mi tím pobyt s dětmi zachránil. Velký dík ještě jednou.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • M

    Nejlepší doktor. Zachránil mi zuby a naučil chodit na pravidelné kontroly. Vždy 100% spokojenost.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • L

    Byla jsem u pana doktora na pohotovosti. Pan doktor vše vysvětlil, následný rentgen, zákrok byl profesionální stejně jako přístup sestřičky. Kdyby byla možnost ihned bych se zaregistrovala.Bohužel není .

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • Spokojenosot, velmi kvalifikovaný doktor, příjemné sestřičky, bezbolestné zákroky, zkrátka člověk na svém místě :) Doporučuji!!!!!!

     •  • 

  • Pan doktor je velice příjemný, pokaždé mi zuby čistí od zubního kazu. Chodím k němu od roku se synem, ke kterému má perfektní přístup. Minule se bavili o autu Blesk. Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!!!!

     •  • 

  • P

    Vnikajicí. Přes půl republiky k němu jezdíme.

     •  • 

  • M

    Je sympatický, příjemný, citlivý, prostě profesionál.

     •  • 

  • J

    Chodíme k panu doktorovi celá rodina a jsme velice spokojeni.Děti se na prohlídky nebojí chodit a vlastně i my dospělý,protože díky jeho profesionalitě jsou bezbolestné.DOPORUČUJI!!!

     •  • 

  • V

    Svědomitý pan doktor. Chodíme k němu i s dětma. Doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu