Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Roman Ďurík
Ambulance PL pro dospělé

Budovatelů 6, Přerov 75002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    On-line nekomunikuje, dovolat se nedá, na dveřích vylepená dovolená nebo povinnost se objednat telefonicky… po 3 letech nemožnosti si cca 1x za rok efektivně vytelefonovat návštěvu/ neschopenku kvůli chřipce/ angíně jsem odešel. Chudák paní sestřička je na to sama. Svět se změnil, tam se nezměnilo nic.

     • Ambulance PL pro dospělé Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Lékař na svém místě, působí profesionálně a v komunikaci s člověkem je velmi příjemný. Doporučuji. :)

     •  • 

  • Skvělý přístup mladého pana doktora, vždy vše prošetří jak se patří, nasadí odpovídající léky, milá a vstřícná sestřička na závěr. Dokonalá dvojka.

     •  • 

  • MĚNILA JSEM LÉKAŘE A BYL MI DOPORUČEN PAN DOKTOR.JSEM VELICE SPOKOJENÁ I SESTŘIČKA JE MOC MILÁ.

     •  • 

  • Měnila jsem lékaře a chtěla k dr.Jemelkové, ale bohužel nepřijímá nové pacienty. Tak jsem si v hodnoceních vybrala dr. Ďuríka - A NELITUJI.

     •  • 

  • Příjemný mladý lékař. Sestřička je také skvělá, většinou dokáže z pacienta sejmout obavy tím, jak s ním prohodí pár milých slov.

     •  • 

  • D

    Pan doktor má lidský přístup, zájem o pacienta,sestricku má milou,ochotnou.
    Jsou to profici a přeji jim hodně sil do dalších let.

     •  • 

  • Velice příjemný pan doktor, profesionální a lidský přístup.
    chodím k němu velmi málo, ale pokaždé rád.
    V.Havlis.Přerov.21 let

     •  • 

  • Já jsem naprosto spokojená. Pan doktor i sestřička jsou bezva. Nemohla jsem si vybrat líp.

     •  • 

  • Pan doktor je příjemný, ochotný, ani jednou se nestalo, že by měl člověk pocit, že obtěžuje. Vyléčí a to je důležité.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu