Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Na Rynku 47, Kunovice 68604
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
č.d. 1177, Kunovice 68604
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
13 názorů
-
O
O.B
Výborný lékař. Za tu práci co odvede a jak si se vším vyhraje, si ty peníze zaslouží. Takové pracovitého zubaře jsem snad ještě neviděl. Ví co dělá, vše řekne, vše odůvodní a pokud to jde, tak se snaží do poslední chvíle ty zuby zachránit.
• Praktický zubní lékař • Jiný •
-
Pacient
Je velmi pečlivý, výborný specialista, ale má jednu chybu bere i za obyčejné plomby a vnucuje placené zákroky připadne mě, že nechce dělat na pojišťovnu. Ale na odvedenou práci musím říct jen to nejlepší.
• • •
-
Pacient
Z odorného hlediska je opravdu výborný. Ale mrzí mě, že pojišťvnám účtuje téměř vždy něco navíc! Dělá to opakovaně, u více pacientů, a nejsou to zanedbatelné částky. Když jsem se "spolu-poškozených" ptala, proč to nenehlásí pojišťovně, odpověď je jasná: Kam jinam odejít, když v okolí zubaři neberou, a když jo, tak nejsou na stejné odborné úrovni. Takže panu doktorovi zřejmě žádné problémy za neoprávněné ždímání pojišťoven nehrozí...
• • •
-
Pacient
Vstřícné jednání, vysoká odbornost, profesionální přístup k pacientovi. Kubec Jan
• • •
-
Pacient
K tomuto panu zubaři jsem chodila čtyři roky, vyšetření u něj sice bylo často bolestivé, protože tehdá - před osmi lety, něchtěl používat nic k utlumení, ale práci kterou udělal, byla snad nejlepší, kterou jsem kdy viděla a žádná jeho plomba mi nikdy nevypadla, kanálky vyčistil tak dokonale jako nikdo jiný a ty keramicke bílé plomby ještě dosud i stomatolog tak tak na prvním pohled rozezná, že tam vubec mam plombu. A on je fakt jediný, který je snad používá, protože jsem nikoho dalšího nenašla a těmito se zuby skvěle šetří a můžu si tak zachovat vlastní zuby co nejdéle.Vřele doporučuji, ví co dělá, je to profesionál na svém místě.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Je to výborný a velice pečlivý zubař. Má výborný přístup k dětem, moje děti se zubaře nebojí od té doby co chodí k němu. Sestřička je také výborná a příjemná, a že se platí za vše? Za takovou práci rád zaplatím.
• • •
-
A
Anna
K tomuto lékaři jsem chodila ještě před deseti lety, ale ještě dnes musím uznat stejně jako to uznali další mí zubaři po něm, že udělal v každém případě skvělou práci. Udělal mi krásné bílé plomby na předních zubech, které jsou ještě teď stále krásné a bohužel jsem se nesetkala se žádným jiným zubařem, který by mi mohl udělat něco podobného. Zaplatila jsem se za ně tehdá dobře, ale stálo to za to a určitě bych do toho šla znovu.
• • •
-
P
pacient
Výborný pečlivý - mohu doporučit
• • •
-
Pacient
ze uctuje snad za vse, je sice fakt, ale je pravda, ze jsem konecne prisla k nekomu, kdo sve praci rozumi, je peclivy, detailne vysvetli, co bude delat...
• • •
-
P
Pavel
Příjemný člověk a velmi dobrý odborník ...• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil