Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Otakar Skála
Praktický zubní lékař

Na Rynku 47, Kunovice 68604

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Otakar Skála
Praktický zubní lékař

č.d. 1177, Kunovice 68604

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • O

    Výborný lékař. Za tu práci co odvede a jak si se vším vyhraje, si ty peníze zaslouží. Takové pracovitého zubaře jsem snad ještě neviděl. Ví co dělá, vše řekne, vše odůvodní a pokud to jde, tak se snaží do poslední chvíle ty zuby zachránit.

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

  • Je velmi pečlivý, výborný specialista, ale má jednu chybu bere i za obyčejné plomby a vnucuje placené zákroky připadne mě, že nechce dělat na pojišťovnu. Ale na odvedenou práci musím říct jen to nejlepší.

     •  • 

  • Z odorného hlediska je opravdu výborný. Ale mrzí mě, že pojišťvnám účtuje téměř vždy něco navíc! Dělá to opakovaně, u více pacientů, a nejsou to zanedbatelné částky. Když jsem se "spolu-poškozených" ptala, proč to nenehlásí pojišťovně, odpověď je jasná: Kam jinam odejít, když v okolí zubaři neberou, a když jo, tak nejsou na stejné odborné úrovni. Takže panu doktorovi zřejmě žádné problémy za neoprávněné ždímání pojišťoven nehrozí...

     •  • 

  • Vstřícné jednání, vysoká odbornost, profesionální přístup k pacientovi. Kubec Jan

     •  • 

  • K tomuto panu zubaři jsem chodila čtyři roky, vyšetření u něj sice bylo často bolestivé, protože tehdá - před osmi lety, něchtěl používat nic k utlumení, ale práci kterou udělal, byla snad nejlepší, kterou jsem kdy viděla a žádná jeho plomba mi nikdy nevypadla, kanálky vyčistil tak dokonale jako nikdo jiný a ty keramicke bílé plomby ještě dosud i stomatolog tak tak na prvním pohled rozezná, že tam vubec mam plombu. A on je fakt jediný, který je snad používá, protože jsem nikoho dalšího nenašla a těmito se zuby skvěle šetří a můžu si tak zachovat vlastní zuby co nejdéle.Vřele doporučuji, ví co dělá, je to profesionál na svém místě.

     •  • 

  • Je to výborný a velice pečlivý zubař. Má výborný přístup k dětem, moje děti se zubaře nebojí od té doby co chodí k němu. Sestřička je také výborná a příjemná, a že se platí za vše? Za takovou práci rád zaplatím.

     •  • 

  • A

    K tomuto lékaři jsem chodila ještě před deseti lety, ale ještě dnes musím uznat stejně jako to uznali další mí zubaři po něm, že udělal v každém případě skvělou práci. Udělal mi krásné bílé plomby na předních zubech, které jsou ještě teď stále krásné a bohužel jsem se nesetkala se žádným jiným zubařem, který by mi mohl udělat něco podobného. Zaplatila jsem se za ně tehdá dobře, ale stálo to za to a určitě bych do toho šla znovu.

     •  • 

  • P

    Výborný pečlivý - mohu doporučit

     •  • 

  • ze uctuje snad za vse, je sice fakt, ale je pravda, ze jsem konecne prisla k nekomu, kdo sve praci rozumi, je peclivy, detailne vysvetli, co bude delat...

     •  • 

  • P


    Příjemný člověk a velmi dobrý odborník ...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu