MUDr. Marie Beránková

Zubař · Více o specializacích

Havlíčkův Brod 1 adresa

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marie Beránková
Zubní ordinace

Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod 58001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H

    Paní doktorka Beránková je ta nejlepší zubní lékařka co jsem poznala. Vždy pomůže naprosto bez bolesti, přestože má se mnou hodně práce. Rovněž sestřička je vynikající. Skutečně nemám slov díků.

     • Zubní ordinace Jiný  • 

  • J

    K paní doktorce chodím více než 20 let a paní doktorka i sestřička jsou
    naprosto úžasné, péče naprosto skvělá.
    Vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem, co se týče bolesti, opravy zubů atd.
    Za mě opravdu super.

     • Zubní ordinace Jiný  • 

  • M

    Za mě nedávám všech pět hvězdiček, ale pouze 4 jen pro delší čekací dobu od domluveného času. Ve všem ostatním se musím Paní Doktorky i Paní sestřičky zastat. Pracovitá, rychlá, opravované zuby mi drží i 20 let a to mám dědičně špatné předpoklady.

     • Zubní ordinace Jiný  • 

  • Paní doktorka už snad nové pacienty nebere, ale pro jistotu to sem napíšu. Od paní doktorky jsem už naštěstí odešla. Každý půl rok jsem chodila na kontroly, vždycky vše v pořádku (vše ale proběhlo bez rentgenů). No teď už se mi půl roku věnuje jiná zubařka a že je co napravovat, ale pořád se to ještě podchytilo.
    Každopádně mamka i sestra od ní taky odcházejí, akorát s tím rozdílem, že obě už to stálo jeden zničený zub a to zrovna laciné potom není.
    Tuto zubařku rozhodně nedoporučuji.

     • Zubní ordinace Kontrola  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Od paní doktorky jsem už naštěstí odešla a vracet se rozhodně nebudu. Její péče mě stála jeden zničený zub, který mi museli v Brně nahradit korunkou! Nebylo to zrovna laciné :-(
    Když vám lékař na bolavý zub řekne, že máte používat pastu na citlivé zuby a až vás bolest bude budit ze spaní, tak máte přijít, tak to o něčem vypovídá.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Chovaní sestra i doktorka bez problému,vcelku vstřícné.Moje zkušenost př-když mi opravuje zuby tak vždy jen jeden,neudělá dva na jednou,což nevím jestli je povinost,nebo z její vule,takže tam chodím poslední dobou doecla často.Pak se kolikrát musím přeobjednat no a tak se stane že mě začne bolet zub když to nejmín potřebuji.Občas nechápu pořadek ve vyzívaní pacientů nebo čekání a všiml jsem si že nejsem sám.Prostě se to asi musí umět...Přítelkyně chodí k vedlejšímu Briximu a jak se bavíme tak bude šikovnější,má taky ale mnohem víc lidí ale tím neřikám že je tato doktorka špatná.Měnit nebudu,alespon zatím.

     •  • 

  • Odbornice na svém místě, profesionální přístup, vždy ochotně pomůže, sestra perfektní.Díky za moji rodinu

     •  • 

  • A

    Vřele doporučuji, milá, vstřícná atd.

     •  • 

  • H

    Výborná lékařka,která se snaží zachránit každý zub.Milá,hodná.

     •  • 

  • V

    můžu doporučit vždy vzjde vstříc.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu