Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Maher Taha DDS, Ph.D.
Dentální centrum MUDr. Taha

Debřská 197, Kosmonosy 29306

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

38 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • 100% spokojenost. Vše na profesionální úrovni.Do centra chodí celá rodina a nikdy nebyl žádný problém. Přeji jen to nejlepší a děkuji Termanini

     • Dentální centrum MUDr. Taha  • 

  • Bez jakéhokoliv komentáře. Je prostě jednička. Chodím k němu od jeho púsobení v KOSMONOSÍCH. Bude mi zanedlouho 80 a pan doktor vždy s úsměvem a vlídnuým slovem. Všude ho chválím.

     •  • 

  • Chtěl jsem tímto pana doktora pozdravit a sdělit všem přítomným komentátorům, že toto byl jediný zubař který se pustil do vytrhnutí mého komplikovaně uloženého moudráku.Diky panu doktorovi jsem nemusel na kliniku do Pardubic k řezníkům. Škoda ze uz neordinuje v Chocni, kde jsem ho navštěvoval. Nedal jsem na nej dopustit. Ochotny usměvavý chlapík se smyslem pro humor. Všem doporučuji. M. Sedlák

     •  • 

  • K panu doktorovi chodím uz několik let a nemůžu si ho vynachválit. Špičkový odborník a jednička v MB.

     •  • 

  • Tohoto doktora mohu jen doporučit,je skvělý,jak jeho práce,tak přístup k lidem.Je vždy usmevavý a s dobrou náladou i když jí určitě vždycky nemá.Určitě se najde nějakej štoural/ka co jeho práci neocení,ale nikdo je nenutí tam chodit.A ženy si určitě stěžují z jiného duvodu:)takže já jen chválim a ocenuju,já bych to dělat nemohla a ani nechtěla.Jen tak dál

     •  • 

  • Výborné služby, rychlost a kvalita práce.

     •  • 

  • Jsem s ním nad míru spokojená...
    Když chci, aby byly mé zuby v pořádku, počítám s tím, že to něco bude stát. Ať už čas a nebo peníze.
    A pak ve které ordinaci o peníze nejde, že? (reakce na nespokojeného pacienta)
    Přes to k panu doktoru chodit budu dál a budu důvěřovat a mile ráda zaplatím za kvalitní práci, kterou provádí!
    Pacientka LN

     •  • 

  • Pan doktor je výborný specialista, a milý člověk celý dům je krásný a příjemný (holt peníze jsou tam vidět), sestřičky super příjemné, jen 2 výhrady.
    Každý má k panu doktorovi zájem chodit, není divu, že už nenabírá, ale přesto pacientů je příliš, což brání jakémukoliv osobnímu přístupu - pan doktor se sice snaží usmívat, mluvit na pacienta a občas i vysvětlit co a jak, ale nic to nemění na tom, že se cítíte jako na pásu ve výrobní lince, dobrý den, udělat a honem naschle, pan doktor běhá z jedné ordinace do druhé. Navíc slečna či paní recepční je příjemná jako akné na pozadí.
    Vyměnit recepční a přibrat podobně schopného kolegu, pak to bude perfektní.

     •  • 

  • Perfektní specialista s výborným přístupem

     •  • 

  • perfektní péče od pana doktora,dentistek i sestřiček,nedám na ně dopustit!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu