Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ladislav Pachta
Ordinace zubního lékaře

Tovární 600, Chodov 35735

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Doporučuji pro jeho ochotu, odbornost a vstřícnost. Pomohl a vždy se snažil vyhovět tak aby to bylo výhodné i pro pacienta.

     • Ordinace zubního lékaře Jiný  • 

  • L

    Pečlivý, trpělivý a především velmi šikovný zubař.
    Zkrátka jediný lékař za kterým dojíždím světa kraj (300km). Což mluví samo za sebe.

     •  • 

  • Vynikající jako lékař i jako člověk

     •  • 

  • D

    je moc dobrý,vysvětlí,jen je těch pacientů strašně moc,ale to je vždy ,když je někdo dobrý

     •  • 

  • Pokud se dostatečně nestaráte o svůj chrup, tak jak jsem to občas dělával já, pan doktor vám vyčiní (ovšem velmi kultivovaným způsobem:). A je to v pořádku, jeho slova jsem si v minulosti vzal k srdci a dnes se do ordinace rád vracím.. člověk na svém místě!

     •  • 

  • Velice dobrý lékař. Příjemný, pečlivý. Nemá konkurenci.

     •  • 

  • Tento zubař mě absolutně s přehledem dostal tam,že na prohlídky chodím RÁDA.Vše vysvětlí,má trpělivost s pacienty,kteří jsou z předchozích zákroků jiných zubařů tzv:podělaní a nemáte strach...bohužel se stěhuji o 100km dál od ordinace,ale budu ochotna dojíždět.

     •  • 

  • Tento lékař mě naučil, že stomatologa se lidé nemusí bát. Opravdu mi moc pomohl a od doby, kdy mě přijal (náhrada za zemřelého), chodím na prohlídky tak pravidelně, až mě to samotnou překvapuje. A co víc, chodím tam RÁDA.

     •  • 

  • Po traumatu u jiného zubaře, kdy jsem odcházela s nekvalitní plombou a natrženými koutky, jsem se ve svých šesti letech dostala k panu Pachtovi. A za téměř dvacet let si na něj nemohu stěžovat. Vždy vysvětlí co a jak bude dělat, vysvětlí jak si správně čistit zuby a jaké pomůcky používat. I když momentálně bydlím v Praze stojí mi za to každý půlrok přijet na kontrolu.

     •  • 

  • Pán doktor je super.Se zubama trpím od dětství a až u něj jsem přestala mít strach.Ale strašně mi vadí rukvice ,které předemnou strkal spoustu lidem do pusi.Nechci si ani představovat kdo tam byl předemnou.Ale jinak doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu