Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Mareš
Sam. ordinace PL - stomatologa

Pražská 1144, Úvaly 25082

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Příjemný doktor, to jo, ale když mi chtěl trhat zub co mě bolel, a to bez rentgenu, tak jsem mu dal vale. Na kontrolu jsem chodil každý rok a vždy mi bylo sděleno, že tam nic špatného nevidí. Zašel jsem k jinému zubaři v Praze, který mi udělal rentgen všech zubů a začal výčet to ho co vše tam mám špatně, kazy, mezizubní kazy, špatně vyčištěné kanálky po předchozím léčení, kazy pod korunkami, no abych to zkrátil do teď mě léčba stála 63000kč. Zub, který se měl vytrhnout, mě paní doktorka vyléčila opětovným vyčištěním kanálků – reedodoncií a jako úplné pro mě sci-fi bylo, když udělala po té lokální RTG zubu, aby si zkontrolovala, že to udělala dobře.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • I

    Jsem velmi spokojená s panem doktorem i velmi milou sestřičkou. Jejich přístup je velmi profesionální.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • Nedoporučuji. S panem zubařem jsem nebyl spokojený. Jak tu někdo napsal, že pan doktor zná pouze dvě diagnózy a to: "zub má kaz" a "zub umírá", tak toto musím bohužel potvrdit. Rentgen není k dispozici v zubní ordinaci, ale na stejném patře, ovšem téměř výhradně se nepoužívá.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • K panu Marešovi chodím od základní školy, více než 20 let. Dnes už pečuje i o zuby mých 3 dětí. Jsem maximálně spokojená. Milý, usměvavý, příjemný, vždy vše vysvětlí. Na děti trpělivý, umí to s nimi. Děti si od něj naprosto bez problémů nechají prohlédnout zuby. Strach ze zubaře u nás vůbec neexistuje. I sestřička v ordinaci je moc milá a fajn. Takové zdravotníky si představuji ve všech oborech.
    Lucie Hájková

     •  • 

  • S jeho péčí o můj chrup jsem moc spokojená již řadu let.

     •  • 

  • dobrý a zkušený odborník navíc příjemný

     •  • 

  • Pan doktor rozptýlil mé obavy ze zubařů.Je milí a příjemný .Umí poradit a usmát se na pacienta.Jeho přístup k dětem je velmi pěkný,jemný.vše vysvětlí ( CO A JAK BUDE DĚLAT ),moje dcerka chodí na prohlídky s úsměvem.

     •  • 

  • Vystřídal jsem mnoho zubařů a tento je jediný, který se snaží, aby to nebolelo, vždy vám vše vysvětlí, nechá vám vybrat, dokáže se usmát, rozptýlit obavy a odvést velmi solidní práci. Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měl.

     •  • 

  • PROSTĚ NEJLEPŠÍ

     •  • 

  • Pan doktor je velice sympatický člověk a skvělý zubař.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu