Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Kamenský
Soukromá zubní ordinace

T. G. Masaryka 90, Loket 35733

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor je opravdu profesionál. Vždy vše pečlivě vysvětlí, najde správné řešení a kéž by takových zubařů bylo více.
    Sestřičky naprosto úžasné, včetně paní recepční. Už nejednou mě zachránili.

     • Soukromá zubní ordinace stomatologická chirurgie  • 

  • Chtěla bych poděkovat MUDr Kamenskému,za jeho velmi lidský přístup a vysokou profesionalitu.Moc si toho vážím.A to tam jsou sestřičky a paní Marcelka,které jsou usměvavé a příjemné,což se dnes vidí opravdu malo.Hned se tam cítíte dobře.Ještě jednou veliký dík všem Syrová Alena

     • Soukromá zubní ordinace  • 

  • Jako lékař,příjemný,citlivý,profesionál.Škoda,že dnešní mladí nepoznali zubaře před revolucí,změnili by ihned názor kdo je dnes špatný nebo dobrý zubař.Zažila jsem sadisty před revolucí,pan doktor Kamenský je pan!!!!! ZUBAŘ

     •  • 

  • Profesionál každým coulem

     •  • 

  • Neskutečná tragédie!!!
    Chodil jsem k němu dlouhá léta a za celou dobu mi neudělal ani RTG zubů, rval všude ten černej toxickej hnus. Amatér. Přešel jsem k jinému zubaři a ten mi řekl, že by mi doporučoval ho zažalovat..zdrhejte, pokud nechcete ve 40 skončit s klapačkama!!!

    Waldemar

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Chodím do ordinace pana doktora,jsem však v péči jeho dcery mladé doktorky Zdeňky a můžu psát jen samá slova chvály. Je moc miloučká,každý zákrok vysvětlí, co bude dělat, co u toho budu pociťovat já, neustále se ptá jak se cítím,jestli mě to nebolí, netlačí apod.Poprvé ve svém životě se nebojím jít k zubaři,jdu s nadšením, protože když mám problém,tak vím, že bude vyřešen a odcházím s úsměvem na tváři.Dnes jsem byla u paní doktorky, no spíše u slečny doktorky se svým jednoročním synem a i na něj působilo to její kouzlo,krásně ukázal zoubky. :-)Myslím,že se nebude nikdy muset bát zubaře, jako jsem to prožívala já. Jsem moc ráda, že jsme v péči zrovna této doktorky, myslím, že máme tu nejlepší !!!!

     •  • 

  • Velice erudovaný lékař,ochotný, vstřícný, vše vysvětlí, poradí, ošetření téměř bez bolesti. Mladá paní doktorka je také velice příjemná, ochotná, šikovná a milá.Mohu jen chválit a doporučovat.

     •  • 

  • Všem doporučujia jen se divím negativnímu psaní některých komentátorů, když se Ti tam nelíbí tak tam nechoď. Mladá paní doktorka taky super.

     •  • 

  • Pan doktor je příjemný a velmi šikovný. Ošetření je opravdu bezbolestné. Ordinace a čekárna taktéž přijemně zařízena. Jdu tam odtud s dobrou náladou.

     •  • 

  • zname pana doktora pres dvacet let,leci zuby cele nasi rodince
    jsme maximalne spokojeni.
    Kreckovi

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu