Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Kahánek
Ord. praktického lékaře gynekologa

5. května 259, Teplice 41510

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor je profesionál. Vždy je velmi milý a ochotný. V jeho ordinaci panuje pohodová atmosféra. Vždycky mi vyhověl a vyšel mi vstříc. Pana doktora si vážím a doporučila bych ho všem pacientkám. Je to opravdu skvělý pan doktor.

     •  • 

  • Oceňuji jeho lidský přístup k lidem a profesionalitu.

     •  • 

  • Pan doktor je opravdu moc hodný,jeho vyšetření jsou bezbolestná.Je lidský a pečlivý.Jen mi vadí,že nemá ultrazvuk a nedělá odběry u sebe jako jinde a pak lítáte po celých teplicích.Jinak jsem spokojená.

     •  • 

  • Pan doktor má velice milý přístup k pacientům a to platí i o sestřičkách.Moc na mě působí prostředí a u pana doktora se cítím skutečně pohodově.Je starostlivý a jeho osobní přístup dodává pacientkám důvěru.Jsem velice spokojená!!!

     •  • 

  • Výborný lékař, příjemné prostředí i přístup. Úspěšně mě léčí z rakoviny děložního čípku za což mu velice děkuji. Chválím i obě sestřičky za lidský a velmi příjemný přístup. Jen je opravdu škoda, že v ordinaci není ultrazvuk, CTG apod. Jinak pana doktora mohu jen a jen doporučit. Katka

     •  • 

  • P

    Pan Doktor je velmi ochotný,citlivý.Vyslechne jakýkoliv problém a poradí či pomůže.

     •  • 

  • příjemná atmosféra

     •  • 

  • J

    S panem primářem mám již dlouhodobě jen ty nejlepší zkušenosti.Vždy jsem byla pečlivě vyšetřena,jeho diagnosa byla určena správně a přístup k pacientovi je nadstandardní.
    Doporučuji.

     •  • 

  • P

    Děkuji za příkladnou péči prim. MUDr. Kahánkovi, obzvláště
    pak za velmi lidský přístup k pacientkám a profesionální přístup
    nad rámec svých povinností.

     •  • 

  • Č

    K panu doktorovi chodím již dlouho je to skvělý lékař,který mi vždy a rád poradil.Je to velice ochotný a milý člověk.Jsem ráda, že je mým gynekologem a za vše co pro mě udělal bych mu chtěla moc poděkovat a také ho všem doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu