Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Jokl
Praktický zubní lékař

Nerudova 1669, Holešov 76901

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Je to tak......
    Ted sem dostala nadáno ze malo zaviram pusu a dokonce sem po ni dostala az sem se rozbrecela
    Nejhorsi zazitek ever
    Nemuzu se z toho vzpamatovat
    Chodím 9 let a opravdu je nerudny a zadychany
    Mel by uz opravdu jít duchodovat a nedesit nevinne lidi :(

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Pan doktor je neprofesionalni, není mu blbé na dávno dospělé pacientky řvát, a to ještě s umrtvující injekcí, takže se nemůžete bránit ani ohradit. Už nikdy víc, chodila jsem k němu léta, ale to co předvádí poslední dobou je za hranou. Pokud se chcete cítit ponížení, zahanbení a frustrovaní, choďte tam dál. Měla jsem po zákroku další prohlídku u lékařky a byla jsem tak vynervovaná, že mi lékařka musela dát něco na uklidnění a přesunuli jsme prohlídku na jindy. Aspoň někdo z lékařů je empatický...

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Zlaté ruce, vynikající odborník, empatický člověk, výborný personál.
    Více než 25 let zkušeností mých i mé rodiny mi dávají právo k tomuto hodnocení.

     • Praktický zubní lékař Dnes řešení akutního případu,jinak pravidelná i akutní péče.  • 

  • Moje osobní zkušenost bohužel není dobrá. Byl jsem u něho kvůli nalomenému zubu. Díru vyplnil plombou sice zručně, ale ani nenavrhoval nějaké možnosti, co s tím. Když se mě po zaplombování ptal, jestli tam něco vadí v zubech při stisku, řekl jsem mu popravdě, že ano. Načež začal ubírat a ubírat, ale stále na stejném místě, kde nic nevadilo. Naštval se na mě: "Jestli to vypadne, tak to budete platit!" a vyhloubil mi to tak, že se bojím tu část pusy pořádně stisknout. Přitom to, co vadilo, bylo na jiném místě a nedal si to vysvětlit. Tak jsem byl jak za zlobivého školáka, že jsem mu odpovídal pravdivě na otázku.

    Manželka mi teď přišla od něho s pláčem z pravidelné prohlídky. Že ji vynadal, že nemá pořádně otevřenou pusu, přitom otevírala, jak mohla. Tak ji ani nezkontroloval. Když mu řekla, že ji trochu krvácí dásně a obává se začínající paradentózy, nijak neporadil a akorát ji poslal pryč.

    Pan doktor byl možná v minulosti dobrý, ale zubařina ho evidentně už štve a ztratil cit pro důstojnost svých pacientů. Přeju mu brzký odchod do důchodu, protože takto trápí sebe i druhé.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Prostě uuužasný stomatolog a taky člověk!A sesřička je taky skvělá,vřele všem dporučuji!

     •  • 

  • PAN ZUBAŘ, doslova tak jak píšu. Prošel jsem skoro všechny zubaře v okolí a jediný on mě dal zuby dohromady a to vám řeknu že tam bylo práce.

     •  • 

  • Nejlepší zubař jakého jsem poznal, všem doporučuji.

     •  • 

  • Mohu jedině doporučit: pokud jste objednaní, tak nečekáte, výborná komunikace s klientem, rovněž odborný přístup a výsledek.

     •  • 

  • Čtyři roky mě zubaři léčily po úrazu poškozené zuby. Potom jsem dostal doporučení na Jokla a do 3 měsíců jsem byl o.k. Nejlepší zubař v regionu (za střízliva).

     •  • 

  • Jak již někdo napsal, hodnocení mluví za vše. výborný, nejen lékař, ale i člověk.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu