Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Boček
Soukromá lékařská praxe - prakt. lékař

Čechova 298, Bechyně 39165

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Když k němu přijdou jeho bývalí kámoši z mládí v Bechyni či z jeho felčarování na letišti v Bechyni, řeknou mu: Hele vole Jirko, nesštvi a napiš mi bumážku na vyšetření tam a tam, tak tomu on rozumí, napíše, a oni jsou spokojeni a píšou sem ty pochvaly. Když k němu přijdete skromně a slušně, vykáte mu, pane doktore prosím, pane doktore bylo-li by možno - tak si s vámi vytře pozadí. Při tom vám tyká, protože si už nepamatuje, s kým vojákoval a s kým ne. Jestli je dobrý doktor nevím, utekl jsem fofrem kvůli jeho nevychovanosti.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Je mi 65 let a mohu říci, že jsem během svého živita poznala díky stěhování víc lékařů. MUDr Jiří Boček na rozdíl od mnoha jiných dokáže přistupovat i ke starším lidem tak, aby jim pomohl, alespoň mně pomohl moc. Chodí k němu i dcera a jsme s ním velmi spokojené, kam se na něj hrabe interna v nemocnici v Táboře.

     •  • 

  • super doktor

     •  • 

  • Opravdu je neskutečné, jak jsou lidé zlý. Bohužel z nich asi promlouvá závist!
    Pan doktor Boček je výborný lékař, vždy mi i mojí rodině pomohl a dobře poradil, rozhodně nikdy nic nezanedbal. Pokud si někdo stěžuje, zřejmě nedostal neschopenku:-D a dobře vám tak:-D

     •  • 

  • Pan doktor Jiří Boček je arogantní,necitliví,sprostý a uřvaný neurotik.
    A kdyby byl tak uznávaný pan doktor jak píšete, tak by mu lidi neutíkali k doktorovi Zeinerovi.Pan doktor rád přehání a chudák jeho sestra a manželka ta si sním užije!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Po přečtení zde uvedených názorů.Je neuvěřitelné co dokáží lidé napsat.Já a moje manželka jsme u MUDr.Bočka 22 let.Nyní jsou u něho i moje děti.Nikdo z naší rodiny nemá žádný problém.Naopak vždy nám pomohl a poradil.Troufám si napsat,že tu špínu co tady píšou jsou simulanti.Což dokazuje i to,že se nedokáží ani podepsat.Novákovi

     •  • 

  • Jako člověk je někdy opravdu velmi zajímavý, nicméně je to také jen člověk, jako my ostatní se všemi svými radostmi i starostmi a to je třeba si uvědomit především. Jako lékař je velmi přesný v diagnózách a opravdu mnoho lidem tím již zachránil život. Pomluvy, které zde někteří vedou lze brát z rezervou, zvláště pokud hodnotí diagnózy, neboť pochybuji, že sami něčemu mohou rozumět, když jsou schopni psát ve veřejně prezentovaném textu hrubice či překlepy, což vypovídá o jistých nízkých osobních kvalitách, proto hodnocení nelze pokládat za relevantní. Já jsem spokojena.

     •  • 

  • Myslím si že o co si člověk neřekne to nemá.
    Od toho máme pusu a nějaký názor a doktor není jasnovidec.

     •  • 

  • Pan Boček mi zatím ve všem vyšel vstříc, je na mě milý a rád mi poradí a odpoví na všechny otázky, které k němu mám. Nemám s ním problém. Mohu doporučit jako výborného praktického doktora.

     •  • 

  • Hrůza co předvádí

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu