Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem 40001
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Masarykova 331, Ústí nad Labem 40001
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
14 názorů
-
K
Klapálková
Příjemný, pečlivý. Sestřičky milé, hodné, člověk zapomene, že je u gynekologa. A ordinace má dvě, úterý a středa je i u chemičky. Nečeká se dlouho, a lze se objednat na určitý čas. I mé kamarádky jsou spokojené. Vlastně ani nevím, jak k němu chodím dlouho, ale asi tak 12 let jo, možná víc.
• • •
-
Pacient
spolehlivý
• • •
-
Pacient
Je to můj v pořadí 3. gynekolog a konečně jsem s péčí spokojená. Vše mi vysvětlí, problémy řeší, hlídá prevenci a čekací lhůty jsou minimální.
Pochvala pro p. doktora i sestřičky.
• • •
-
Pacient
S panem doktorem jsem velmi spokojena.
• • •
-
Pacient
Jsem spokojena s péčí. Pan doktor mne pečlivě sleduje, problémy konzultuje s jinými lékaři a neváhá mne poslat na jiná vyšetření i do nemocnice. Také díky němu mám krásné miminko po léčbě neplodnosti.
• • •
-
Pacient
Vynikající gynekolog,100% vyšetření.Doporučuji všem ženám v Ústí,já dojíždím z Teplic.Horáčková Zdenka
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Přestoupila jsem od dr. Kreníka ten mi tvrdil ,,nic vám není " po vyšetření se ukázalo že musím podstoupit kyretáž, mám silný zánět vaječníku který již léčím přes 6 týdnu já jsem velice spokojená
• • •
-
G
Grohmannová
S MUDr. Pošarem jsem velmi spokojena.Chodím k němu už také takových 15 let a možná i více. Můj názor je takový , že je velmi pečlivý což se mi u něho líbí a má i dobré vystupování.O sestřičkách ani nemluvím, neboť je to, to samé.Prostě jednoduše nemám k němu žádné výhrady.Mohu ho jen doporučit.
• • •
-
E
Erbenová
K panu doktorovi jezdím do Ustí z Duchcova 15 let.Péče pana doktora a sestřiček je perfektní já mohu jen chválit a všem doporučit nikdy bych neměnila
• • •
-
O
Olga
K panu doktorovi chodím už spoustu let a mohu jen ocenit lidský a profesionální přístup k pacientům. Neměnila bych.
• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil