Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Jaromír Pošar
Ord. praktického lékaře gynekologa

SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem 40001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Jaromír Pošar
Ord. praktického lékaře gynekologa

Masarykova 331, Ústí nad Labem 40001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Příjemný, pečlivý. Sestřičky milé, hodné, člověk zapomene, že je u gynekologa. A ordinace má dvě, úterý a středa je i u chemičky. Nečeká se dlouho, a lze se objednat na určitý čas. I mé kamarádky jsou spokojené. Vlastně ani nevím, jak k němu chodím dlouho, ale asi tak 12 let jo, možná víc.

     •  • 

  • spolehlivý

     •  • 

  • Je to můj v pořadí 3. gynekolog a konečně jsem s péčí spokojená. Vše mi vysvětlí, problémy řeší, hlídá prevenci a čekací lhůty jsou minimální.
    Pochvala pro p. doktora i sestřičky.

     •  • 

  • S panem doktorem jsem velmi spokojena.

     •  • 

  • Jsem spokojena s péčí. Pan doktor mne pečlivě sleduje, problémy konzultuje s jinými lékaři a neváhá mne poslat na jiná vyšetření i do nemocnice. Také díky němu mám krásné miminko po léčbě neplodnosti.

     •  • 

  • Vynikající gynekolog,100% vyšetření.Doporučuji všem ženám v Ústí,já dojíždím z Teplic.Horáčková Zdenka

     •  • 

  • Přestoupila jsem od dr. Kreníka ten mi tvrdil ,,nic vám není " po vyšetření se ukázalo že musím podstoupit kyretáž, mám silný zánět vaječníku který již léčím přes 6 týdnu já jsem velice spokojená

     •  • 

  • G

    S MUDr. Pošarem jsem velmi spokojena.Chodím k němu už také takových 15 let a možná i více. Můj názor je takový , že je velmi pečlivý což se mi u něho líbí a má i dobré vystupování.O sestřičkách ani nemluvím, neboť je to, to samé.Prostě jednoduše nemám k němu žádné výhrady.Mohu ho jen doporučit.

     •  • 

  • E

    K panu doktorovi jezdím do Ustí z Duchcova 15 let.Péče pana doktora a sestřiček je perfektní já mohu jen chválit a všem doporučit nikdy bych neměnila

     •  • 

  • O

    K panu doktorovi chodím už spoustu let a mohu jen ocenit lidský a profesionální přístup k pacientům. Neměnila bych.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu