MUDr. Jarmila Vokůrková

Zubař · Více o specializacích

Červený Kostelec 1 adresa

13 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jarmila Vokůrková
Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

Větrník 720, Červený Kostelec 54941

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Skvělá paní doktorka,vždy mi pomůže,nečeká se dobu v čekárně,nerejžuje na pacientech,jen na děti již nemá trpělivost,což se jí v jejím věku nedivím,ale snaží se je předat dceři,která je rovněž naprosto výborná a s dětmi to moc umí.Přála bych všem takové stomatologické lékaře.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa s lab. Jiný  • 

  • Velmi milá paní zubařka, chodím k ní od dětství. Nyní jsem se přestěhovala a bojím se že už si tak příjemnou zubařku nepořídím najít.

     •  • 

  • S paní doktorkou nemám vlastní zkušenost,ale chodíme celá rodina k její dceři a ta je tedy ze všech stomatologů kteří se mi kdy podívali na zoubek ta nejlepší.Neuvěřitelně příjemná,sympatická a především šikovná.

     •  • 

  • Nedoporučuji tuto zubní lékařku pro děti, protože bohužel nemá dostatek trpělivosti a nebere ohled ani na jejich velmi nízký věk. Navíc velmi často trapné a zesměšňující komentáře ze strany lékaře k malému pacientovi jsou opravdu nemístné. Chápu že je pomalu v důchodovém věku, ale pokud jí ta práce nebaví a nebo už vyčerpává, nemusí jí dělat. Také jsem se setkala osobně s velkou neochotou u akutních problémů kdy člověk přijde s bolestí v době určených. Bohužel v Červeném Kostelci není možnost výběru protože většina stomatologů mají plné kapacity. Naštěstí už začala ordinovat i její dcera a to je pravý opak. Milá, pečlivá, vstřícná a i chápavá zubní lékařka. Takových by mělo být víc.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Taktéž k ní chodím a nemohu si stěžovat! Už od Základky jsem u ni vedena a je pořád stejná.Jen už mám bohužel jiné bydliště,ale ráda si za touto Dr dojedu!

     •  • 

  • P

    Super!
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • M

    To je dobře, že předchozí zákaznice už k paní doktorce nepůjde, protože bohužel paní doktorka už má tolik lidí, že nové pacienty nebere, já jsem s ní moc spokojená, je milá a vyhověla mi dokonce mimo pracovní dobu... a doufám, že místo té paní vezme mého manžela.

     •  • 

  • Prosila jsem o injekci, kterou mi paní doktorka nechtěla dát, ač jsem ji chtěla zaplatit. Po ještě několika prosbách neochotně "vyhověla" - zub vůbec neumrtvila, jen mě v podstatě píchla jehlou. Vždycky jsem se chovala slušně, ale k této paní zubařce už nepůjdu. Myslím si, že za mě od pojišťovny dostává dost na to, aby se ke mně mohla chovat jako k zákazníkovi a nekoulet očima při žádosti nějakého "nadstardardu", který jsem navíc ochotná si zaplatit...

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    nejlepší zubařka v kostelci... nebojím se k ni chodit a sestra taky nema chybu a kdyz me bolel zub vzala me i mimo ordinacni hodiny..

     •  • 

  • P

    Paní doktorka je velice milá,pečlivá a dokonce má starost o pacienta mimo pracovní dobu velice děkuji a fandím Vám paní doktorko.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu