Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivana Folková
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Tyršova 737, Rakovník 26901

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Jsem s pani doktorkou spokojená . Chodíme k ní celá rodina a vždy nám pomohla. Za mě bych praktickou lékařku neměnila . Za mě doporučuji !!! Sestřička je skvělá , příjemná . Od sestřičky se nebojím si nechat nabrat krev .

     • Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný  • 

  • Já nemám zcela vyhraněný názor, pokud mám problém,tak tam jdu a řešíme to společně a snažíme se najít varianty léčby. Někdy mě jen dost štve,že více pracuje u počítače a málo u pacienta. Jinak je paní doktorka milá,hodná a ochotná. A co je pro mě hlavní,spolupodílela se na záchraně života mého manžela,který málem zemřel na zápal plic. Takže já jsem spokojená a sestřička u paní doktorky je úžasná bytost.

     •  • 

  • Protivná,arogantní.Horší než zimnice.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S paní doktorkou jsem byla vždy velmi spokojená. Vždy mi pomohla. Nemůžu si v žádném případě stěžovat. Je velmi ochotná.

     •  • 

  • Mudr Folková,je ta nejhorší lékařka se kterou jsem se mohla setkat.
    Arogantní a vše bere na lehkou váhu.Určitě nedoporučuji ostatním.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Měl jsem bakteriální infeci v krku a vyléčila mi ji.
    za její posudek jsem 2x dostal invalidní důchod.

     •  • 

  • V žádném případě MUDr.Folkovou nedoporučuji. Je arogantní, neumí léčit a jet tahá z pacientů peníze.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jsem absolutně spokojená, že mám tuto praktickou lékařku.Vždy mi pomohla.

     •  • 

  • S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti.Léčila mě vždy jen na to, co mi opravdu bylo.Sem absolutně spokojený s její ochotou a její sestřička je také velmi milá.Doporučuji!

     •  • 

  • A

    Naprostá spokojenost, velmi milá a ochotná...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu