Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Iva Sasýnová
Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Nemocniční 898/20, Ostrava 728 80

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • E

    Paní doktorka bez známek empatie, nepříjemná, pro vyšetření si pacienta posadí 2 m od svého stolu, nejde ji rozumět, vyšetření s diagnózou a informací o léčbě trvalo 3 minuty, pro doptávání už byla nepříjemná, problémy pacienta neprohlédla všechny.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • V

    Paní doktorka měla opravdu zájem mě vyléčit a podrobně mě vyšetřila a zbavila potíži se svrabem zhruba po roce, kdy jsem šel z jedněch rukou do druhých….Mohu jen doporučit! A ještě jednou moc děkuji

     • jiné místo Jiný  • 

  • I

    Mimořádně podrobné vyšetření a důkladné vysvětlení.
    Byl jsem spokojen a mohu doporučit.

     • jiné místo Jiný  • 

  • F

    Už od samého příchodu do ordinace jsem se cítěl nepřijat. Její tón hlasu naznačoval její neúspěšné řešení krize pozdního věku. Křičela a snažila se mi vlastně způsobit co nejvíce mikro-škod, když jsem potřeboval pomoc odborníka. Neprofesionální a plné vnitřního hněvu. Bolest jsem si podle všeho vymyslel a zvedat celý den balíky v práci dokážu i se všemi prsty popálenými dusíkem.
    Pomoci se vám rozhodně nedostane.
    Nedoporučuji, opravdu nepříjemná zkušenost.

     • Městská nemocnice Ostrava, p.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • T

    Paní doktorka velice dbá na bezpečnost, musí se uvnitř ordinace nosit roušky a koukne se na vás z velice daleké vzdálenosti. Nedoporučuji.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Přišel jsem na vyšetření s problémem, který jsem konzultoval již s několika lékaři. Paní doktorka zcela přesně určila diagnózu a míchaná mast, kterou mi napsala, mi do tří dnů pomohla. Děkuji, jsem moc spokojen

     • jiné místo Jiný  • 

  • A

    Paní doktorka není moc komunikativní, ale vše, co jsem potřeboval, tak jsem se dověděl, poslala mě na odběry, což jiná lékařka neudělala. Léčba mi zabrala, odborně mohu jen doporučit.

     • jiné místo Jiný  • 

  • I když jsem se chtěla objednat k jiné doktorce z ordinace, bohužel mě zaregistrovali k paní doktorce Sasýnové, která není velmi komunikativní. Nikdy jsem neměla vážnější problémy, tak jsem její přístup moc neřešila, nicméně dneska jsem z kontroly odcházela opravdu s pocitem, že nevím, zda se smát či ne. V době koronavirové jsem trpěla na velké podráždění pleti. Paní doktorka mě objednala s tím, že si to mám vyfotit. Dnes na kontrole se ke mně prakticky opravdu nepřiblížila na vzdálenost menší než 1,5 metru a ani se na pleť z dálky nepodívala (a to měla ochranný oblek, gumové rukavice, roušku a štít). Prostě jsem se cítila, jako bych měla přinejmenším lepru. Vím, že je třeba být obezřetný. Kdybych to věděla, radši využiji služeb virtuální kliniky, kvůli které bych aspoň: ušetřila čas strávený přejezdem z Poruby do centra, ušetřila PHM za cestu, ušetřila si nervy a myslím, že na virtuální klinice by si aspoň zasloužili nějakou odměnu od pojišťovny za to, že tento projekt vytvořili. Až se situace uklidní, určitě budu hledat nového dermatologa.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Chování paní doktorky bylo hned od začátku velmi chladné a neúčastné. Dvakrát jsem jí položila dotaz, na který neodpověděla. Vlastně mě celou dobu ignorovala.

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Velmi neosobní přístup k pacientovi, bez úsměvu a empatie.
    Lékařka během vyšetření a velmi dlouhé očistě rukou (přestože měla rukavice a dotýkala se mé pokožky pouze pomůckami) a zapisování zjištěných údajů nepromluvila.
    Zkusila jsem ji popsat můj další problém.Očividně ji to vadilo, neprohlédla mě , pouze “od stolu” poskytla radu.
    Paní doktorka je možná odbornice (tvrzení její zdravotní sestry), ale to určitě nestačí.

     • jiné místo  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu