Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Plavková
Ordinace pro děti a dorost

Unhošťská 2533, Kladno 27202

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

27 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • O

    Doktorka otrávená, znechucená, při všem vzdychne, otočí oči v sloup, nepříjemé jednání, přístup k dítěti hrozný ,dcera se bála,nechtěla už k ní, vystrašená , museli jsme přejít k jinému,dále špatně nastavila léčbu pak prohlásí dceru za zdravou ,neslyší slova matky i upozorňování že dcera stále kašle, takže pohovost,kde jsem se ještě navíc dozvěděla že po 14 dnech, doktorka jeste děti nezaregistrovala, ignoruje důvody nemoci, vše ví nejlépe z čeho dítě je nemocné...
    Doktorka se snaží až moc obejít antibiotika kdy neví, kde jsou meze a dítě se jen trápí!!
    Navíc jsem i zažila jak paní doktorka lže a vymýšlí si....
    Bohužel dcera si nese špatnou vzpomínku a má už strach,takže jsme velice rádi,že jsme od ní odešli. Diteti ublizila i mne jako matce. Toto neni dobry clovek a uz vubec jako lekar malych deti

     • Ordinace pro děti a dorost Jiný  • 

  • Paní doktorku jsme navštívili v nemocnici na dětské pohotovosti s akutní bolestí břicha mého syna. Její přístup byl naprosto otřesný,první co doktorku zajímalo bylo jestli máme zaplacený poplatek,potom teprve se zeptala co synovi vlastně je,když jí bylo sděleno s čím přicházíme protočila oči v sloup a laskavě nás vzala do ordinace,na syna ještě byla nepříjemná at si pospíší se svlékáním (čekárna byla v tu dobu prázdná) , celé vyšetření trvalo max 2miuty. na pohotovost se dostavila v 17:02 a v 17:07 jsme měli již sepsanou zprávu,doporučení bylo nejíst a pít studený čaj,tot vše... více se zabývala tím že je syn nastydlí.... když jsme po "vyšetření" šli zaplatit poplatek, než jsme se vrátili už seděli se sestrou u kafe,zřejmě proto tak spěchala at už jsme pryč... Takoví lidé by s dětmi neměli vůbec pracovat a to nebyla naše první špatná zkušenost s ní,bohužel je zástup naší pediatričky....

     • jiné místo akutní bolest břicha  • 

  • Moje děti mají paní doktorku rády. Nikdy jsem se nesetkala s problémem v komunikaci. Naopak opakovaně mladší syn po vyšetření odmítá ordinaci opustit a chce si tam hrát.Odborně nikdy nepochybila. Naprostá spokojenost.

     •  • 

  • Bohužel i my máme s paní doktorkou spíše špatné zkušenosti. Po zdravotní stránce vždy poradila, ale vyžaduji u lékaře, kam chodím s dětmi, spíše vřelý a osobní přístup. A ne, aby se děti k lékaři bály chodit. Proto spíše nedoporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka působí velmi arogantně a příkře, jak zde bylo již řečeno. Ale alespoň zkrotí i toho největšího sígra a děti poslouchají na slovo. Nikdy jsme s ní problémy neměli, poradila ve všem, spokojenost.

     •  • 

  • Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená. Odborně na výši, kamarádský přístup k dětem, nová sestřička moc milá a šikovná.

     •  • 

  • My tedy s paní doktorkou na stejné vlně jsme. Já i moje děti. Bezchybná léčba, na děti vždy milá a je s ní legrace.

     •  • 

  • Přístup k mému dítěti má slabý a je velmi arogantní! Bohužel jsem asi na jiné "vlně" než jakou by si paní doktorka přála!Z

     •  • 

  • Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a moje děti ji mají rády. Casto ani nechtějí odejít z ordinace, kde je spousta hraček. Špatný výsledek vyšetření zavolá, odpoví na dotaz,mailem, antibiotika dá jen v potřebném případě. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Možná, kdyby předchozí pisatel sledoval aspoň tisk a TV, věděl by, že při současné epidemii se na prasečí chřipku nabírají jen těžké případy v nemocnici. Teplotu mají tisíce lidí, to by asi laboratoř praskla ve švech. S paní doktorkou jsem moc spokojená, nikdy nic nezanedbala, vyšetření provádí, když jsou třeba. Chce to zapojit rozum a nechat dítě v posteli s paralenem a Ibalginem.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu