Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Boušková
Neurologická ambulance

Masarykova 31, Brno 60200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Mohu jen doporučit a děkovat, že jsme v péči takové paní doktorky. Moc děkuji za trpělivost a pečlivost se kterou se věnuje oboum mým rodičům. Moc děkuji.

     • Neurologická ambulance Jiný  • 

  • H

    Paní doktorka je naprosto báječný člověk. Někomu by se mohlo zdát, že čeká na chodbě dlouho, ale věřte mi, že za záchranu zdraví a vysokou míru empatie této lékařky, to rozhodně stojí. Díky jejímu včasnému zásahu teď ještě chodím. Všichni ostatní můj zdravotní problém podcenili, neboť jsem nedělala patřičné scény. U paní doktorky žádných scén potřeba nebylo. Věřila mi a jen díky ní jsem na lékaře jako takové ještě nezanevřela.

     • Neurologická ambulance Jiný  • 

  • Paní doktorka Boušková je velice důsledná. Její trpělivost je snad bezmezná. Umí naslouchat a především vždy pomůže. Moc vám s Toníkem děkujeme =)

     • Neurologická ambulance  • 

  • Velmi dobrá, příjemná a kvalifikovaná, dokáže se vcítit do člověka a je jemná k bolestem které člověk má....

     •  • 

  • Vynikající paní doktorka, skromná, velmi důsledná, zodpovědná a trpělivá. Jsem ráda, že jsem se dostala k této lékařce u které nemám pocit, že si vymýšlím, nebo obtěžuji. Přeji všem pacientům více takových lékařů jako je dr. Boušková. Patří ji velké DĚK UJI
    Havlová

     •  • 

  • Pani doktorka je velice lidská,dovede vyslechnout a hlavně léčit. Má velice hodně pacientů . K této lékařce jdu vždy když je mi nejhůře a její vlídné slovo už začne léčit. Zodpovědně dotáhne léčení ke spokojenosti. Mnozí lékaři by si mohli vzít z pani doktorky příklad. Cítí s pacientem ! Děkuji !

     •  • 

  • Velice schopná a empatická doktorka, vychází pacientu vstříc, každý případ dotahuje do konce, nadstandardní přístup a jenání. FS

     •  • 

  • Velmi empatická, vstřícná, snaží se vyjít pacientovi vstříc a dotahuje všechny záležitosti až do konce, nadstandardní přístup

     •  • 

  • Velmi příjemná a milá, vyslechne a udělá si čas.

     •  • 

  • Krom empatije a pochopení,že i pacijen je člověk.Tak za to děkuji.Lékař, kterému věřím. Paní doktork má z mé strany také mou důvěru. Slonka

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu