MUDr. Gustav Bártek

Zubař · Více o specializacích

Bílovice nad Svitavou 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Gustav Bártek
Zubní lékař

S. K. Neumanna 611, Bílovice nad Svitavou 66401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    100% profík - poradí, vysvětlí, pomůže.
    Vždycky, když jsem měl nějaký problém, zavolal jsem a domluvil si návštěvu, během které bylo vše vyřízeno k mé spokojenosti.

     • Zubní lékař Jiný  • 

  • O

    Pan doktor je opravdu výborný, zaslouží si jen a jen chválu. Milý, příjemný, ochotný a dobrý odborník.

     •  • 

  • D

    Chodíme k němu celá naše rodina, včetně našich vnoučat. Velmi citlivý a vstřícný lékař, u kterého se nebojí ani malé děti. Díky němu mám i v důchodě stále kvalitní chrup. Doktor i sestra odvádí odbornou a skvělou práci. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Poté, co jsem po mnoha letech utrpení se zuby díky "péči" MUDr. Hrbkové přešla k panu doktoru Bártkovi, jsem měla možnost poznat, co to je skutečně léčit, nikoliv jen slovy a politováním. Je to stomatolog, který pracuje jak z reklamy - rychle, profesionálně, precizně. Zachránil mi již několik zubů a nejenom, že se tohoto zubaře nebojím - jak bývá zvykem u nás "bolestivých případů", ale vždy se těším, že mi přesným odborným zásahem pomůže. Děkuji mu za vždy kvalitně odvedenou práci. D.Pošmůrná.

     •  • 

  • H

    velmi dobrý,já i můj manžel jsme byli vždy spokojeni s precizností a příjemným jednáním. Dodržuje většinou čas na který byl pacient objednán.

     •  • 

  • Nemusíte se bát zubaře, tedy tady tohoto, je fakt lidský, má výbornou ordinaci, skvělou sestru, a vůbec mu nevadí přijít za včasného rána, i když ordinuje od 7hod. Je fakt super.
    I.S.

     •  • 

  • super lekar
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • V

    Je to nejlepší zubař jakého znám, vždy mi pomůže a obvykle bezbolestně.Opravdu doporučuji!

     •  • 

  • Plomba vypadá, jako bych měl mezi zuby kámen a všichni se na to ptají. Při následující kontrole jsem lékaře požádal o přepracování a o bílou plombu. Strohá odpověd: "to nejde" vážně nedostačuje. Nevstřícný přístup. Jen sestra je OK.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • G

    Pan doktor i sestřička jsou strašně příjemní a lepšího stomatologa jsem si snad ani nemohla přát. Všem ho jen a jen doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu