Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Emanuel Staněk
Praktický lékař gynekolog

U Horní brány 3, Šternberk 78501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Nejůžasnější gynekolog na světě.Chci se sice ze Šternberka odstěhovat,ale u něj zůstanu dokud to půjde:-)Je to opravdu profesionál, a má úžasné sestřičky také díky němu a paní Kubešové jsme vše kolem těhotenství,porodu a kojení tak krásně a pohodově zvládli.Děkuji Vám za vše jde vidět že jsou to lidé na svém místě.Dostálová

     •  • 

  • velmi prijemny a ochotny poradit pri problemech ,odbornik ve svem oboru ne jenom podle meho nazoru je to lekar jak ma byt za me deti ktere me pomohl privest na svet byli 4 i za dve vnoucatka
    moc dekuje rodina snajdrova ,vrobelova,venusova babice

     •  • 

  • Moc příjemný, milý odborník. Díky němu mám 2 zdravé dcery. Škoda, že už bydlím daleko a nemůže hlídat mé 3 mimčo u mě v bříšku.
    Za vše dík pane dokrore Slepicová Renata - s dcerami Barborou a Klárou

     •  • 

  • Ten nejlepší lekar ktery existuje

     •  • 

  • Odborník s vynikajícím přístupem, přirozeně skromný člověk!

     •  • 

  • Skvělý lékař a profesionál,příjemný člověk a odborník na svém místě po všech stránkách,škoda že není takových lidí mezi námi víc,vždy poradí,vysvětlí,objasní dannou situaci s lehkostí a elegancí,i s humorem,že se na operaci těšíte....v žádném případě bych tohoto lékaře neměnila,svou odborností,včasným zásahem(i mimo pracovní dobu)a přístupem mě dvakrát zachránil život...

     •  • 

  • Nejlepší gynekolog jsem sním moc spokojená, je vtipný a příjemný.fg DOPORUČUJI

     •  • 

  • Dobrý lékař, ale vše je uspěchané. Pomalu si ani nestačím obout boty a už jsem venku. Na všechno ma rychlou odpověď a časo problém bagatelizuje. Nepíši ani kladné ani záporné hodnocení. Dneska si už mužeme přece jen lékaře vybrat.

     •  • 

  • Velmi příjemný doktor a sestřičky. Příjemné prostředí člověk nemá strach se na cokoliv zeptat a vždy dostane odpověď.

     •  • 

  • Skvělé profesionální chování, odborník na svém místě
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu