Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

André Dalibor
Sam. ordinace PL - stomatologa

Pražská 325, Mnichovice 25164

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor má šikovné ruce a je velmi příjemný, to se musí nechat. Bohužel nějak nejde s dobrou, léčí stylem, který se praktikoval před 20 lety. Staré materiály, staré postupy. Přední zub, který mi opravoval se již třikrát opět zlomil a ten vedle něj, k tomu nemá. Nechce se mu do složitějších postupů. Pro mne to ale znamená, že finální oprava předních zubů, po zásazích pana Andrého mne bude stát asi 10.000,-. U mé matky pro změnu přehlédl začínající paradentózu, takže se krásně rozjela a nyní to stojí mnohem více času a peněz.
    Já si raději o něco připlatím, ale chci mít funkční opravu a ne chodit každý rok na předělání.
    Můj názor. Někomu se líbit nemusí, ale za ty chyby v této ordinaci to stejně musím zaplatit já.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vážně nechápu negativní názory. Pan doktor je skvělý. Občas má ale hodně pacientů a čekání 2 hodiny moc nepotěší. Přesto mu dávám 4 hvězdičky.

     •  • 

  • Naprosto vynikající! Ta negativní hodnocení nechápu. Pan doktor je jemný, příjemný, ochotný, zkušený. Zuby, které mi léčil, drží. V jeho křesle prakticky necítím bolest, když by mělo něco zabolet, předem se omlouvá, své postupy vysvětluje...
    Rád kvůli němu překonávám i vzdálenost 50 km. Nedám na něj dopustit a chybu hledám spíše na straně těch negativních hodnotitelů.

     •  • 

  • Vřele nedoporučuji, navštevoval pana zubaře asi 14 let včetně prevence (mám od něj asi 3 x plomba cca před mnoha lety). Po nepravidelných bolestech zubu návštěva, kde mi bylo sděleno že je vše v naprostém pořádku a bolest je způsobena jinými příčinami. Za další půlrok se případně ukáže, ještě 30 Kč, abychom nezapomněli, letos jste tu poprvé. Inu šel jsem tedy ihned jinam s prosíkem jako "...". Přes plný stav jsem byl nakonec po vyprávění příběhu Mnichovice přijat a byla mi na první pohled diagnostikována vypadlá, ulomená či propadlá plomba do zubu. Ptám se dá se to přehlédnout? Závada tedy byla odstraněna a následně řešeno dalších 8 kazů. Vše během čtyř návštěv a bez poplatku s vysvětlením úkonů a nepochopením pololetní prevence mého předchozího stomatologa. Ptám se dá se toto přehlédnout a kolikrát během následných prevencí? Cca před třemi lety si sestřička dovolila požádat o odvoz pana zubaře domů po pracovní době, jelikož jsem byl poslední pacient. Zuby mě již nebolí a jistě vím že ty léta strávené v Mnichovicích byla pro můj chrup velmi špatná volba. Nemusel jsem chodit nikam a byl bych na tom stejně a firmě pana zubaře bych vydělat nedal (především na dopravu domů ze zaměstnání). Jedniné zlepšení jsem během let postřehnul od nedodržování jakéhokoli objednaného času ani pořadí, po toleranci k objednanému času + max. 30 minut. Pan zubař na mě i přes to působí jinak jako milý a sympatický pán, který jen nedělá svou práci jak by měl. VYZKOUŠEJTE jako JÁ :-) a potom si udělejte vlastní názor, neberte mou reakci jako pomluvu!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vinikající stomatolog.Po sedmi letech jsem přišel s šesti kazy.Pan doktor opravil ten nejakutnější (měl naprosto narvanou čekárnu)a za měsíc mi opravil zbytek zubů.Perfektní přístup jak pana doktora tak i jeho sestry.Doporučuji.

     •  • 

  • Vinikající stomatolog.Doporučuji.

     •  • 

  • S panem doktorem jsem spokojena, zachraňoval mi zuby po zásahu pani doktorky z Prahy, jejíž plomby mi pravidelně do měsíce vypadávaly. A co vím z doslechu, tak je i velmi laciný. Jediné co mi vadí jsou ty čekací doby. Ostatně ale i manžel, který navštěvuje soukromého stomatologa, někdy čeká déle a platí velké sumy. A to že se s nemocným zubem chodí déle je normální. Manžel i s miniatůrním kazem chodí na několikrá(u soukromého zubaře, který nemá smlouvu se žádnou pojišťovnou)

     •  • 

  • Vážený pane X, nebo snad pane doktore?
    Svou odpovědí se snažíte pouze člověka urazit,
    udělat z něj hlupáka,blbce...
    Věřte,že k tomu,abych navštívila tuto ordinaci
    jsem měla vážné důvody,které Vám nehodlám
    vysvětlovat.Nechte na lidech,ať si utvoří vlastní názor.Myslím,
    že ostatní hodnocení o tom dostatečně vypovídají.

     •  • 

  • Chodím k panu doktorovi pár let,dal mi do pořádku několik problémových zubů,dobře a pěkně.Nemám výhrady.Škoda jen,že se vždy čeká.
    Kudr 39 let

     •  • 

  • Už nikdy!!!!!!!!!!!!!
    Po víkendové ukrutné bolesti zubu jsem na netu vyhledala
    nejbližší zubní ordinaci- Mnichovice.Moje kamarádka mi
    doporučila Dr.André Dalibora,ke kterému chodí celá její
    rodina.V 7.30 jsem už byla v ordinaci,i když pracovní doba
    začíná v 8.00.Když vyšla sestra,zeptala jsem se,jestli
    mě vezmou.Ptala se,zda mám svého lékaře.Ano mám,jenže v Praze
    odkud jsme se odstěhovali.V tomto případě prý nemám právo na
    ošetření.I když jsem jí prosila,že mi to moc bolí a že z
    časových důvodů nemůžu do Prahy,s úsměvem mě vyhodila!!!
    K tomu není co dodat.... T.Zlámaná

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu