Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Chodila jsem k paní doktorce už na základní škole a vždy jsem byla spokojená. Teď k ní chodí i moje 2 děti, přístup k dětem je příjemný a bez problémů.

     •  • 

  • Paní doktorka Tomková je úžasná stomatoložka, je milá a hodná, ordinaci má skvěle vybavenou, chodím k ní už léta a jsem moc spokojená, děti ji mají taky rádi, sestřičky u ní v ordinaci jsou milé, neměnila bych Jarolava Kremláčková

     •  • 

  • U paní doktorky jsem již několik let, chodila jsem k ní na prohlídky i se základní školou. Neměla jsem jediný problém. Vždy poradí, kartáček mi doporučila, nevnucovala... Sestřička je taky velmi příjemná. Objednaná jsem byla vždy nejdéle do měsíce a to jsem si ještě "vymýšlela" kdy se mi to hodí (kvůli práci a škole). V případě krátkých zákroků (jeden až dva menší kazy) mě ošetřila při preventivní prohlídce, neobjednávala znovu. Občas i přes objednání si v čekárně počkám trošku déle, ale nic hrozného.

     •  • 

  • Jsem u paní doktorky od mých 9 let a jsem velmi spokojená.Vždy mi vyhověla,snažila se mi ošetřit zuby velmi rychle,spolehlivě a bez bolesti.Mohu jedině doporučit!

     •  • 

  • No já teda nevím, nedávno jsem se k paní doktorce objednala, a mám termín za 14 dní-a známá nejsem. Myslím, že neříkáte pravdu-objednací doba 2 měsíce je fakt blbost, to leda tak na podzim kdy se všichni lidi hromadně objednávaj úplně všude. A jaké produkty vám paní doktorka nabídla? Já osobně se ráda dovím o nějakých produktech, které působí jako prevence, ale kromě kartáčků mi teda v ordinaci nikdo nic nevnucoval. Problém je v tom, že většina čechů se o zuby nestará a ani nechce a pak se diví, že.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi milá, profesionální, sestřička taky, můžu jen doporučit. Řeší problémy včas a neodbývá pacienty jako mnozí další lékaři.

     •  • 

  • B

    Můžu doporučit :)

     •  • 

  • Jsem u paní doktorky sice jen krátce, ale nemohu si na ni vůbec stěžovat.Milá,hodná, usměvavá..=)

     •  • 

  • dobrý odborník, přesná práce

     •  • 

  • T

    Paní doktorka mi ošetřuje zuby od dob mých studií. Péče je perfektní a díky pravidelným prohlídkám dodnes nevím, co je to bolest zubů. Děkuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu