Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alena Dědinová
Zdrav.zař.s odborností pediatrie

Petrohradská 3113, Kladno 27201

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Paní doktorka je prostě úžasná a lepší neznám. Je skvělý diagnostik a za každou cenu neordinuje ATB. Děti vždy důkladně vyšetří, všechno vysvětlí a má lidský a zároveň plně profesionální přístup. Sestřička je také skvělá. Mít možnost chodit s dětmi k takové paní doktorce je požehnání.

     • Zdrav.zař.s odborností pediatrie Jiný  • 

  • K Pani doktorce jsem chodila uz ja a proto pro me byla jasna volba. Jsem s Pani doktorkou naprosto spokojena. Vzdy dokaze dobre poradit a ma vyborny pristup k detem. Poprve jsem k Pani doktorce sla kdyz se dcera narodila a rozhodne bych nemenila.

     • Zdrav.zař.s odborností pediatrie  • 

  • S pani doktorkou jsme naprosto spokojeni. Velmi ochotna a vstřícna. Vzdy ochodne poradi i po telefonu. Netlaci do očkování hlava nehlava... Napr neni problem ho odlozit kvůli ekzemu atp. Vrele doporucuji!!!

     • Zdrav.zař.s odborností pediatrie  • 

  • K paní doktorce jsem chodila už já, takže mé první kroky se synem vedly právě k ní. Nikdy jsem s ní neměla problém, je hodná, milá, šikovná a sestřičku jsem zbožňovala už já a syn v tom pokračuje. Můžu jen a jen vřele doporučit

     •  • 

  • Moc milá a profesionální paní doktorka. Vřele doporučuji!!!

     •  • 

  • K paní doktorce jsem chodila 19let, stejně jako moje starší sestra a nyní i můj 10ti letý bratr. Vždy bez problému a s takovou rodinnou atmosférou. Proto teď, když čekám své první miminko, jsem ani na chvilku nezaváhala, jakého pediatra zvolím. Sestřička i paní doktorka = 1*

     •  • 

  • Chodíme k paní doktorce od května 2010 s našimi dvojčaty a jsme velice spokojení.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsme moc spokojeni, je moc milá, profesionální, s dětmi to umí, vždycky vše vysvětlila a pomohla a při odchodu z ordinace vždy povzbudila, že všechno zvládneme. Navíc takhle milou sestřičku potkáte opravdu málokde v ordinaci.

     •  • 

  • K paní doktorce jsem chodila už já, jako malá a bylo pro mě přirozené jí zvolit jako lékaře i pro moje děti. Kromě dlouhodobého vztahu a důvěry, která mě s ní spojuje, si vážím jejího přístupu. U ní mám pocit, že nic nebude zanedbáno a naopak, nic se nepřehání a nežene do extrémů.

     •  • 

  • P

    Pečlivá

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu