Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Chýnov

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

• „Maximální spokojenost.

Dobrovského 665, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• „Pani doktorka Vanacova je velky professional ve Vseobecnem Lekarstvi a Kapacita ktere se malo ktery Prakticky Lekar vyrovna ma lidsky pristup a nez urci Diagnozu udela podrobne vysetreni a pak teprve stanovi Lecbu pred lety jsem na doporuceni jineho lekare k ni presla a nelituji toho spis naopak hodne moc mi pomohla. Dekuji. Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „jak sestřička tak i pani doktorka za výbornou

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• Praktický lékař

„Velice milý doktor, soucítí s pacientem a hlavně pomůže. Známe ho už dlouho a jsme rádi, že tu máme lékaře kterého nám můžou jiní pacienti závidět. Děkujeme pane doktore. Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

• Praktický lékař

„Pani doktorka je příjemná, nic nepodceňuje, vyslechne vaše problémy a pokud je třeba doporučí k odborníkovi. Je to vlastně první dr., který mne posílá na pravidelné prohlídky k odborníkům i když si na nic nestěžuji. Setřička má přehled o pacijentech a spoustu admin.věcí vyřídí sama a tak zde zbytečně nečekáte. Více

Farského 1529, Tábor Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„-jsem nesmírně spokojen! Otevřu-li dveře ordinace, již v tu dobu se cítím lépe! Děkuji BA

Dr. E. Beneše 279, Soběslav Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím již několik let a nemůžu si jeho péči vynachválit. Asi před půl rokem jsem se přestěhovala, ale odmítám si hledat nového lékaře v blízkosti a radši si k panu doktorovi dojedu. Ta cesta mi za to stojí! Více

Vožická 2068, Tábor Mapa

• Praktický lékař

„velmi vzdělaná a důsledná lékařka, škoda že není takových více

č.d. 50, Zhoř u Tábora Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka má profesionální přístup, je "lidská", výborně se s ní mluví o všem.., usměvavá, příjemná, vyslechne a poradí, uklidní, jsme rádi, že ji máme.. Více

č.d. 17, Sudoměřice u Tábora Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nevím s čím jsou pacienti nespokojeni. Já navštěvuji pana doktora již více než 4 roky a nemám připomínek. Dceři, která je zde také registrována poskytl ošetření dokonce v jejím bydlišti, i když to nebyla jeho povinnost. Více

Komenského 5/I, Soběslav Mapa

Všeobecné lékařství

• „Skvělá a pečlivá paní doktorka, ochotná vždy účinně pomoci s problémem. Její sestřička taktéž velmi příjemná, takže skvělý lékařský tým a všem doporučuji. Více

Lustigova 403, Soběslav Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka je pro mě profesně výborná, je velmi lidská, trpělivá, vstřícná, prostě super člověk i lékař. Renata Johančíková Více

Lidická 2355, Tábor Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena.

Jaroslava Vacka 94, Tábor Mapa