MUDr. Petra Zapadlová

Zubař Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Otevřela mi oči. Své zuby jsem začal vnímat jinak.
Děkuji za vše.
Kéž bych se mohl vrátit do její péče.

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Z přístupu paní doktorky jsem neměl dobrý pocit, tak jsem se přeregistroval a po dvou měsících od prevence u paní doktorky Zapadlové kde dle ní bez jakéhokoli použití rentgenu bylo vše v naprostém pořádku, jsem u nové zubní lékařky zjistil že mé zuby vůbec nejsou v tak dobrém stavu a po podrobném rentgenu i mezizubního mi byli tři zuby opraveny!

Výborná lékařka, příjemná, jsem s ní velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Také velké plus je, že bere opravdu na čas, nemusí se zdlouhavě čekat v čekárně.

PO VÍCE NEŽ DESETI LETECH ZKUŠENOSTÍ, MOHU VŘELE DOPORUČIT. JE TO NAPROSTÁ PROFESIONÁLKA. POKUD MÁ NĚKDO PROBLÉM S TÍM, ŽE NEMÁ PANÍ DOKTORKA RÁDA POZDNÍ PŘÍCHODY, TAK BY SE MĚL NAD SEBOU MALINKO ZAMYSLET.

Paní doktorka je rázná,s lidmi toho moc nenamluví,ale pořád si se sestrou na něco ztěžují.Buď na systém nebo na toho,či onoho pacienta.Jsou alergické na pozdní příchody.To si vás pak pěkně vychutnají.Hlavně sestra je potom otrávená a protivná.Nevím,jakými hodinami se řídí,ale jednou jsem přišla na bolest v 7.15(podle jejich digit.hodin v čekárně),sestra vylezla až v půl osmé a brala lidi,co přišli po mě.Tak jsem se pak ozvala a začala se se mnou dohadovat,že jsem tam v 7.15 nebyla.No,ale nakonec jsme se domluvily a vzaly mě.2x jsem šla na prevent.prohl.,doktorka zjistila 2 kazy.Vyvrtala mi jeden a na druhý mě objednaly,že už by to prý nestihly.To jsem nepochopila,jelikož nebylo před koncem ordin.hodin,ani tam neměly ceduli,že by ten den končily dříve a v čekárně nebyla ani noha.Přitom by to byla práce max.na 5 minut.Ale na druhou stranu,jdete na řadu skoro přesně na minutu,jak jste objednaní.Paní doktorka své práci určitě rozumí,pracuje rychle,rozhodně,ale i citlivě.Každý zákrok vysvětlí,co bude dělat,a kdy to může bolet atd.Přišla jsem s bolestí,správně určila(po rentgenu,jelikož na první pohled to nebylo vidět),že musí vytrhnout zdravý zub,aby mě bolest přešla.Moc jsem tomu nevěřila,ale nechala jsem se přesvědčit a dobře jsem udělala.Vytržení vůbec nebolelo,ani když to pak přišlo k sobě a okamžitě jsem cítila úlevu.Za nějaký čas mě opět bolely zuby,zas nebylo na první pohled nic vidět.Rozpoznala,který zub má rozvrtat,aby zjistila,že mám pod dásní zánět.Precizně pročistila,dala si záležet a dala mi tam hojivou vložku.Rázem bylo po bolesti.Díky těmto zásluhám bych paní doktorku asi doporučila,jenže zřejmě nepřibírá nové pacienty,protože před pár lety už nezaregistrovala ani mého malého syna.

Jsem spokojen.Chodim k ni uz 12 let.

S p.doktorkou jsem velice spokojená!Chodíme k ní celá rodina.Doporučuji!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená!Je šikovná a pečlivá!Chodíme k ní celá rodina a neměnila bych jí!!!!!!

NAPROSTO NEJLEPŠÍ ...VŘELE DOPORUČUJI.... PO ZKUŠENOSTI S PŘEDEŠLÝMI ZUBAŘI ....SUPER!!!!

Nejlepší!