Adresa

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

I
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, příjemná, jsem s ní velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Také velké plus je, že bere opravdu na čas, nemusí se zdlouhavě čekat v čekárně.


Z

PO VÍCE NEŽ DESETI LETECH ZKUŠENOSTÍ, MOHU VŘELE DOPORUČIT. JE TO NAPROSTÁ PROFESIONÁLKA. POKUD MÁ NĚKDO PROBLÉM S TÍM, ŽE NEMÁ PANÍ DOKTORKA RÁDA POZDNÍ PŘÍCHODY, TAK BY SE MĚL NAD SEBOU MALINKO ZAMYSLET.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je rázná,s lidmi toho moc nenamluví,ale pořád si se sestrou na něco ztěžují.Buď na systém nebo na toho,či onoho pacienta.Jsou alergické na pozdní příchody.To si vás pak pěkně vychutnají.Hlavně sestra je potom otrávená a protivná.Nevím,jakými hodinami se řídí,ale jednou jsem přišla na bolest v 7.15(podle jejich digit.hodin v čekárně),sestra vylezla až v půl osmé a brala lidi,co přišli po mě.Tak jsem se pak ozvala a začala se se mnou dohadovat,že jsem tam v 7.15 nebyla.No,ale nakonec jsme se domluvily a vzaly mě.2x jsem šla na prevent.prohl.,doktorka zjistila 2 kazy.Vyvrtala mi jeden a na druhý mě objednaly,že už by to prý nestihly.To jsem nepochopila,jelikož nebylo před koncem ordin.hodin,ani tam neměly ceduli,že by ten den končily dříve a v čekárně nebyla ani noha.Přitom by to byla práce max.na 5 minut.Ale na druhou stranu,jdete na řadu skoro přesně na minutu,jak jste objednaní.Paní doktorka své práci určitě rozumí,pracuje rychle,rozhodně,ale i citlivě.Každý zákrok vysvětlí,co bude dělat,a kdy to může bolet atd.Přišla jsem s bolestí,správně určila(po rentgenu,jelikož na první pohled to nebylo vidět),že musí vytrhnout zdravý zub,aby mě bolest přešla.Moc jsem tomu nevěřila,ale nechala jsem se přesvědčit a dobře jsem udělala.Vytržení vůbec nebolelo,ani když to pak přišlo k sobě a okamžitě jsem cítila úlevu.Za nějaký čas mě opět bolely zuby,zas nebylo na první pohled nic vidět.Rozpoznala,který zub má rozvrtat,aby zjistila,že mám pod dásní zánět.Precizně pročistila,dala si záležet a dala mi tam hojivou vložku.Rázem bylo po bolesti.Díky těmto zásluhám bych paní doktorku asi doporučila,jenže zřejmě nepřibírá nové pacienty,protože před pár lety už nezaregistrovala ani mého malého syna.


Jsem spokojen.Chodim k ni uz 12 let.


S p.doktorkou jsem velice spokojená!Chodíme k ní celá rodina.Doporučuji!


S paní doktorkou jsem velmi spokojená!Je šikovná a pečlivá!Chodíme k ní celá rodina a neměnila bych jí!!!!!!


NAPROSTO NEJLEPŠÍ ...VŘELE DOPORUČUJI.... PO ZKUŠENOSTI S PŘEDEŠLÝMI ZUBAŘI ....SUPER!!!!


Nejlepší!


P

velmi spokojená


S

Už jsem u pí. doktorky ca. 2 roky a dala mi moje zuby po předchozím zubaři řádně dohromady. Je skvělá k moji dceři, takže věřím, že díky tomu nebude problém s prckem dále chodit zubaři bez nějakých bojácných scén.
DOPORUČUJI !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti