SENDLER, s.r.o.
Orlí 490/14, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: SENDLER, s.r.o. Jiný

Paní doktorka je milá, prostě úžasná, skvělá - doktorka na svém místě. Těším se na kontrolu u ní.

Umístění: SENDLER, s.r.o.

Skvělá lékařka, trpělivá, ochotná, milá, vše vysvětlí a pečlivě vyšetří. Takového přístupu by si měl každý pacient vážit.

Špičková odbornice, milá a vlídná žena, člověk jehož si lze vážit. Opět v pátek po roce u ní na pravidelné prohlídce očí a opět velmi příjemná návštěva. Jsem rád, že jsem jí mohl oplatit loni pozváním do naší školy , kde pracuji, na den otevřených dveří s výstavkou výrobků našich tělesně postižených žáků, po které byla nadšena a bude pravidelně po mém pozvání chodit, takže se s ní mohu vidět a prohodit pár milých slov ne jednou, ale dva krát ročně. Jako oční lékařku všem bez výhradně doporučuji. Roman

byl jsem 18.7.13 u paní doktorky na prohlídce očního pozadí a kontrole zraku. Neskutečně vlídný přístup k pacientovi včetně poskytnutí relevantních informací ve mně zanechaly ten nejlepší dojem. Podobně hodnotím i sestru.
Nezbývá než poděkovat a přát dalším pacientům obdobné zacházení.

Potřebovala bych na pani doktorku telefonní kontakt. Kdybyste ho někdo měli v dispozici budu ráda, když mi ho zašlete na kubisovajarmila@seznam.cz děkuji.

s prístupom pani doktorky som maximálne spokojná. vie sa na problém pozrieť aj z iného ako z pohľadu očného lekára, dokáže problém vnímať celkovo a navrhnúť aj iné možnosti. vybavenie a ochota sú na vysokej úrovni. ja som maximálne pokojná, s prístupom, s ochotou, s trpezlivosťou, viac menej aj s odbornosťou (neexistovala otázka, ktorú by mi pani doktorka nevedela zodpovedať a to som dosť náročný pacient).

Chodím k paní doktorce každé 3 měsíce již několik let, od samého začátku si velmi cením jejího odborného a taky lidského přístupu.

Paní doktorka je milá, vstřícná, pečlivá. Mě i dceru vyšetřovala téměř hodinu, provedla všechna možná vyšetření, nic nezanedbala. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka má velmi příjemný přístup a rozhodně nic nepodceňuje. Je velmi pečlivá a toho si na ni nejvíce cením. Včas podchytila moje onemocnění a zákalky. Proto paní lékařce dávám nejlepší ohodnocení. Jsem spokojená.

Absolutní nespokojenost s přístupem paní doktorky stran jejího přístupu k pacientům. Doprovázela jsem babičku na vyšetření, paní doktorka si řekla o "sponzorský dar" 500Kč (pánovi před námi o 300Kč), na sdělení, že u sebe babička nemá dostatek hotovosti ji neváhala poslat si půjčit za mnou do čekárny! Neuvěřitelná drzost a hyenismus okrádáním pacientů.