MUDr. Petra Praksová

Uložit

Neurolog Více

4 názor

Uložit


Adresa

Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je anděl, který opravdu chce pomoci. Je úžasná, empaticka, lidská. Vše vysvětlí, poradí. Záleží jí na tom, aby se pacient cítil dobře a to vše velice přirozeně.

Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Vstřícnost ochota a nic není problém. Ackoli jsem nebyl registrovany pacient velmi rychle mne přijala s akutnimi potížemi zatim co jinde velky problem. Prostě lékařka která se o vás postará.

R
Ověřený profil

Z neurologů se kterými jsem se setkal, je paní doktorka jedna z nejvíce přístupných k vyslechnutí problémů pacienta. Díky vytíženosti v FNB, je pravda, že by bylo lepší mít na vše více času, ale člověk nemůže chtít všechno ( a není to problém lékařů, ale českého zdravotnictví...) Velmi kladně hodnotím přehled a znalosti paní doktorky ve svém oboru. Jsou bohužel případy, kdy pacient po 30 minutách čtení odborných článků na internetu ví o nemoci to stejné co lékař. Tak s tím se tady rozhodně nesetkáte. Pokud mě někdo nepřinutí, paní doktorku nevyměním :-)


Č
Ověřený profil

Velmi přístupná, příjemná lékařka, o svůj obor se opravdu zajímá, vše pečlivě vyšetří. Ochotně odešle i k dalším odborníkům, když se svěříte s jinými potížemi. Po 17 letech nemoci a zkušenostech s několika neurology ve FN Brno rozhodně velmi doporučuji! Dr Praksové se nemusíte bát zeptat na cokoli, je komunikativní, a to považuji v oboru neurologie za jednu z nejdůležitějších věcí. Nenechte se odradit občasným rázným jednáním po telefonu, když je paní doktorka ve stresu. V osobním kontaktu je perfektní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti