MUDr. Petra Kolečková

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Jana Masaryka 632, Hradec Králové

Umístění: Ordinace Jiný

Byli jsme u paní doktorky poprvé,a byli jsme velice spokojeni,jak s ní samotnou tak i s její sestřičkou.Byli obě příjemné a pěkně nám vše vysvětlili.

Umístění: Ordinace extrakce zubu

Nemůžu si stěžovat. Šel jsem k paní zubařce na trhaní moudráku. Vše proběhlo v pohodě, bez jakýkoliv potíží při trhání tak při následné léčbě, už druhý den jsem se ládoval řízkem.
K paní doktorce chodím na prevenci. Vždy jdu na čas, jak se objednám +- 5 min. Databázi o mých zubech má pečlivě udělanou, vždy zkontroluje a zrentgenuje rizikové místa.

Paní doktorka myslí hlavně na svoje konto, zájem pacienta je v pozadí, její ceny neodpovídají jejím schopnostem.
V porovnání s péčí doktora Gayera téměř šok, naštěstí jsme včas přešli jinam.

Moje první návštěva u zubařky mě nenadchla. Opravdu jí bylo cítit z úst a byla jsem zvyklá od pana Gayera, že na mě mluví po celou dobu ošetřování. Paní doktorka mlčí a soustředí se. Na jednu stranu to není nic špatného, ale většina lidí je z návštěvy zubaře nervózní a takové rozptylování od pana Gayera je fajn.
Nicméně od té doby jsem byla vždy velmi spokojena a jsem ráda, že jsem její pacientka.Doktorku bych určitě doporučila ostatním.

Pfff, ani náhodou, nikdy více. Od doby co nastoupila po doktoru Gayerovi, šla kvalita zubařské péče v této ordinaci silně dolů. Jedna návštěva mi stačila.
Cca 2 hodiny dlouhá. Po 10 minutách anestezie, hodina a čtvrt čekání než si paní "doktorka" ošetří známé před odjezdem na dovolenou a pak veliký údiv, že anestezie už neučinkuje.
Zápach z úst u stomatologa mě taky dvakrát nenadchnul. No a to plexisklo, to se člověk cejtí jak u zahradník, nikoliv u doktora.