Ord. praktického lékaře pro dospělé
Na Kotli 1147, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Když pominu zastaralé vybavení ordinace, tak paní doktorka byla dobrá tak maximálně na vypsání neschopenky. Špatné recenze jsem nijak neřešila, dokud jsem se nepotýkala se závažnějším onemocněním. Paní doktorka mi bez vyšetření, pouze na základě telefonického rozhovoru, předepsala léky a nějak se zapomněla zmínit, že se po nich nesmí nejméně půl roku otěhotnět. Díkybohu mě na to upozornila paní v lékárně a jelikož docházím do centra asistované reprodukce, tak to pro mě byl docela šok. Tím jsem ztratila vůči "paní doktorce" veškerou důvěru a odmítám podstupovat jakoukoliv její "léčbu", takže jsem se okamžitě zaregistrovala u jiného lékaře.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Bydlím na kolejích, kde má paní doktorka ordinaci, takže poloha je aspoň výhodou. Ale toť asi vše... Paní doktorka je ochotná napsat omluvenku, prášky (které si mnohdy i samy naordinujete a paní doktorka jen vytiskne recept) a klidně i podepsat úmrtní list, ale na diagnostiku nemoci... To fakt není ono. Na všechno napíše antibiotika. Ani vás pořádně neprohlédne. Odběry krve nedělá. Ani sestra, která je tam pokaždé jiná. Je to taková ta doktorka, co vám napíše tisíc žádanek, než aby vás pořádně vyšetřila.

Neschopná cokoliv diagnostikovat. Musela jsem k ní na kontrolu po osobních problémech, které jsem řešila v nemocnici. Po příchodu do ordinace se mě zeptala, jestli už jsem dobrala ta ATB, co jsem měla - žádná jsem napsaná neměla. Jsem ráda, že už k ní nepatřím. Je dobrá tak na podepsání neschopenky.

Přišla jsem s tím,že celou noc zvracím. Vzhledem k tomu,že jsem měla rýmu, poznamenala jsem,že je možné,že mi stékají hleny... Na to jsem dostala recept (ani do krku nekoukla-nic) na antibiotika a podepsat papír "abych tam mohla přijít,kdybych měla na kolejích zdravotní obtíže" -mslela jsem,že jde o přechodnou registraci,ale po podepsání mne sestra upozornila,že se 3 měsíce nesmím přeregistrovat jinam.

Chodím k paní doktorce asi 4 rokem a cokoli jsem potřeboval snažila se mi vyhově vždy vyhovět a měl jsem pocit, že nejsem pro ni jako pacient lhostejný. To že je paní doktorka bez usměvu, nemastná a neslaná - udržuje si odstup je pravdou, ale každý je si nějaký, já nemám s tímto problém.

nejlepší

neslaná, nemastná, pochybuji o jejích odborných znalostech...napsat recept, omluvenku, neschopenku není problém, řešit diagnózu to je obtíž!!! raději někoho jiného :-)

jako studentka jsem k ní přešla a byla jsem s ní vcelku spokojená až do chvíle, kdy mi měla provést předoperační vyšetření. Místo toho, aby odběry provedla sama a nechala vzorky odvézt nemocniční službou do jejich laboratoře, řekla mi, že do nemocnice musím sama. Tam si všichni klepali na čelo a ptali se mě, jestli je to opravdu doktorka.
Když jsem pak přišla pro výsledky s tím, že jsem mezitím chytla chřipku a mám velmi silný kašel a nemohu pomalu ani mluvit (měla jsem jít na operaci krku v celkové anestezii), řekla mi, že pokud se necítím zdravá, na zákrok v žádném případě jít nemůžu, že by anestezie v případě dýchycích potíží byla nebezpečná. Načež do zprávy napsala, že mě kompletně vyšetřila, včetně prohlídky zubů (a to aniž by si mě poslechla či mi změřila tlak, vlastně se mě za celou dobu "vyšetření" ani nedotkla) a že jsem výkonu schopná.
Proto pokud nepotřebujete jen razítko na omluvenku a je vám vlastní zdraví milé, vážně nedoporučuji.

Pokud je třeba předepsat léky nebo napsat omluvenku, problém není, ale co se týče diagnostikování nemoci, tam si kvalitami paní doktorky 2x jistý nejsem..

Veľmi príjemná