Adresy

 • MediClinic a.s.

  Slámova 22, Brno-Černovice
  618 00 Brno, jihomoravský

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
1.5

Obecné skóre
15 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Jsem celkem překvapená z toho,co jsem se tu dočetla..v naší ordinaci zkončila naše lékařka a začala místo ní ordinovat MuDr. Hecková.S malou jsme u ní byly asi 3x..Pokaždé byla milá a ochotná..malou hladila,hezky na ni mluvila,prostě super..dokonce jsem p. doktorku potkala v obchode a hned se začala o malou zajímat a ptát se,jak se nám daří vyřešit nějaký problém..Mám pocit, že recenze co jsem tu četla jsou o někom jiném.

 • Já jsem spokojená. Po přečtení zdejších komentářů jsem čekala v ordinaci nepříjemnou ježibabu,která mě vyhodí už ve dveřích. Ale byla tam sympatická mladá paní doktorka, která juniora řádně vyšetřila i s crp a stěrem na streptokoka. Byla příjemná a milá, vše vysvětlila,ani náznak nějaké neprofesionality. Za mě člověk si musí udělat názor sám a ne věřit všemu,co si přečte, není nad osobní zkušenost,P.S. sestřička byla skvělá jako vždycky :-) Lenka Mrvíková

 • B

  Vzhledem k předchozím hodnocením jsem měla z nové paní doktorky "strach", zvlášť, když jsme na středisku, kam chodíme spoustu let spokojení. V našem případě proběhlo vyšetření bez problémů, paní doktorka byla milá, vstřícná, vše vysvětlila. Rozhodně se nás nesnažila zbavit, nebo odbýt a ani se nechovala arogantně. Se sestřičkou jsou sehrané, super je i objednávkový systém.

 • T

  Nerad pisu negativni nazory, ale tentokrat proste musim. V extremnich pripadech by meli doktori vracet titul, a pani doktorka je prave ten pripad.
  2 dny po sobe jsme u ni byli, dcerce bolelo v krku, mela teploty pres 39. Dvakrat nas doktorka pomale vypakovala, ze s takovou teplotou se k doktorovi nechodi a ze to nic neni.
  (Treti den jsme sli k jine doktorce. Ta udelal vyter z krku, odebrala krev, moc. Behem chvilky zjistila, ze ma dcera virovou anginu, moc v krvi a v krku afty jak blazen. Vse nam vysvetlila, ukazala. )
  Snesu hodne, ale takova ignorace a ani naznak snahy pomoci a prace stylem "bezte pryc, rusite me" je vazne extrem. A u detske lekarky je to o to horsi.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I

  Bohužel dvakrát jsem musela s malou na pohotovost a bohužel pokaždé jsme narazili na tuto velice nepříjemnou odsekávající paní doktorku. Chápu že doktorů je asi málo ale takovéto doktory než zaměstnat u dětí ještě k tomu tak radši nic. Poprvé odsekla že jsem hysterická matka a že malá má jen prdíky a poslala nás domů, za dvě hoďky jsme jeli zase a nechali si nás tam na infekčním se zánětem močových cest. Včera jak jsme ji s manželem uviděli opět na pohotovosti tak už jsme věděli takže jsme se nenechali tak lacino odbít. Ale takovéto chování doktora na pohotovosti u dětí kde rodiče trnou strachy o své malé ratolesti a takový přístup!!!! Kdybych se takto chovala já v práci k zákazníkům tak bych na hodinu letěla. Chápu že asi jim tam chodí maminky možná i zbytečně ale ty matky mají strach a radši než něco zanedbat a pak si něco vyčítat...to oni přece musí chápat většinou jsou to taky matky ne....Prostě paní doktorka je bezcitná a protivná ženská která si vybrala špatnou profesi!!!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M

  Bohuzel musim souhlasit se vsemi vyse uvedenymi komentari. Na Dr. Heczkovou jsme narazili na pohotovosti v detske nemocnici, kam jsme prijeli s rocnim ditetem po bodnuti hmyzem do oka a jeji pristup byl velmi odmereny az protivny. Kdyz ji manzelka sdelila, jake leky nasadila pred odjezdem k lekari, tak ji lekarka odpovedla "a co tady tedy vlastne delate". Pri odchodu ani neodpovedela na rozlouceni. Receno slovy klasika - Vystudovala pediatrii, ale chodili k ni deti... Opravdu nedoporocuji a pokud na ni narazite v ambulanci na pohotovosti, tak se radeji rovnou otocte a jedte jinam..

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I

  Mé děti k ní chodili 2 roky a vždy jsem po každé návštěvě odcházela sklíčená a skoro až s pláčem. Při poslední návštěvě se ani neobtěžovala vstát od stolu a diagnózu mého syna určila od stolu! A samozřejmě chybnou! Navíc jsem musela s vysoce infekčním synem sedět v čekárně s ostatními, jelikož nás ani nechtěla vzít přednostně. Hrůza!!!! Nyní jsme přešli k jiné doktorce, která se s touto nedá absolutně srovnat. Milá, vše vysvětlí, je obětavá, pečlivá....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • T

  Paní doktorka je velice nepříjemná, na slušnou a vlídnou otázku buď odsekne, nebo se prostě výsměšně dívá a neříká nic. Kdyby se tak chovala k maminkám, a k dětem byla vlídná, nebo alespoň kdybych měla pocit že jednám s odborníkem. Opak je však pravdou. Nezdál se mi v pořádku vývoj tříměsíční dcery, a po dotazu mi paní doktorka odsekla že to některé děti neumí - aniž by se obtěžovala podívat o čem to mluvím! Po přehlášení jinam jsme byli okamžitě odesláni na rehabilitaci. Naštěstí už tam nechodíme, a opravdu lituji maminek co nemají auto a musí docházet tam. Dost jich i dojíždí MHD, opravdu jsem na tuto paní doktorku neslyšela v Černovicích kde ordinuje jediný pozitivní ohlas. Nechápu, že někdo takový může tuto práci vykonávat. Setkala jsem se s kdečím, nepotřebuji lékaře který poklonkuje a sluníčkuje, ale toto je dost neuvěřitelné.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Dobrý den, absolutně souhlasím se všemi názory na paní doktorku. Dneska v dětské nemocnici sem měla tu čest se s ní poznat a doufám, že to bylo poprvé a naposledy. Když sme s dcerou vstoupily do ordinace, ještě jsme ani nepromluvily a hned na nás začala arogantně řvát, jestli máme závažný a akutní důvod, že nejsou náhrada obvodních lékařů a jsou tam pouze pro akutní případy. Tvářila se jako "paní bezchybná" a z nás dělala uplně hloupé, že nic nevíme a neznáme. Prostě absolutně arogantní a naštvaný přístup. Bylo na ní znát, jak moc ji obtěžujeme. Za těch 10 minut mě dohnala až k slzám a brečet jsem přestala až doma. Nikomu nepřeji/ nedoporučuji mít s touhle paní "dokonalou" doktorkou mít něco společného.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • H

  Paní doktorka se neumí absolutně chovat k dětem. Paní doktorka neordinuje a lékařská věda jí nic neříká. S dcerou jsem se přehlásila jinam. Jsem ráda , že už za paní doktorkou nemusím. A všem to i doporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jste tento lékař?

74

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej