Adresa

Dobrovského, Brno
Dentální hygienistka - Poliklinika Dobrovského

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Ověřeny pacient

Paní magistra je velice příjemná, profesionální a jsem s její prací moc spokojená. Obdivuji jeji ochotu se na všem domluvit. Hledala jsem hygienistku s citlivým přístupem, která rozumí své práci a konečně jsem jí našla.
Všem doporučuji.


Ověřeny pacient

Paní hygienistka mi krásně vysvětlila jak o sve zuby pečovat. Poukázala na nedostatky a já se do dneška snažím jejími radami řídit. Můj ošetřující lekař měl ze mě radost. Děkuji.


Ověřeny pacient

Paní magistra je velmi pečlivá,šikovná a enmpatická.Vždy mi pečlivě vysvětlí daný problém, na kterém bychom měli spolu pracovat.Její odoborné vystupovaní a šikovné ruce jsou požehnání. Vždy k ní ráda zajdu na ošetření. Je to všechno jen o lidech a vzájemné domluvě.Paní magistře smekám klobouk.Silně doporučuji!!!!!!!


S
Ověřeny pacient

Pani magistra ma veľmi sklamala. Mala som poukaz na dentálnu hygienu s odstránením pigmentácie na zuboch a zubného kameňu pomocou pieskovania (Airflow) - žiadne pieskovanie však nebolo a zubný kameň bol odstránený len veľmi nahrubo. Pani bola príjemná, s jej prácou však nie som spokojná. Neodporúčam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Když jsem na kliniku voalla, bylo mi řečeno, že dentální hygiena stojí 670 Kč. Nakonec jsem musela zplatiti 1600 Kč, protože dentální hygienistka mi vnutila zubní kartáčky, které jsou na klinice samozřejmě mnohem dražší než normálně. Výsledek dentální hygieny slabý. Jsem studentka, a tak nárůst ceny ze 670 Kč na 1600 Kč mi přijde jako drahý špás.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti