Dobrovského, Brno
Dentální hygienistka - Poliklinika Dobrovského

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Paní magistra je velice příjemná, profesionální a jsem s její prací moc spokojená. Obdivuji jeji ochotu se na všem domluvit. Hledala jsem hygienistku s citlivým přístupem, která rozumí své práci a konečně jsem jí našla.
Všem doporučuji.

Paní hygienistka mi krásně vysvětlila jak o sve zuby pečovat. Poukázala na nedostatky a já se do dneška snažím jejími radami řídit. Můj ošetřující lekař měl ze mě radost. Děkuji.

Paní magistra je velmi pečlivá,šikovná a enmpatická.Vždy mi pečlivě vysvětlí daný problém, na kterém bychom měli spolu pracovat.Její odoborné vystupovaní a šikovné ruce jsou požehnání. Vždy k ní ráda zajdu na ošetření. Je to všechno jen o lidech a vzájemné domluvě.Paní magistře smekám klobouk.Silně doporučuji!!!!!!!

Pani magistra ma veľmi sklamala. Mala som poukaz na dentálnu hygienu s odstránením pigmentácie na zuboch a zubného kameňu pomocou pieskovania (Airflow) - žiadne pieskovanie však nebolo a zubný kameň bol odstránený len veľmi nahrubo. Pani bola príjemná, s jej prácou však nie som spokojná. Neodporúčam.

Když jsem na kliniku voalla, bylo mi řečeno, že dentální hygiena stojí 670 Kč. Nakonec jsem musela zplatiti 1600 Kč, protože dentální hygienistka mi vnutila zubní kartáčky, které jsou na klinice samozřejmě mnohem dražší než normálně. Výsledek dentální hygieny slabý. Jsem studentka, a tak nárůst ceny ze 670 Kč na 1600 Kč mi přijde jako drahý špás.