Petr Tomaštík, urolog Brno

MUDr. Petr Tomaštík

Urolog

Božetěchova 79, Brno
Urohelp

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urohelp

Tohoto lékaře vůbec nedoporučuji. Vždy arogantní přístup s nevhodnými poznámkami a s pocitem co vlastně člověk otravuje - o nějaké lidskosti a profesionalitě nemůže být zdaleka řeč. Až co jsem se dostala k jiném urologovi jsem zjistila, co vše za důkladná vyšetření se dělá a jak pečlivě stanovit diagnózu. U tohoto urologa to vždy bylo řešení jen silnými antibiotiky. Takže po x letech jsem odeslána na všechna vyšetření. Za mě šílená zkušenost.

Umístění: Urohelp Obtíže v oblasti ledvin

MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Rychlé ,věcné vyšetření s přesnými informacemi, profesionální přístup.

Umístění: Urohelp

Já osobně jsem velice spokojená a mohu doporučit. Ordinaci má dobře vybavenou, nemusela jsem nikam jezdit za přístroji.
Vždy když jsem měla akutní problémy, do hodiny se o mě postaral bez objednání.
Když jsem v 8 měsíci těhotenství měla slabí zánět a moje gynekoložka mne poslala urgentně k obvodnímu lékaři na kontrolní testy, v Mojí ambulanci mě nechtěli vzít a objednávali mne za skoro týden, i když věděli, že jde o akutní test. U pana doktora mě vzali okamžitě a bez řečí.
Když jsem jednou přišla, že mám zničeho nic od ranního čůrání silné bolesti, necpal mi hned antibiotiky. Nejdříve mne vyšetřil a vše vysvětlil. Testy pak ukázali, že tentokrát opravdu nemám zánět, ale že to byl písek. To co mi na to doporučil okamžitě pomohlo.

MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Všechno mně v klidu vysvětlil a doporučil léčebný postup, který se na rozdíl od jiného uznávaného brněnského urologa ukázal jako naprosto správný. Doporučil mně urologické oddělení ve Fakultní nemocnici u Sv. Anny, kde jsem byl nadmíru spokojen. Pan doktor Tomaštík, je opravdu odborník na svém místě a mohu ho všem pacientům doporučit. Jemu děkuji, že moje onemocnění bylo včas odhaleno ještě v době, kdy se dalo úspěšně léčit. Matoušek Vladimír

Výborný profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Vyšetření bylo komplexní a proběhlo rychle, ale bez zbytečného časového presu. Všechny otázky mi byly zodpovězeny.
Velmi doporučuji.

Nevím jaký je ke svým stálým pacientům, ale poté co jsem k němu byla odeslána na vyšetření právě k němu, musím se podělit o svoji nepříjemnou zkušenost. Doktor byl skutečně velmi arogantní, ani takt, ani vychování a už vůbec ne lidský přístup. Naprosto nevhodné poznámky a zcela neprofesionální přístup. Komunikace s pacientem na nulové úrovni a diagnoza vlastně nestanovena a záležitost vyřešena silnými antibiotiky s tím, že mám jít do práce. Po návštěvě skutečně kvalitního lékaře mi byla vystavena neschopenka a hlavně byl normálně stanoven proces léčení na základě pečlivé prohlídky. U dr. Tomaštíka trvala prohlídka cca 3 minuty a doktor se neobtěžoval mně ani dotknout.
Prosím ti, kteří jsou zvyklí na skutečnou profesionalitu, vychovanost pečlivost a solidní jednání a práci nechť tohoto lékaře vyškrtnou ze svého zorného pole.

Velmi kvalitní práce. Jiného lékaře bych nehledal. DOPORUČUJI.))

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

K panu doktorovi jsem se dostal po operaci srdce s rakovinou prostaty,v době,kdy jsem byl neoperabilní. Pokusil se mě dostat do výzkumného programu,a když to nevyšlo, převedl mě k primáři Urologie u Sv.Anny - MUDr. Rovnému,se kterým můj soušasný stav předem probral. Nadsdardantní přístup - jak profesně,tak lidsky.

Profesionalni pristup, spickove vybavene pracoviste na urovni, SZP navic s empatii k pacientum,tak jak to ma byt.
Navic vazba na dalsi eventualni therapii v nemocnicnim zarizeni, vcetne operativnich zakroku.
To znamena, tak by to melo byt.....
dr.milos hoff

Lidský, taktní a profesionální přístup.