MUDr.

Petr Tomaštík

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Urohelp

  Božetěchova 79
  612 00 Brno, jihomoravský

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

 • MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Všechno mně v klidu vysvětlil a doporučil léčebný postup, který se na rozdíl od jiného uznávaného brněnského urologa ukázal jako naprosto správný. Doporučil mně urologické oddělení ve Fakultní nemocnici u Sv. Anny, kde jsem byl nadmíru spokojen. Pan doktor Tomaštík, je opravdu odborník na svém místě a mohu ho všem pacientům doporučit. Jemu děkuji, že moje onemocnění bylo včas odhaleno ještě v době, kdy se dalo úspěšně léčit. Matoušek Vladimír

 • Výborný profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Vyšetření bylo komplexní a proběhlo rychle, ale bez zbytečného časového presu. Všechny otázky mi byly zodpovězeny.
  Velmi doporučuji.

 • Nevím jaký je ke svým stálým pacientům, ale poté co jsem k němu byla odeslána na vyšetření právě k němu, musím se podělit o svoji nepříjemnou zkušenost. Doktor byl skutečně velmi arogantní, ani takt, ani vychování a už vůbec ne lidský přístup. Naprosto nevhodné poznámky a zcela neprofesionální přístup. Komunikace s pacientem na nulové úrovni a diagnoza vlastně nestanovena a záležitost vyřešena silnými antibiotiky s tím, že mám jít do práce. Po návštěvě skutečně kvalitního lékaře mi byla vystavena neschopenka a hlavně byl normálně stanoven proces léčení na základě pečlivé prohlídky. U dr. Tomaštíka trvala prohlídka cca 3 minuty a doktor se neobtěžoval mně ani dotknout.
  Prosím ti, kteří jsou zvyklí na skutečnou profesionalitu, vychovanost pečlivost a solidní jednání a práci nechť tohoto lékaře vyškrtnou ze svého zorného pole.

 • Velmi kvalitní práce. Jiného lékaře bych nehledal. DOPORUČUJI.))

  Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

 • M

  K panu doktorovi jsem se dostal po operaci srdce s rakovinou prostaty,v době,kdy jsem byl neoperabilní. Pokusil se mě dostat do výzkumného programu,a když to nevyšlo, převedl mě k primáři Urologie u Sv.Anny - MUDr. Rovnému,se kterým můj soušasný stav předem probral. Nadsdardantní přístup - jak profesně,tak lidsky.

 • Profesionalni pristup, spickove vybavene pracoviste na urovni, SZP navic s empatii k pacientum,tak jak to ma byt.
  Navic vazba na dalsi eventualni therapii v nemocnicnim zarizeni, vcetne operativnich zakroku.
  To znamena, tak by to melo byt.....
  dr.milos hoff

 • Lidský, taktní a profesionální přístup.

 • je nejlepší

 • Super lékař, jiného bych nebral.

 • Super nejlepsi !