MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• E
    Umístění: Urohelp

Já osobně jsem velice spokojená a mohu doporučit. Ordinaci má dobře vybavenou, nemusela jsem nikam jezdit za přístroji.
    Vždy když jsem měla akutní problémy, do hodiny se o mě postaral bez objednání.
    Když jsem v 8 měsíci těhotenství měla slabí zánět a moje gynekoložka mne poslala urgentně k obvodnímu lékaři na kontrolní testy, v Mojí ambulanci mě nechtěli vzít a objednávali mne za skoro týden, i když věděli, že jde o akutní test. U pana doktora mě vzali okamžitě a bez řečí.
    Když jsem jednou přišla, že mám zničeho nic od ranního čůrání silné bolesti, necpal mi hned antibiotiky. Nejdříve mne vyšetřil a vše vysvětlil. Testy pak ukázali, že tentokrát opravdu nemám zánět, ale že to byl písek. To co mi na to doporučil okamžitě pomohlo.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• E
      Umístění: Urohelp

Vždy když jsem měla akutní problémy, do hodiny se o mě postaral bez objednání.

• MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Všechno mně v klidu vysvětlil a doporučil léčebný postup, který se na rozdíl od jiného uznávaného brněnského urologa ukázal jako naprosto správný. Doporučil mně urologické oddělení ve Fakultní nemocnici u Sv. Anny, kde jsem byl nadmíru spokojen. Pan doktor Tomaštík, je opravdu odborník na svém místě a mohu ho všem pacientům doporučit. Jemu děkuji, že moje onemocnění bylo včas odhaleno ještě v době, kdy se dalo úspěšně léčit. Matoušek Vladimír

• Výborný profesionální, ale zároveň i lidský přístup. Vyšetření bylo komplexní a proběhlo rychle, ale bez zbytečného časového presu. Všechny otázky mi byly zodpovězeny.
      Velmi doporučuji.

• Nevím jaký je ke svým stálým pacientům, ale poté co jsem k němu byla odeslána na vyšetření právě k němu, musím se podělit o svoji nepříjemnou zkušenost. Doktor byl skutečně velmi arogantní, ani takt, ani vychování a už vůbec ne lidský přístup. Naprosto nevhodné poznámky a zcela neprofesionální přístup. Komunikace s pacientem na nulové úrovni a diagnoza vlastně nestanovena a záležitost vyřešena silnými antibiotiky s tím, že mám jít do práce. Po návštěvě skutečně kvalitního lékaře mi byla vystavena neschopenka a hlavně byl normálně stanoven proces léčení na základě pečlivé prohlídky. U dr. Tomaštíka trvala prohlídka cca 3 minuty a doktor se neobtěžoval mně ani dotknout.
      Prosím ti, kteří jsou zvyklí na skutečnou profesionalitu, vychovanost pečlivost a solidní jednání a práci nechť tohoto lékaře vyškrtnou ze svého zorného pole.

• Velmi kvalitní práce. Jiného lékaře bych nehledal. DOPORUČUJI.))

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

• M

K panu doktorovi jsem se dostal po operaci srdce s rakovinou prostaty,v době,kdy jsem byl neoperabilní. Pokusil se mě dostat do výzkumného programu,a když to nevyšlo, převedl mě k primáři Urologie u Sv.Anny - MUDr. Rovnému,se kterým můj soušasný stav předem probral. Nadsdardantní přístup - jak profesně,tak lidsky.

• Profesionalni pristup, spickove vybavene pracoviste na urovni, SZP navic s empatii k pacientum,tak jak to ma byt.
      Navic vazba na dalsi eventualni therapii v nemocnicnim zarizeni, vcetne operativnich zakroku.
      To znamena, tak by to melo byt.....
      dr.milos hoff

• Lidský, taktní a profesionální přístup.

• je nejlepší

• Super lékař, jiného bych nebral.